Jokerit rezygnuje z udziału w fazie play-off!
Jokerit Helsinki rezygnuje z udziału w tegorocznej fazie play-off KHL. To na razie nieoficjalna informacja, ale dziś wieczorem ma odbyć się specjalne posiedzenie przedstawicieli tego klubu.
Jak podaje rosyjski dziennikarz Artur Chajrullin, Jokerit przekazał już swoją decyzję lidze KHL. Ekipy ze stolicy Finlandii nie zobaczymy w tegorocznej edycji play-off.
Przed południem jeden ze sponsorów strategicznych klubu, a mianowicie firma Barona zerwała umowę sponsorską w trybie natychmiastowym. Jak donoszą fińscy dziennikarze, nie byli oni jedyni. Nieoficjalne źródła podają, iż ze sponsoringu wycofał się partner logistyczny Eilola.fi.
Klub w tej sprawie zwołał nadzwyczajne posiedzenie, które zaplanowano na godziny wieczorne.
Oficjalne oświadczenie powinno pojawić się zaraz po zakończeniu spotkania między członkami zarządu.
Jeżeli doniesienia się potwierdzą, pary play-off wyglądać będą następująco:
SKA Sankt Petersburg – Torpedo Niżny Nowogród
CSKA Moskwa – Dynama Mińsk
Dinamo Moskwa – Spartak Moskwa
Łokomotiw Jarosław – Siewierstal Czerepowiec
Czytaj także:
- Znamy już grupy na MŚ. Będzie istny klasyk!
- Na polskich taflach był niesamowity. Teraz został asystentem trenera hokejowej potęgi!
- Nie mogli powstrzymać wzruszenia. Norwegowie dokonali czegoś niemożliwego. "To szalone"
- Zdobył złoty medal tam, gdzie gra na co dzień. Po finale nie krył wzruszenia
- Ogłoszono najlepszych zawodników MŚ. To on zdeklasował konkurencję

Komentarze
Lista komentarzy
ml3ko
No i bardzo dobrze
PEL52
Tak trzymac Finowie,