Gusow ogłosił powołania przed Mistrzostwami Świata U18 IIA
Trener reprezentacji Polski do lat 18 Andriej Gusow powołał zawodników na ostatnie zgrupowanie przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata U18 dywizji IIA, które odbędą się w Sosnowcu w dniach 16-24 kwietnia.
Plan reprezentacji Polski do lat 18:
25 marca 2024 r. – zbiórka powołanych zawodników w Sosnowcu;
25 marca – 3 kwietnia 2024 r. – zgrupowanie krajowe w Sosnowcu;
3 kwietnia 2024 r. – wyjazd do COS OPO Giżycko;
3 – 5 kwietnia 2024 r. – konsultacja krajowa w COS OPO Giżycko;
5 – 7 kwietnia 2024 r. – zawody zagraniczne w Rydze/Łotwa;
6 – 7 kwietnia 2024 r. – mecz międzypaństwowy Łotwa U18 – KNJU18;
7 kwietnia 2024 r. – powrót do Polski;
7 – 10 kwietnia 2024 r. – konsultacja krajowa w Sosnowcu;
10 kwietnia 2024 r. – wyjazd do Piestany/Trnava/Słowacja;
10 – 12 kwietnia 2024 r. – zawody zagraniczne w Piestany/Trnava/Słowacja;
11 – 12 kwietnia 2024 r. – mecz międzypaństwowy Słowacja U18 – KNJU18;
12 kwietnia 2024 r. – powrót do Polski;
12 – 16 kwietnia 2024 r. – konsultacja krajowa w Sosnowcu;
16 – 24 kwietnia 2024 r. – zawody mistrzowskie Mistrzostwa Świata Juniorów U18 Dywizji IIA w Sosnowcu;
17 kwietnia 2024 r. – zawody mistrzowskie: Wielka Brytania – Polska,
18 kwietnia 2024 r. – zawody mistrzowskie: Polska – Serbia;
20 kwietnia 2024 r. – zawody mistrzowskie: Polska – Rumunia;
21 kwietnia 2024 r. – zawody mistrzowskie: Holandia – Polska;
23 kwietnia 2024 r. – zawody mistrzowskie: Polska – Chorwacja;
24 kwietnia 2024 r. – zakończenie akcji szkoleniowej.
Na zgrupowanie szkoleniowe Kadry Narodowej Juniorów U18 zostali powołani
następujący zawodnicy:
Wiktor Bieda, Rafał Drabik, Szymon Gumiński, Patryk Hanzel, Tobiasz Jaworski, Jan Kusak, Oskar Laszkiewicz, Bartłomiej Stolarski, Igor Tyczyński, Filip Wojciechowski, Wojciech Zając, Adrian Ziober (SMS PZHL Katowice), Marcel Karnas, Kacper Niemczyk (UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok), Ignat Kaszalewicz, Tymoteusz Petrażycki, Jakub Skrzypski, Wojciech Wilczok (MOSM Tychy), Mateusz Majkowski (HC Poruba), Wiktor Makuła (AZ Heimstaden Hawierzów), Matthew McGovern (RedBull Salzburg), Kamil Mętel (MKS Cracovia), Jakub Onak, Mikołaj Osiadły, Sebastian Wojciechowski (JKH GKS Jastrzębie), Kacper Prokopiak (Re-Plast Unia Oświęcim), Adam Sawcki (SMS Toruń), Jakub Wieczorek (GCK LIONS Zurych), Olaf Zachariasz (HC Vitkovice U17)
Zawodnicy rezerwowi:
Juliusz Cegliński (ROBE Vsetin), Jakub Janik, Paweł Słomian, Nikodem Wróblewski (MOSM Tychy), Jacek Juchniewicz (SMS Toruń), Dawid Łojas (SMS PZHL Katowice), Kacper Michalski, Maciej Poręba (JKH GKS Jastrzębie), Krzysztof Stabryła (UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok)
Kierownictwo KN Juniorów U18
Andriej Gusow (Trener główny KN Juniorów U18), Łukasz Sokół (Trener asystent KN Juniorów U18), Tomasz Kowalczyk (Trener asystent KN Juniorów U18), Łukasz Podsiadło (Trener asystent KN Juniorów U18), Dariusz Wywiał (Serwisant KN Juniorów U18), Arkadiusz Ogaza (Fizjoterapeuta KN Juniorów U18), Jakub Subik (Fizjoterapeuta KN Juniorów U18), Krystian Pryk (Fizjoterapeuta KN Juniorów U18),
Komentarze
Lista komentarzy
Andrzejek111
Jeden z Nowego Targu (na liście rezerwowej) i nikogo z Krynicy. Smutne..
Janusz99
Niestety taki jest obecnie poziom szkolenia w Nowym Targu i Krynicy . Sanok miał dobre roczniki 2005-6 , Jastrzębie 2006-7 Toruń 2003-5 Janów 2003-5,Tychy 2006-8 z młodszych roczników to nie wiem. No i oczywiście układy i układziki
Zachov
Andrzejek111 najmłodszy tyczka to wychowanek KTH