Hokej.net Logo

Gol Chmielewskiego

Gol Chmielewskiego

Aron Chmielewski zdobył gola w wygranym 5:3 wyjazdowym starciu z HC Vlci Jablonec. Jego zespół, HC Frydek-Mistek, odniósł już drugie zwycięstwo w fazie barażowej i jest na najlepszej drodze do wywalczenia sobie awansu do 1. ligi czeskiej.

Polski skrzydłowy wpisał się na listę strzelców w 25. minucie i tym samym wyprowadził swoją drużynę na pierwsze w tym meczu prowadzenie 2:1. Jeszcze przed zakończeniem drugiej tercji zespół farmerski HC Oceláři Trzyniec prowadził 3:1, bo na listę strzelców wpisał się David Cienciala.

Na początku trzeciej odsłony ekipa z Jablonca zdobyła kontaktowego gola, ale podopieczni Jiříego Jurika odpowiedzieli dwiema bramkami i prowadzili już 5:2. Tym samym wykonali milowy krok w kierunku zwycięstwa.

Trafienie Tomáša Brokeša zaledwie ustaliło wynik spotkania.

Chmielewski w tej fazie rozgrywek wystąpił w obu spotkaniach i zdobył w nich jednego gola oraz zaliczył jedną asystę.

Dotychczasowe mecze:

HC Tabor - HC Vlci Jablonec 8:2

HC Frydek-Mistek - HC Tabor 4:1

HC Vlci Jablonec - HC Frydek-Mistek 3:5

Tabela (mecze, punkty, bramki)

1. Frydek-Mistek269-4

2. HC Tabor239-6

3. HC Vlci Jablonec205-13

Czytaj także:

Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2025 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe