Hokej.net Logo

Kogut pożegna się z Toruniem. Trafi do Zagłębia?

Foto: Mirosław Luberadzki
Foto: Mirosław Luberadzki

Patryk Kogut, który w poprzednim sezonie występował w ekipie KH Energi Toruń, może wkrótce zmienić barwy klubowe. Z naszych informacji wynika, że zakontraktowaniem 30-letniego skrzydłowego zainteresowane jest Zagłębie Sosnowiec. 

 

Kogut jest wychowankiem Naprzodu Janów i to właśnie w barwach tego klubu zadebiutował w ekstralidze. Później grał w ekipach JKH GKS-u Jastrzębie, Orlika Opole, GKS-u Tychy, a w poprzednim sezonie reprezentował barwy KH Energi Toruń.

Dla „Stalowych Pierników” rozegrał w sumie 37 ligowych meczów, w których zaksięgował 20 punktów za 7 goli i 13 asyst. Rzadko osłabiał swój zespół, bo na ławce kar spędził zaledwie 10 minut. 

Udział w fazie play-off zakończył już na pierwszym meczu ćwierćfinału play-off z JKH GKS-em Jastrzębie. Został ostro potraktowany przez Patryka Pelaczyka i po tym wejściu doznał wstrząśnienia mózgu i kontuzji barku.

Z naszych informacji wynika, że 30-letni skrzydłowy znalazł się na celowniku Zagłębia Sosnowiec. Rozmowy między obiema stronami są bardzo zaawansowane.
 

Czytaj także:

Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2025 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe