Hokej.net Logo

Hokeiści Podhala wznowili treningi. Na lód już w lipcu?

Hokeiści Podhala wznowili treningi. Na lód już w lipcu?

Po trzech tygodniach urlopów hokeiści Podhala Nowy Targ wznowili przygotowania do sezonu 2021/2022. Na treningach brakuje jeszcze trenera Andrieja Gusowa, który ma dołączyć do zespołu w ciągu kilku najbliższych dni.

Na ten moment nie ma większych zmian w kadrze zespołu. Ma to się zmienić w chwili rozpoczęcia treningów na lodzie. A to może się stać szybciej niż pierwotnie było planowane. Być może już w ostatnim tygodniu lipca lód w Miejskiej Hali Lodowej będzie do dyspozycji hokeistów.

Prace związane z modernizacją maszynowni, które zaplanowaliśmy na okres bezpośrednio po zakończeniu zeszłego sezonu, dobiegają końca. Powoli przymierzamy się do rozruchu maszyn. Jeżeli wszystko przebiegnie zgodnie z planem to myślę, że niedługo rozpoczniemy proces mrożenia – mówi Krzysztof Łapsa, dyrektor MCSiR.

Sezon ligowy rusza 10 września. Podhale jest na tę chwilę jedynym klubem, który nie uzyskał jeszcze licencji na grę w rozgrywkach PHL.

Cały czas ciężko pracujemy, aby dopiąć budżet i sprostać wymaganiom licencyjnym. Na ten tydzień mamy zaplanowanych szereg kolejnych rozmów z potencjalnymi sponsorami. Sytuacja jest trudna, ale walczymy – podkreśla Paweł Bargieł, członek zarządu KH Podhale.

Czytaj także:

Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2025 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe