Hokej.net Logo

Liczą na pasjonującą rywalizację

Piotr Sarnik, drugi trener Re-Plast Unii
Piotr Sarnik, drugi trener Re-Plast Unii

Re-Plast Unia Oświęcim przygotowuje się do półfinału play-off, w którym zmierzy się z JKH GKS-em Jastrzębie. Mistrzowie Polski po siedmiomeczowym maratonie uporali się z KH Energą Toruń.

Biało-niebiescy w pierwszej rundzie fazy play-off pokonali Ciarko STS Sanok 4:1, mieli więc czas na to, aby zregenerować się i dobrze przygotować do starć z jastrzębianami. Mecze z urzędującymi mistrzami Polski będą trudne i bardzo wymagające. Nie brakuje opinii, że hokeiści znad czeskiej granicy są najciężej pracującym zespołem w Polskiej Hokej Lidze. Grają twardo, ambitnie i nieustępliwie.

Czeka nas trudne zadanie, ale wierzymy w nasz zespół. Liczymy, że cała rywalizacja będzie niezwykle pasjonująca, a kibice tłumnie pojawią się na trybunach i swoim dopingiem będą prowadzić nasz zespół do kolejnych zwycięstw – podkreślił Paweł Kram, prezes spółki Oświęcimski Sport.

Cieszymy się również z tego, że w zespole nie ma problemów zdrowotnych. To niezwykle ważne o tej porze „hokejowego roku”– dodał.

Warto zaznaczyć, że do treningów wrócili już bramkarz Clarke Saunders, który nie wystąpił w piątym meczu ćwierćfinału play-off oraz napastnik Aleksiej Trandin, zmagający się z urazem barku. Trener Tom Coolen ma więc z kogo wybierać.

Przypomnijmy, że biało-niebiescy pierwsze mecze półfinału play-off rozegrają w sobotę i w niedzielę o godzinie 18:00. Bilety normalne będą kosztować 25 złotych, a ulgowe 20 zł. Można je kupić zarówno przez internet, jak i w biurze klubu.

Przeczytaj dodatkowo
Liczba komentarzy: 31

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
Lista komentarzy
 • NASA
  2022-03-17 12:03:27

  Panowie, Zarządcy Unii (Panie Sibik, Panie Kram), nie udawajcie że nic się nie dzieje! Kiedy odniesiecie się do tematu wojny wywołanej przez Rosję do zawodników za wschodniej granicy grających w naszym klubie? Czy wy rzeczywiście myślicie, że my kibice na to nie czekamy? W czym problem, żeby wydać z ich strony oświadczenie? A jak nie to out, są jednak ważniejsze sprawy jak medale tej ligi. Ja osobiście czekam na coś takiego (zresztą wiem, że nie tylko ja). Jeżeli się nie określicie to mnie jako kibica i potencjalnego biletowego/transmisyjnego sponsora tracicie bezpowrotnie.

 • LukaszOsw
  2022-03-17 12:30:06
  14
  Zgłoś

  NASA: mów za siebie. Na szczęście większość normalnych ludzi nie dyskryminuje ludzi tylko dla tego, że urodzili się w tym a nie innym kraju. Daj sobie siana z oświadczeniami, które są i tak tyle warte co nic, gdyż papier przyjmie wszystko... skoro nie popierają wojny, a nie widziałem by popierali to nie ma co szukać kozła ofiarnego i wywalać tylko ze względu na narodowość. Jakoś nikt nie wymaga oświadczeń od Ukraińców ws Bandery, który jest ich bohaterem i partonem obecnego roku. Od razu mówię by było jasne, należy im pomagać bez względu na zaszłości, ale też nie należy piętnować zwykłych normalnych Rosjan.

 • KOS46
  2022-03-17 12:31:39
  11
  Zgłoś

  A ja czekam na mecz a nie na oświadczenia - bilety kupione. Zapowiada się super rywalizacja.

 • atreus
  2022-03-17 12:57:24

  Szkoda tylko, że na żywo mecz zobaczą kibice Uni, kibice JKH zostali pozbawieni takiej możliwości bo wasz zarząd tak sobie ustalił. Nie mam pojęcia kto na coś takiego pozwala.

 • NASA
  2022-03-17 13:07:06

  LukaszOsw potrafisz czytać ze zrozumieniem? NIE PISZĘ tylko w swoim imieniu i skoro to komuś z zarządu nie odpowiada to niech powie/napisze to wprost! Powiesz "ch... tam z twoim sponsoringiem" ok, niech będzie, ale jak takich jak ja odejdzie 50, to już się robi realne wsparcie, prawda? Do ciebie to może nie dociera mały człowieczku, że aby reżim rosyjski odczuł swoje chore zapędy to musi to odczuć KAŻDA osoba z tego państwa? I nie dzielę ludzi na "naszych, dobrych Rosjan" czy "wrogich", inni potrafią się ustosunkować do całej sytuacji a tylko w naszym grajdole zawsze jest "super". Powiem ci więcej, jeżeli nie będzie reakcji klubu, to pośrednio przez takie zachowanie w najbliższych wyborach będę głosował na zmianę władz tego miasta, bo nie godzę się aby m.in. moje podatki szły na zabawę i beztroskę grupki napaleńców!

 • KOS46
  2022-03-17 13:19:09

  NASA to jest forum sportowe. O polityce lokalnej pisze się na innym portalu, o wojnie zresztą też.

 • LukaszOsw
  2022-03-17 13:22:37

  NASA: może i jestem małym człowiekiem, ale NIE ma mojej zgody na zbiorową odpowiedzialność, tak właśnie robi putin - nie ja.

 • Krynio1971
  2022-03-17 13:39:10

  Ja też czekam na rush w sprawie Rosjan, są za czy przeciw.
  W [****] mam złoty medal zdobyty z 8 osobami które popierają reżim putina.

 • lou
  2022-03-17 13:40:08

  Nie rozumiem czemu Polacy zawsze muszą pierwsi wychodzić przed szereg? Czy jakiś inny kraj zabronił Rosjanom gry w hokeja? Zgadzam się z KOS46 - czekamy na mecze, jeżeli ktoś tu jest dla polityki to pomylił forum.

 • operatorSJZ
  2022-03-17 13:47:31

  LukaszOsw - zbiorową odpowiedzialność to mają zwykłe ruskie mieszkające tam i nie mające dostepu do IG, FB, Mc, Visa itd. itp. etc.

  Pytam więc, w czym lepsze są ruskie siedzące w Polsce i grające w hokej? lepszy sort? TYMBARDZIEJ, że nie obrali stanowiska w całej sytuacji.

  Więc jest tak - siedzę po cichu, żyje normalnie a jak się skończy sezon to I

 • operatorSJZ
  2022-03-17 13:49:47

  Więc jest tak - siedzę po cichu, żyje normalnie a jak się skończy sezon to "I LOVE PUTLER" "Z" i ogólne wychwalanie tego zbrodniarza wojennego

 • LukaszOsw
  2022-03-17 14:15:29

  OperatorSJZ: skoro tak jest to czy nie powinno się też tyczyć Ukraińców ws ich bohatera Bandery?

 • Szefu1982
  2022-03-17 14:27:33

  NASA a pomyślałeś kiedyś co byś zrobił jak to Twój kraj najechałby inny a Ty byś był za granicą. Też wyrzekł byś się swojego kraju? Żyjemy w ciężkich czasach a sport nigdy nie został łączony z polityką i niech tak zostanie. Rosjanie boją się jawnie przemawiać przeciwko wojnie i Putinowi. Putin jest nieobliczalny i mogliby Rosjanie nie mieć do kogo wracać a mają w Rosji rodziny.

 • operatorSJZ
  2022-03-17 14:31:56

  Lukasz - po 1... u nich to taki sam bohater jak u nas żołnierze wyklęci - tfu!
  po 2. co ma bandera i wszystkie inne zbrodnie z ziemi ukraińskiej do obecnej inwazji rosji na Ukrainę?
  po 3. idąc twoim Konfederackim xD tokiem rozumowania to... wywalić wszystkie Audi i Mercedesy z Polszyn bo !HUR DUR! IIWW

 • NASA
  2022-03-17 14:38:28

  Szefu1982: niestety, ale bardzo brutalnie - jeżeli nie chcą, bo tak jak piszesz, boją się - to pakować manatki i wyjeżdżać do swojej macierzy (tam mają KHL, VHL i inne). Żeby była jasność, ja do "zwykłych" Rosjan nic nie mam, ale do póki oni sami nie odczują tego na własnej skórze to nic w tej materii się nie zmieni! A kto może wpłynąć na taką sytuację w pierwszej kolejności? Nie czasem oni sami ale w Rosji? Wiele osób spośród was nie chce mieszać sportu i polityki ale jak inne dyscypliny to robią, to pewnie przymykacie na to oko, tak? Piękna moralność Kalego.

  P.S.
  Jeżeli pisma i oświadczenia (tak jak to zrobili już w Toruniu, Katowicach) to pic na wodę, to co stoi na przeszkodzie aby cos takiego podpisali?

 • LukaszOsw
  2022-03-17 14:49:21

  OperatorSJZ: no i właśnie się mylisz. Po 1 : ze mnie taki konfederata jak z putina niewiniątko
  A po 2. i co najważniejsze: niewiele wiesz na temat Bandery bo zapewne nie mówią o tym w TV. Wiesz co on robił Polakom? I nieprawdą jest co napisałeś, że on u nich jak u nas tfuu wyklęci.
  On jest ogłoszony oficialnie bohaterem narodowym to raz. Dwa to obecnie rok 2022 władze Ukrainy ogłosiły rokiem UPA i Bandery.

 • Andrzejek111
  2022-03-17 14:50:13

  Na razie tylko jeden komentarz na temat. Szkoda.

 • TH UNIA
  2022-03-17 14:52:49

  Głęboko z tyłu mam pretensje NASA, Krynio1971 to nie portal polityczny. Nie chce przyjść na mecz jego sprawa - nie będę płakał. Ale wkurza mnie to że kibice JKH nie mogą przyjechać na mecz do Oświęcimia? Coś komuś w zarządzie się poprzewracało ?

 • stary satyr
  2022-03-17 15:31:13

  Jak się komuś nie podoba skład, to nie musi chodzić na mecze. Prosta sprawa. Będzie to ich osobisty bojkot. Mi nie przeszkadza, że grają Rosjanie, dopóki nie oświadczą że popierają Putina.

 • Krynio1971
  2022-03-17 16:59:55

  Nie mieszanie polityki do sportu to pusty frazes. Za naszą granića 350 km stąd jest wojna. Jak powiedział pan Turowicz, nie bądźmy obojętni, bo nowe Auschwitz spadnie na nas.
  Możemy się nadal eskcytować tą naszą ogórkową ligą, pisze to jako kicic uni od połowy lat 80tych, do momentu aż putinowskie bomby zniszą nasze lodowisko, to jest realna groźba dzisiaj. Azjatycki naród zabija europejczyków, i wygamy aby nasi hokeiscie okreśślili się są mentalnie a Azji czy Europie z jej wartościami, tylko tyle i aż tyle. Będę na meczu bez

 • Krynio1971
  2022-03-17 17:03:10

  Jeszcze raz bez błędów.
  Nie mieszanie polityki do sportu to pusty frazes. Za naszą granića 350 km stąd jest wojna. Jak powiedział pan Turowicz, nie bądźmy obojętni, bo nowe Auschwitz spadnie na nas.
  Możemy się nadal eskcytować tą naszą ogórkową ligą, pisze to jako kicic uni od połowy lat 80tych, do momentu aż putinowskie bomby zniszą nasze lodowisko, to jest realna groźba dzisiaj. Azjatycki naród zabija europejczyków, i wymagam aby nasi hokeiscie określi czy są mentalnie w Azji czy Europie z jej wartościami, tylko tyle i aż tyle.
  Będę na meczu i będę kibicował naszej drużynie ale bez takiego entuzjazmu jak przed 24/02.

  O Benderze w tych dniach piszę rosyjskie trolle.

 • LukaszOsw
  2022-03-17 17:41:02

  Krynio: jest to ostatnia rzecz jaką do Ciebie piszę. Nazywasz mnie rosyjskim trolem. Dlaczego? Negujesz Bandere i Wołyń? Negujesz, że Ukraińcy go sławią jako bohatera i ogłosili go patronem roku?
  Ja wiem kim on był i co robił Polakom. Zwłaszcza z pierwszej ręki, część mojej rodziny ucielała z tamtych terenów (mieli szczęście że przeżyli, innym się nie udało). Więc na pewno nie jesteś kimś by mówić, że nie należy o tym mówić, należy zawsze i wszędzie. Tak, to było 80 lat temu, ale naród Ukraiński do dziś nawet nie przeprosił i wielbi oprawców jak swoich bohaterów.
  Proponuję trochę poczytać i się douczyć...

 • Krynio1971
  2022-03-17 18:13:35

  Łukasz poniosło mnie z tym trollem, przepraszam, pamiętajmy o trudnej historii, zostawmy to na czas po wojnie.
  W sobotę tylko zwycięstwo i wszystkie bramki dla Unii niech strzelą wychowankowie

 • LukaszOsw
  2022-03-17 19:12:47

  Krynio, w porządku. Niech tak będzie. Tylko zwycięztwo.

 • swojak
  2022-03-17 19:51:21

  NASA a kim Ty jesteś? Dołączyłeś tu wczoraj albo przed wczoraj i stawiasz żądania jakbyś był nie wiadomo kim. LukaszOsw wytłumaczył Ci ale Ty udajesz, że nie rozumiesz. Kibicem jesteś czy szantażystom? Coś Ci nie pasuje to droga wolna, nikt Cie nie zmusza do przychodzenia na lodowisko. Idąc Twoim dziwnym tokiem rozumowania powinniśmy od każdego przekraczającego naszą granice Ukraińca żądać potępienia zbrodni wołyńskiej. Paranoja? Taka sama jak Twoje żądania.

 • NASA
  2022-03-17 20:53:58

  Swojak, waflu czy ty jesteś z zarządu? Ciebie wywoływałem do tablicy? Masz rację, droga wolna i tak zrobię, mojej kasy klub już nie zobaczy i wiem, że nie tylko mojej. Będziecie sobie chodzić, w towarzystwie wzajemnej adoracji, na mecze za 5 zł albo dodrukowywać bileciki tak jak to robiliście już kiedyś wy hipokryci widzący tylko czubek swojego nosa. Bez odbioru

 • Peter79
  2022-03-17 21:11:32

  Cześć wszystkim,
  Piszę do tych co tak bojkotują przeciwko zawodnikom z Rosji...Sport zostawicie sportowcom, a politykę polityką... Najpierw popatrzcie na sankcje, które faktycznie mogłyby zaszkodzić Rosji (gaz, ropa itp.), ale niestety liczy się kasa i biznes, a później czepiajcie się zwykłych obywateli tego kraju, którzy tak naprawdę niewiele mogą. A w meczu niech wygra lepszy. Będę się cieszył zarówno z bramki strzelonej przez Polaka jak i Rosjanina dla mojej/naszej Unii.

 • Wowo1
  2022-03-17 22:21:36

  Zarząd Unii nie zgadza się na stawianie takiego pytania zawodnikom kogo popierają. Nie ma na to zgody.
  NASA zdradzę Ci tylko tyle, że wśród hokeistów z Rosji,
  jeden ma żonę Ukrainkę,
  drugi przyjął do mieszkania klubowego jakąś rodzinę uchodźców, bez zgody klubu
  trzeci nie lubi putina,
  a co z pozostałymi nie wiem.
  Wiem, że wszyscy powiedzieli, że interesuje ich tylko hokej i chcą zdobyć mistrza.
  Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra, więc prawdziwi kibice Unii nie powinni tego niszczyć.
  Jeśli ktoś podejrzewa, że część ruskich jest pro putinowska i źle się z tym czuje, nie musi przychodzić na mecze. Klub na tym wiele nie straci, a może i nawet zyska.
  Do soboty Panie i Panowie, kibicujemy, wygrywamy i śpiewamy :
  " Zawsze i wszędzie putin j.bany będzie "

 • operatorSJZ
  2022-03-18 07:16:16

  dobra, dobra, nie wstydź się tej konfy ;) Straszny ten Bandera i całe UPA... Nie pomagaj po prostu i wszyscy będą szczęśliwi :)

 • KOS46
  2022-03-18 10:33:52

  Wowo1 - świetna opinia, a gości typu NASA nie potrzeba na trybunach. One i tak będą pełne. UNIA JEST DRUŻYNĄ SPORTOWĄ i zajmuje się hokejem a nie polityką. Każdego, kto jest uczciwym człowiekiem należy szanować a nie pogardzać nim ze względu na chorego na głowę Putina. Do zbierania deklaracji politycznych przez jakąkolwiek instytucję nie ma żadnych podstaw prawnych a nawet może to zostać uznane za przejaw dyskryminacji.

 • stary satyr
  2022-03-18 11:48:41

  Nasa postanowił. Jakże wszystkim ulżyło i przestań jeszcze wypisywać swoje pierdy na forum, będziemy wdzięczni.

Wypowiedz się o hokeju!
Shoutbox
 • Oświęcimianin_23: Zobaczymy czy to tylko chwilowy kryzys czy koniec serii ;)
 • LukaszOsw: Zobacz sobie powtórki z pierwszej akcji i "faulu" i z samobója Gieksy. I potem coś pisz
 • Andrzejx48: Zawsze kiedy tylko
  przegrywacie
 • Marcos: @redgar - zniżę się do twojego poziomu: "sram" i miłego oglądania życzę.
 • Arma: -Zawsze płaczecie - Kiedy ostatnio ? - No zawsze
 • LukaszOsw: Czyli? Konkret
 • gieksa76: brawo
 • Borek: Kibice Unii, nie ma co płakać mecz się nie skończył. Jesteście zdziwieni karami tak jakby do tej pory sędziowie zawsze nakładali je słusznie.
 • Polaczek1: Ja tam dzis nie widzę drukowania przeciwko Nam poprostu Gieksa w pierwszej lepsza od nas i mega skuteczna my jakby na stojąco
 • rober03: Gieksa jak na razie do bólu skuteczna
 • LukaszOsw: Borek. Nie o wynik chodzi, bo Gieksa gra lepiej od nas. Chodzi o to co odwala Kaczmarek. Każdy kto zna się na hokeju i zobaczy powtórki to zrozumie. Męcz można przegrać, i zapewne nie jeden przegramy
 • C!chy: a może to wina trenera ze wrócił do boksu
 • wiemswoje: Zeszłoroczny finał też wygrał PZHL
 • PanFan1: uuu - no i poszły konie po betonie, choć sędziowania w PHL bronić nie zamierzam
 • PanFan1: Często niestety naszym ligowym rozjemcom włącza się megalomania, za wszelką cenę to oni muszą być gwiazdami show, przy okazji psując zabawę i wyostrzając wynik
 • Frasier: Trzeba było zostawić Majkowskiego w roli pierwszego...
 • Miletor: Zupa na trybuny…
 • Tellqvist: światłowody znowu właczyli w katowicach
 • Marcos: Naprawdę, czy tak ciężko dopuści do siebie myśl, że ci sędziowie są po prostu słabi.
 • wiemswoje: Teraz to zauważyłeś że nasi polscy sędziowie są troszkę do tyłu
 • szajbu: Tellqvist o co chodzi ?
 • Tellqvist: w nd prądu nie było nagle wylewni.
 • Borek: Dobrze, że za to Ty jesteś zawsze złotousty;)
 • wiemswoje: Unia jak przegrywa to też was nagle kilku więcej. Tak z boku na to patrzeć to aż śmiać się chce
 • Arma: Szkoda że CI się śmiać nie chce jak widzisz 200 osób na trybunach
 • wiemswoje: Wtedy oczy bolą a serce krwawi. Do śmiechu mi nie jest ale u nas akurat 200+
 • wiemswoje: No ale zacna zmiana tematu mniejsza. Mam nadzieję że sędziowie z PZHLu wam jeszcze ze dwie wsadzą
 • hanysTHU: #rzucbidonem
 • PanFan1: krakowscy "Przemyślidzi" widzę nie chcą być dziś gorsi od Katowic 😉
 • Zaba: Unia gra dzis dobry mecz. Na podobnym poziomie jak z Podhalem, Tychami czy Jastrzębiem. Natomiast trafiliśmy dzis na podobnie jak my (czyli walczacy na kazdym centymetrze lodu) grający zespół, który jest fo bólu skuteczny i ma w bramce świetnego bramkarza. Murray dzis bezbłędny. Wyciągnął takie sytuacje, że.... Nic gramy dalej. Ewentualna porażka nic nie zmieni. One są wkalkulowane w sport...
 • Zaba: Dodatkowo Gieksa przejęła od nas szczęście, które nam towarzyszyło od początku sezonu. Kiła sytuacji było takich, że musiały wpaść, a jednak nie wpadało. W poprzednich meczach takie sytuacje były pod naszą bramką.
 • redgar: po meczu do widzenia. Oby nie stracić więcej i chyba zostaniemy na pierwszym miejscu
 • Oświęcimianin_23: Wszystko wchodzi Katowicom, aż niemożliwe ;)
 • defcom: Juz widać w łoświęcimiu nerwy puszczają
 • szajbu: Hitosiano
 • redgar: szkoda, że pierwszy mecz Zupa w boksie, a takie bencki dostajemy, chociaż bramkę strzelić
 • jastrzebie: to przez Zupe
 • gieksa76: Dobra ta Zupa
 • Zaba: Asy z Jastrzębia przegrały 5 na 6 meczów w tym sezonie, a dziś mają najwięcej radości. Dobrze, ze jesteście, bo poprawiacie mi nastrój po porażce:)
 • rober03: Asy z Jastrzębia przegrywają ci się da na dodatek w siatkę też nabroili ale Zupa najważniejszy.
 • botanick: Czysyndziauzno?
 • rober03: Graty dla Katowic. Dzisiaj wy gorą
 • szajbu: botanik zajmij się Tychami alkoholiku
 • wiemswoje: Unia- Sędziowie PZHLu 1:4
 • botanick: Uznoł
 • gieksa76: Chłopaki dzięki za prezent urodzinowy BRAWO GIEKSA
 • LukaszOsw: Graty Katowice, a tym co nie widzieli tego co wyprawiał Kaczmarek Nie życzę by trafiło na Wasze mecze
 • szajbu: Graty GieKSa przegrać w Sanoku ale wygrać w Oświęcimiu
 • gieksa76: Pierwszy mecz w sezonie ,w którym sędziowie nie pomogli Unii i od razu porażka
 • emeryt: każda klasowa drużyna daruje czasem punkty maluczkim
 • emeryt: Katowice nas zjadły i tyle
 • emeryt: Unii dzisiaj wyrażnie nie szło a czy bramka odmieniłaby losy meczu? nie sądze
 • Prawdziwy Kibic Unii: Spokojnie kolega Asa zapowiedział będziemy się wzmacniać…uważam ze Tadek i Dziubek potrzebuja innych graczy obok siebie aby w pelni wykorzystac swoj potencjal a mają wielkie możliwosci
 • Zaba: Unia przegrała dzis z bardzo dobrze grającym GKS i to żaden wstyd. W tej lidze będzie wiele takich porażek. Nie graliśmy źle i to jest najważniejsze. Czy uznanie bramki zmieniłoby przebieg meczu? Nie wiem. Teraz to już nie ma znaczenia. W piątek kolejny trudny mecz.
 • jastrzebie: Graty GKS
 • Frasier: Oczywiście,teraz każdy będzie się tłumaczył, że bez Pasiuta obok siebie nie wykorzystuje w pełni swoich umiejętności ;)
 • uniaosw: Denyskin dzisiaj bardzo źle
 • Prawdziwy Kibic Unii: Smal gdyby nie zamroczylo tego walecznego chlopaka bo dostal bez krazka to byloby goraco a bic sie potrafi jak wiecie z wiekszymi …
  Takze lepiej niech Denyskin gra dla druzyny jak w ostatnich meczach i wystrzega sie fauli tego typu
 • Arma: I dużo ma bójek na swoim koncie ?
 • hanysTHU: Zapomnieć i grać dalej. Taktycznie rozpracowani i tyle.
  HEJ, HEJ NASZ KS!!!
 • Zaba: Redaktorzy hokej.net... Czy Wy w końcu możecie kiedysbprzeczytac regulamin rozgrywek że zrozumieniem? Jak macie problemy z interpretacją to skonsultujcie to z kimś, kto to ogarnia. Błąd w tabeli pojawią się niemal w każdym sezonie... Podpowiem Wam, całkowicie za darmo... Przy równej ilości punktów liczą się bramki... mecze bezpośrednie to na koniec sezonu jsk juz wszyscy rozegrają ze sobą wszystkie mecze... Nigdy w trakcie sezonu. Unia +15, GKS +9... Jak Wam mogło wyjść inaczej?
 • Zaba: GKS +7
 • uniaosw: Er dżi witamy
 • uniaosw: Ktoś wytłumaczy dokładnie z przepisów hokeja na lodzie nie uznanie bramki na 1:1? Skoro uwolnienia nie odgwizdali?
 • LukaszOsw: Nikt nie wytłumaczy bo nie ma co tłumaczyć. Żaden z sędziów nie sygnalizował uwolnienia, ani nie było sygnalizacji ręką ani nie było gwizdka. To jest dobitny przykład "kompetencji" tych sędziów.
 • Zaba: Co więcej. Liniowy sygnalizował, że nie ma uwolnienia... Tylko to teraz już nie na żadnego znaczenia. Nie ma co roztrząsać, bo to tylko woda na młyn dla innych na polewkę... Przegrywasz 5/6 meczów to szukasz radości w porażkach innych... Daj im się pocieszyć :)
 • uniaosw: Dla Ciebie nie ma znaczenia skończyć 1 tercję 1:1 niż 0:3?
 • LukaszOsw: Zaba w tym meczu miało to znaczenie, ale mniejsza z tym. Powinno mieć znaczenie w stosunku do przyszłości, i nie mówię tylko o Unii, a o całej lidze. Przy meczach na styku takie błędy nie mają prawa się zdarzyć... i wspomną to Ci co dziś śmiali się pisząc, że Unia jak przegrywa to na sędziów zrzuca. Ciekawe czy też tak będą przy swoich meczach mówić, daleko nie szukać ostatnie starcie Tychów z Katowicami...
 • redgar: dlaczego GKS jest na pierwszym miejscu jak my mamy więcej bramek strzelonych. Nawet tutaj na hokej necie wielbią twór PZHLowy? czy ja czegoś nie wiem
 • skh: Zaba najpierw zapoznaj się z regulaminem a później atakuj bezpodstawnie.
 • skh: 6.3.3. W przypadku uzyskania równej liczby punktów przez dwie lub więcej drużyn,
  o kolejności miejsca w tabeli (po każdej kolejce) decydują kolejno:
  6.3.3.1. Przy dwóch drużynach – liczba zdobytych punktów w spotkaniach między tymi
  drużynami, liczba zdobytych bramek w spotkaniach między tymi drużynami, korzystniejsza
  różnica bramek ze wszystkich spotkań, większa liczba strzelonych bramek, stosunek
  bramek.
 • Zaba: Uniaosw... Czytaj że zrozumieniem... TERAZ to już nie ma znaczenia. Wyniku nikt nie zmieni.
 • redgar: skh jaki związek taki regulamin, takie zasady to mogą się tyczyć dopiero jak nie ma różnicy bramek zdobytych/straconych. Jak byś zobaczył tabele w nhl to byś wiedział, że ważniejsze są bramki strzelone, a mamy ich więcej, więc powinniśmy być na pierwszym miejscu, ale związek to kabaret to i zasady z czapy
 • Zaba: SKH... Zwracam honor... ten regulamin jest zmieniony przed tym sezonem... Co więcej sam PZHL nie wie o tej zmianie, bo na oficjalnej stronie związku to Unia jest liderem... Taki zapis jest totalnie z d.upy, bonie jest sprawiedliwy i premiuje (w teorii) drużynę, która gra u siebie pierwszy mecz... Tym razem to ja sie wygłupiłem sprawdzając stary regulamin 😞
 • uniaosw: Bliźniacy, Johan czy asy? poczekajmy na oficjalne info
 • Arma: Mnożą Ci się Ci zawodnicy co mają przyjść. Może pora skończyć ten teatrzyk bo trwa odrobine za długo.
 • uniaosw: Cytuje "prawdziwego kibica Unii"
 • Hokejowy1964: redgar tęsknisz za czasami jak pzhl wielbił Twój twór dworcowy gdy Dwory nyły sponsorem Pucharu Polski i nie tylko. A przypominasz sobie gdzie wydział sędziowski miał siedzibę...?...to se neo wrati...musisz żyć w tej nienawiści...
 • Unikatowy99: Katowice od kilku lat to największa nasza zmora
 • emeryt: Żabo wchodzisz w dyskusje z redaktorem który wskrzesza zmarłych na hokej.net,jesteś na straconej pozycji:)
 • LukaszOsw: Mecz był fajny dla oka, GieKSa wygrała bo dziś była lepsza i przedewszystkim skuteczniejsza. Unia wcale nie zagrała źle.
 • Luque: Eme dalej Cię reklamy cisną na wentyl? ;>
 • LukaszOsw: A co to tej kuriozalnej sytuacji z nieuznaną bramką, to wyobraźcie sobie to np w dogrywce meczu w PlayOff.
 • LukaszOsw: Na jakiej podstawie sędzia nie uznał tej bramki skoro, uwolnienia nikt ani nie sygnalizował ani nie odgwizdał? Jeszcze wiele męczy przez tych pasiaków zostanie po prostu zniszczonych.
 • uniaosw: Twór dworcowy? Dywaniarzu z Bułgarii zamknij papaje
 • PanFan1: Damian Kapica to jest gość, 2 mecze i 2 gole, a przecież jest daleki od topowej formy 😉
 • Hokejowy1964: uniaosw o dziękuję za poprawę, no literówka - oczywiście chodzi o twór dworowy :). Twój wpis mną "wcząsnął' żałosny boroku.....
 • emeryt: miłujcie sie kochani
 • Luque: Umówicie się na dworcu/dworze i dacie sobie po szlagu? ;)
 • Unikatowy99: Lu jak nastroje przed meczem z Cracovią?
 • wiemswoje: Oglądam ten skrót i powiem wam że niezły kabaret wam zrobili z tą bramką w Oświęcimiu. Ciekawe czy ktoś tych panów rozliczy za to ?
 • wiemswoje: Podejrzewam że oni do tej pory sami nie wiedzą dlaczego tego nie uznali dramat
 • tombot64: Bo w wyniku wideoweryfikacji zobaczyli że powinno być odgwizdane uwolnienie?
 • Unikatowy99: Panowie długo będziecie się tu jeszcze masturbować nad tą bramką na 1;1
 • hanysTHU: https://youtu.be/h5aF2CSwNTU
 • LukaszOsw: tombot64: jakiej wideo weryfikacji??? Przecież żadnej nie było.
 • wiemswoje: Czy ktoś tutaj z gromadzonych pyka może w NHL 22?
 • RoboGKS: niebyło żadnej bramki na 1-1, był babol pasiaków jakich wiele przezyliśmy i jeszcze przezyjemy w naszej lidze....
 • Padaka77: Wiemswoje jeszcze nie ale pewnie na dniach trzeba będzie zakupić. Na jakiej konsoli grasz?
 • Hokejowy1964: redgar a jakie to ma znaczenie kto jest teraz na pierwszym miejscu :) ? Jak chcesz wiedzieć to idź do pani....najlepiej po lekcji na długiej przerwie to może Ci wytłumaczy ;))) .
Tylko zalogowani użytkownicy mogą korzystać z Shoutboxa Zaloguj się!
© Copyright 2003 - 2022 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe