Hokej.net Logo
Mecze na żywo
Ekstraliga
Cracovia
godz. 18:30
Sanok

Hokejowy typer (ranking po dwumeczach półfinałowych)

Hokejowy typer (ranking po dwumeczach półfinałowych)

Zapraszamy do zabawy w typowanie wyników Polskiej Hokej Ligi w sezonie 2020/21. W obecnej edycji kibice typują wyniki meczów weekendowych w komentarzach na portalu pod artykułem.

Na czym polega zabawa?


Użytkownik obstawia dokładny wynik meczu. Punktacja jest następująca:
3 punkty za dokładny wynik np. typ użytkownika 3-1 i takim samym rezultatem zakończył się mecz.
2 punkty za różnicę bramek np. typ użytkownika 2-1, a wynik meczu jest 3-2.
1 punkt za wygraną stronę np. typ użytkownika 3:1, a wynik meczu jest 8:5.

- Nie punktujemy remisów!

Pełny regulamin --- >>>http://www.hokej.net/pl/tresc,pokaz,417,typer-regulamin-i-wykaz-nagrod.html


Po każdym miesiącu zrobimy podsumowanie zwycięzców danego okresu a następnie wyłonimy typera sezonu.


Od dzisiaj do rozpoczęcia meczów w komentarzach typujcie wyniki meczów ćwierćfinałowych:


Półfinały (15.03.2021):

18:00GKS Katowice- JKH GKS

19:00Comarch Cracovia-GKS Tychy


Półfinały(16.03.2021):

18:00GKS Katowice-JKH GKS

19:00Comarch Cracovia-GKS Tychy


Nagrody w typerze ufundowały firmy:Goldwell, JPA, Cellfast, Besco, Sport Rebel orazeWinner(gwarantowane co miesiąc bonusy freebet). Dziękujemy.




Aktualny ranking po dwumeczach półfinałowychPHL oraz meczach Pucharu Polski i dwumeczu Polska z Węgrami:


Lp.Użytkownik01.0303.0304.0305/06.0311.0312.03Łącznie (msc)Łącznie (sezon)
1jack strong20341616208
2zadolak41111513208
3StGeorge2101239208
4krzysztof19742111128207
5Stalenkov0110136206
6koczren0031239204
7świebodzice320311310203
8grabo2110228203
9modano1001136201
10Truti2100159200
11stasiu712111218199
12PORTLAND21311311197
13Real31211210197
14Acid642001238197
15Adalbert 220111126197
16bankrut8120212512196
17fruwaj2111128196
18zibi-JKH01303512195
19wpv1101137195
20mala8021212311194
21hokej zajebista gra1121128193
22ksu790100247193
23dce1111116193
24jastrzebie21312312192
25zibi.kam2012218190
26Karatajev0000000190
27gizmo3601321512189
28Krzyzak1110216189
29Peter791000146188
30bercok2000002188
31Marcin79-SanOK21132312187
32KuzynKSU1101115186
33kasiak1200014186
34ommadawn0130149185
35hokej_fan1100114184
36Mady11012510183
37LMP0030159182
38majka_141111138182
39MeduZ2130219181
40czarli27x11313110178
41kano31211210178
42danek78v2111139178
43hubal1120138178
44gandalf770100124178
45KrisssK41100410176
46espańol2000002176
47dzik19820000000174
48Sheep0000000168
49Daffy901100114166
50ups0011259165
51luki24osw0100001164
52GKS-WSD1020115163
53gieksa7621140210162
54Pomorzanin774110219161
55Winterclasic0011204159
56pawlo12331110137156
574rturKSU0000000156
58asus0000000156
59Tomunio822000002154
60JaOn0000000151
61gorzol823020106149
62100cznia0000000143
63antisto0000000142
64dawidp970000145139
65Sienki1100125137
66luk58961000124137
67patrol81011115131
68Tellqvist3100127126
69PEL520000000123
70yoyo0000000112
71kasbar0000000112
72Brusiek412000000000110
73wojteks230000000109
74Kruk770000000109
75Marcos31141010106
76kaczena880000000104
77olek_380000000104
78KIWKA0000000103
79hfdevil0000000100
80LukaszOsw000000099
81ROBBSON000000095
82dwd000000095
83Damian03000000095
84Hokej_Fan_GKS_TYCHY000000088
85JajcoW001420784
86juls000000081
87Marcios000000080
88Madsen99101133976
89lucjuk000000076
90pawliktyszan000000069
91karolsalawa000000068
92kojo000000065
93kr mar111000363
94malpiszon155000000060
95A.Morales001103559
96bolo73000000054
97KSUNIAOSW1946000000054
98sanokk95000000052
99innu000000050
100JP000000047
101niemczyk000000046
102kz742112141142
103henek.STS000000039
104JoJKH211221936
105xkarolx000000034
106Gonzo999000000034
107dohtor64000000032
108mazpa000000031
109Chmielaczek17000000031
110Aborygenus000000030
111Milo Snk000000030
112Jags000000029
113Mała Mi000000027
114Bartek38000000024
115gowen02000000023
116ker100000000022
117lefty150000000022
118Pianista88000000016
119konefka_1946100000114
120boa85100000112
121Frick71000000012
122szop000000011
123patrykw17000000010
124CesaRock00000009
125palibyra00000008
126JakubBa198300000008
127zakuosw00000008
128baca8600000008
129arturgks00000005
130Hugon00011244
131calan00001344
132bimbo00000004
133tomlin00000000

Przeczytaj dodatkowo
Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
Wypowiedz się!
Shoutbox
  • Unikatowy99: oby lód a nie dyspozycja po chorobie
  • emeryt: juz pomijqjąc wszelkie animozje klubowe-liga bardzo ciekawa
  • Unikatowy99: tak zgadza się nawet zdarza mi się wykupić transmisje meczów bez udziału Uni
  • PEL52: 99,ja wykupuje caly czas jak Unia nie gra w danym dniu a zwlaszcza teraz jak maja przerwe.Juz sie zastanawiam jaki jutro wykupic
  • Arma: Ciekawy to będzie kolejny sezon gdzie ma być mniej obcokrajowców. Ciekawe czy poziom lekko spadnie czy zleci z hukiem
  • Hasek64: Arma wszystkie wskazują na Unię. Już? Tak może być? Tak lepiej? 😂😂😂
  • Arma: Nie rozumiem. To SB powstało żeby rozmawiać to próbuje rozmawiać bo od tygodnia wchodzicie tu się pozaczepiać jedynie.
  • Hasek64: Jutro Toruń - Katowice ciekawy mecz
  • PEL52: No nie wiem,ogladalem Torun Zaglebie nic ciekawego
  • Hasek64: Bo mecze z zagłębiem z reguły nie są ciekawe :D jutro będzie próba rewanżu za festiwal błędów w Pucharze Polski z naszej strony
  • emeryt: ciekawe czy Rosjanin zadebiutuje w Toruniu czy czekanie na wize
  • PEL52: No i skonczy sie na festiwalu,gra na jedna bramke
  • Hasek64: Wydaje się ciekawszą opcją od Sanok - Jastrzębie. Innego wyboru już nie ma, bo reszta leczy katar
  • Hasek64: Ciekawe jak Kolusz się pokaże
  • Unikatowy99: PEL52 jutro wykupuje transmisje meczu z Torunia może uda się zobaczyć jak Kolusz się w Kce zaprezentuje
  • PEL52: Napewno w zoltym stroju
  • Gepoq: Nikomu nie służy przerwa w lidze....będą decydować szczegóły w PO
  • PEL52: 99,a ja sie chyba skusze na rozpedzajace sie Jastrzebie,a Sanok dlugo nie gral zobacze co nowego wniesie nowy trener
  • Hasek64: Pel no chyba, że zagramy w koszulkach upamiętniających 9 z wujka to będzie na czarno :p
  • Hasek64: Play off już bez publiczności to bedzie smutne oglądać te ciche mecze w internetach
  • PEL52: 64,a gdzie to wyczytales
  • Hasek64: Zobaczysz w poniedziałek. Po spotkaniu klubów zostanie ustalone
  • PEL52: na taki ruch moze sobie pozwolic Kato, Cracovia,Tychy,bo reszta klubow liczy na zarobek z biletow ktory jest wliczony zeby dopiac budzet
  • emeryt: Pelu...
  • Hasek64: Wytłumacz to koronapanikarzom. Ich budżety nie interesują a zdrowie i bezpieczeństwo :D
  • Simonn23: Hasek w Jackowskiego się bawisz?
  • gbr22\\/: Ciekawostka, za Sidorenki ino jeden trening poranny.
  • Hasek64: Simonn nie muszę :) wystarczą mi pewne informacje :)
    A jeśli chodzi o Jakowskiego to dzisiaj przewiduję Sanok-Jastrzębie 2-1
    Torun-Katowice 2-6
  • hubal: gbr jeden ale 6 h :)
  • gbr22\\/: Tak, tak dalej opowiadajcie te bajki.
  • hubal: a co , już ślizgacze latają do Prezydium na skargi ?
  • gbr22\\/: I kolejne bajki...
    Tak z innej beczki nie potrzebuje ktoś skrzydłowego(jeszcze przed 30) ogranego w KHL, ciekawe jakby się sprawdził, albo na przyszły sezon takiego słowackiego Czereśniaka do obrony, ten to powinien być gwiazdą PHL, ciekawe czy by dał radę.
  • emeryt: witamy,poczekajmy na oficjalne info
  • ml3ko: cdn.livetv499.me/webplayer.php?t=ifrx&c=1761403&lang=pl&eid=17075015&lid=1761403&ci=322&si=2
  • ml3ko: gdyby ktos chcial trzyniec zobaczyc
  • Arma: Bardzo estetyczne reklamy na tafli, niby szczegół ale no
  • Gepoq: Spotkanie klubów się skończyło i raczej nie zapadły decyzje o pustych trybunach...hasek musisz źródło zweryfikowac
  • ml3ko: Aron gol
  • ml3ko: no i długo się nie cieszyli :D
  • Simonn23: Łyszczarczyk asysta! No pięknie
  • Simonn23: Aron po raz drugi!
  • PEL52: ml3ko,dzieki za link
  • PEL52: Torun 1-0
  • JARASSTO: Toruń2:1
  • rober03: Fajna ta liga nikt się przed nikim nie położy i każdy walczy z każdym . Tak trzymać
  • PEL52: Sanok 3-3,niezle obstawione Jastrzebie i Kato a tu jak na razie kupony do kosza
  • Luque: Ole Trzinec do toho ;) 6-2 i fajny meczyk Naszych chłopaków
  • gbr22\\/: Łyszczarczyk się bardzo dobrze pokazał, styl Komorskiego niestety jest taki, że robi wrażenie mało zaangażowanego, bardziej czeka na swoją okazję.
  • PEL52: Lycha ma szanse zalapac sie do Trzynca
  • gbr22\\/: Pod bramką nie miał zbytnio sytuacji żeby błysnąć, za to na bulikach robił jak zawsze dobrą robotę. No i brawo Aron, trudny sezon, ale idzie ku dobremu.
  • gieksa76: 3 minuty 3 bramki pięknie
  • Luque: Fajnie jakby obaj tam zostali i grali
  • Luque: Aron wprowadzenie krążka do tercji no Pan Profesor ;)
  • gbr22\\/: Tak, ma szanse na przyszły sezon, tym bardziej że bracia Kovarcik odchodzą.
  • Luque: Łycha fajnie walczył pod bandami i dużo pracował, no ale wszyscy wiemy że to jest utalentowany chłopak, szkoda że za oceanem mu tak nie poszło jakby tego chciał
  • gbr22\\/: Komora to raczej musi czekać na swoje szanse z doskoku, ale kto wie, tylko że on ma mało czasu z racji wieku żeby przekonać do siebie trenera, albo znaleźć zespół w którym by miał miejsce, aczkolwiek zaplecze też nie jest złe dla niego.
  • Zaba: Akurat Komorski dzis był dłużej na lodzie niż Łyszczarczyk...
  • Luque: Komora jako zadaniowiec to się sprawdza
  • kunta: Aron dzisiaj zawodnik meczu w drużynie stalowników. Zagrał super mecz, chociaż 2 brama dla baranów z jego winy. Łyszczarczyk coś szarpał, Komorski słabo. Niestety widać duużą różnicę w grze tych dwóch bądź co bądź jednych z lepszych polskich hokeistów w porównaniu z innymi graczami czeskiej ligi. Technika, ustawienie, przegląd sytuacji, na razie to na poziomie 20 latków czeskich. Bo do Finów, Szwedów, Kanadyjczyków, Rosjan czy innych nacji w tej kategorii wiekowej to nawet nie ma co..
  • kunta: porównywać. Taki jest niestety aktualny poziom polskiego hokeja..
  • Luque: W historii to my nigdy nie mieliśmy w meczu mistrza Czech w składzie 3 Polaków
  • kunta: W ogóle nie mieliśmy 3 Polaków w ekstraklasie czeskiej....
  • Luque: 4 prawie, bo Zygmunt nie grał dzisiaj
  • kunta: Aaa i jeszcze Zygmunt....A dotychczas były epizody z Klisiakiem i chyba jeszcze ktoś tam krótko...
  • Luque: Leszek Laszkiewicz kiedyś grał w ekstralidze
  • Luque: I w DEL też grał
  • kunta: No to Jastrząbki sobie komplikują...
  • Luque: Prowadzili 3-1 a przegrywają 7-4..
  • Luque: Sawicki ich załatwił ;p
  • PEL52: dobrze ze wykupilem Sanok -Jastrzebie bo bylo co poogladac.Graty Sanok
  • Zaba: Kolusz tez grał w Trzyncu
  • Luque: Zaba też prawda
  • kunta: Na skrzypcach?
  • Zaba: W latach 2005-2008, przy czym w pierwszym sezonie rozegrał tylko dwa mecze w Ocelari, a resztę na farmie. Dwa kolejne sezony rozegrał pełne. W sezonie kolejnym 2008/09 grał w słowackiej extralidze
  • kunta: Aron gra już tyle lat w Trzyńcu , a i tak czasem jeszcze widać, że to Polak. Jak się za dzieciaka techniki nie nauczy, to nawet święte boże nie pomoże.
  • gieksa76: Pięknie GIEKSA kryzys mamy za sobą
  • Oświęcimianin_23: Kryzys będzie zażegnany przy kilku zwycięstwach z rzędu :)
  • Hokejowy1964: Łapiemy świeżość w grze, jeszcze nie wszystko trybi ale idzie ku dobremu. Wychodzimy na prostą, brawo GieKSa !
  • Unikatowy99: PEL52: Ja oglądałem Katowice
  • PEL52: 99,no i jak Koluszko?
  • Unikatowy99: bardzo dobrze trener ma do niego duże zaufani cały czas było go widać już w pierwszym meczu idealnie się wkomponował w drużynę To jest duże wzmocnienie dla Katowic szkoda że nie dla nas
  • Unikatowy99: Ciekawe Czy nasz mecz z Katowicami 21.01.2022 również zostanie odwołany?
  • Gepoq: Jeżeli Jasiek się nie ogarnie to będzie slabo w PO
  • Hasek64: Gepoq mówiłem o poniedziałku :) chyba czytałeś że to pierwsze spotkanie?
  • Arma: Teraz już rozumiem czemu Unia grała na dwie piątki pół sezonu, teraz każda drużyna będzie grać na dwie piątki więc Unia będzie lepiej przygotowana. Jednak Coolen wyprzedza ligę o lata.
  • Unikatowy99: Arma bez względu na wszystko na tą chwilę najlepiej i bez problemów wygląda Kraków i chyba Katowice się odradzają zobaczymy jak wypadniemy z Katowicami w bezpośredniej rywalizacji 21.01.2022
  • emeryt: na to chwile to siedzimy na fotelu lidera i doceńmy to ...
  • PEL52: A Jastrzebie wczoraj zdrowe dzisiaj juz COVID,ciekawe czy Sanok tez odwola jutrzejszy mecz,bo jesli nie to znaczy ze Jastrzebie sciemnia.
  • gbr22\\/: Jak nie mają pozytywnych wyników, ani nie zostali "uziemieni" to czemu mieli by odwołać?
  • gbr22\\/: Ściemniają to w tv, byłem dzisiaj w piekarni, od poniedziałku mają być podwyżki(a nie dalej jak miesiąc temu też były), więc ja się pytam jakim ujem mówią że będzie taniej.
  • emeryt: zarabiać coraz więcej a koszty utrzymania coraz niższe...znacie taki kraj?
  • jastrzebie: Niby po co Jastrzębie by miało ściemniać?
  • PEL52: gbr22\\/,a co grali w maseczkach?czy nie bylo kontaktu ze jedni maja drudzy nie.
  • Jersan1: emerycie prowadziles kiedyś własny biznes ?
  • emeryt: nie Sanie ale każdy kto takowy prowadzi twierdzi ze sie nie opłaca,takie hasło na dzień dobry
  • Hasek64: Emeryt jeszcze dwie kolejki I czas będzie zjeść z fotela lidera :)
  • statys: A co to za ludzka namiętność każe pani Joli z piekarni podnosić ceny? A Frankowi z młyna? A Zbyszkowi z gazowni? Obniżone będą, czy już są vaty i akcyzy, a reszta to sprawa przedsiębiorców i ich świadomości, że na rynku jest pieniądz, który można wziąć.
  • Unikatowy99: Z godnie z nowymi przepisami jeżeli któraś z drużyn nie przystąpi o 5 rundy do meczu to walkower. Więc wiemy na czy stoimy chodzi mi o mecz 21.01.2021 z Katowicami
  • Simonn23: i tak mamy farta ze we wtorek pauzujemy
  • Luque: Statysku jak widać wielu ludziom przydałoby się poprowadzić jakiś biznes żeby zrozumieli jak to działa i dlaczego rosną ceny, bo obietnice dla gawiedzi za pieniądze tej gawiedzi to się fajnie składa, jednak prędzej czy później przychodzi za to rachunek ekonomiczny..
Tylko zalogowani użytkownicy mogą korzystać z Shoutboxa Zaloguj się!
© Copyright 2003 - 2022 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe