Hokej.net Logo

Loża ekspertów (4): Kto awansuje do półfinałów?

Byli zawodnicy Mikołaj Łopuski, Mariusz Kieca i Grzegorz Piekarski.
Byli zawodnicy Mikołaj Łopuski, Mariusz Kieca i Grzegorz Piekarski.

Przed nami to, co hokejowi kibice lubią najbardziej. W środę rozpoczyna się faza play-off, więc postanowiliśmy oddać głos ekspertom. Poprosiliśmy ich o ocenę par ćwierćfinałowych i wskazanie mocnych stron wszystkich zespołów.


https://hokej.net/storage/filesystem/Zdjecia-do-newsow/Lopuski-Mikolaj.jpg
Fot. Beata Kucz

Mikołaj Łopuski (były napastnik m.in. GKS Katowice, Comarch Cracovii, GKS Tychy i Unii Oświęcim)

GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec (typ: 4:0)

– Stawiam na Katowice w stosunku procentowym 80 do 20. Myślę, że rywalizacja skończy się na czterech meczach. Katowice to jeden z głównych faworytów do mistrzostwa Polski. Widać, że są w dobrej dyspozycji, bo przecież w dobrym stylu wygrali sezon zasadniczy. Dobrze dobrani zawodnicy, do odpowiednich ról w drużynie. Widać, że ten zespół dobrze funkcjonuje. Do tego w wybornej dyspozycji są Patryk Wronka, Grzegorz Pasiut i Bartosz Fraszko, którzy ciągną tę drużynę przez cały sezon. Pewnym punktem w bramce jest John Murray. Faworytem jest tylko jedna drużyna.


Re-Plast Unia Oświęcim - Ciarko STS Sanok (typ: 4:2)

– To będzie zacięta i wyrównana rywalizacja, ale ze wskazaniem na Re-Plast Unię Oświęcim. To ten zespół jest faworytem tej rywalizacji, dlatego będą grać pod większą presją. STS Sanok jest drużyną bardzo niewygodną dla oświęcimian, bardzo dobrze poukładaną, zdyscyplinowaną i każdy zawodnik wie, co ma tam robić. Do tego gry specjalne mają bardzo dobrze opanowane, czyli przewagi i osłabienia. Mają wyróżniających się zawodników na czele z Radkiem Sawickim i Kubą Bukowskim.

Jeśli chodzi o Unię, to ma ona bardzo dużo zawodników doświadczonych w meczach o stawkę. Ten zespół też został dobrze zbudowany, a zawodnicy, którzy nie spełniali oczekiwań zostali wymienieni w trakcie sezonu. Grę ciągną Teddy Da Costa i Krystian Dziubiński, a do tego są bardzo wartościowi obcokrajowcy, którzy dużo wnoszą o zespołu. Ważne będzie to, aby Clarke Saunders bronił równo. Z własnego doświadczenia wiem, że Tom Coolen dobrze zmotywuje i przygotuje zespół do ciężkich meczów.


JKH GKS Jastrzębie - KH Energa Toruń (typ: 4:2)

– Mocne strony Jastrzębia to dobra organizacja gry i formacje specjalne. Zespół jest wyrównany, jest w nim kilku zawodników którzy są motorem napędowym. Mowa tutaj o chłopakach z Łotwy, ale też o Kasperlíu i Maćku Urbanowiczu, choć tego drugiego zabraknie w tej początkowej fazie.

Rodzi się pytanie, jak zespół zareaguje na te osłabienie. Jeżeli chodzi o Toruń to pokazuje on, że prezentuje równą formę i nie ma dużych spadków. Dobrze poukładany zespół, poukładane formacje, które się na lodzie uzupełniają. Nie jest to zespół zbudowany z gwiazd, ale dobry kolektyw. Dobrze grają w obronie, w ataku i mają solidnego bramkarza. To drużyna, która tanio skóry nie sprzeda


Comarch Cracovia - GKS Tychy (typ: 4:3)

– Najbardziej zacięta rywalizacja w tej fazie. Wcześniej taka rywalizacja toczyłaby się na etapie półfinału czy finału, a teraz od razu mamy ją w ćwierćfinale. Jeden zespół odpadnie i obejdzie się smakiem.

Jak obstawiam szansę? Procentowo 55 do 45 na korzyść „Pasów”. Cracovia to zespół, który ma bardzo dużo obcokrajowców. Zawodnicy, którzy mają duże doświadczenie w meczach o stawkę, a do tego ich bramki strzeże solidny Dienis Pieriewozczikow. Można powiedzieć, że ten zespół się trochę przegryzł. Pokazał, że jest w stanie wygrać mecz o stawkę, jak ten w półfinale i finale Pucharu Polski. Zawodnicy, którzy mają dużo doświadczenia i przyjechali do Polski w konkretnym celu. Pod znakiem zapytania jest to, czy indywidualności dogadają się ze sobą na lodzie i stworzą zespół.

Jeśli chodzi o GKS Tychy, to im w całym sezonie forma uciekała i wracała. Od stycznia mają nowego trenera i myślę, że będzie on chciał mocno zmotywować drużynę i wykrzesać z nich sto procent możliwości. Mecze na pewno będą ciekawe. Dużo zależeć będzie od dyspozycji tyskich bramkarzy oraz dyscypliny taktycznej.

https://hokej.net/storage/filesystem/Zdjecia-do-newsow/Kieca-Mariusz.jpg
Fot. Natalia Woźniak

Mariusz Kieca (były bramkarz m.in. GKS Tychy, GKS Katowice)


GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec (typ: 4:1)

– Zdecydowanym faworytem jest GieKSa, choć w sezonie zasadniczym mecze obu ekip, poza tym pierwszym, były bardzo wyrównane. Sosnowiec może pokusić się o jedno zwycięstwo, lecz jakość zespołu Katowic każe w nich upatrywać półfinalisty. Liczę na jedno zwycięstwo Zagłębia w Sosnowcu.


Re-Plast Unia Oświęcim - Ciarko STS Sanok (typ: 4:1)

– W tej parze wszystko wskazuje, że faworytem tej potyczki powinna być Unia. Jednak ostatnio nierówna forma oświęcimian może dać drużynie z Sanoka wiarę w odniesienie sukcesu. Myślę, że bramkarz STS-u będzie ważnym ogniwem tej rywalizacji, ale nie sądzę, aby zatrzymał nawałnicę oświęcimskich napastników w czterech meczach.


JKH GKS Jastrzębie - KH Energa Toruń (typ: 4:2)

– Dla mnie faworytem tej rywalizacji jest obecny mistrz. Drużyna JKH jest bardzo agresywna, zgrana i solidnie się prezentuje w obronie. Jeżeli Patrik Nechvátal będzie w takiej formie, jak rok temu, to myślę, że mogą walczyć o finał. Drużyna toruńska zaskakuje w tych rozgrywkach, jednak brakuje jej regularności, co jest bardzo potrzebne w play-off.


Comarch Cracovia - GKS Tychy (typ: 4:3)

– Myślę, że będzie to najbardziej wyrównany ćwierćfinał. Drużyna krakowska ma utrudnione zadanie poprzez Turniej Finałowy Pucharu Kontynentalnego i kto wie, czy to nie będzie miało jakiegoś wpływu na przebieg tej rywalizacji. Pomimo szerokiej kadry należy pamiętać, że jednak najlepsi zawodnicy będą najwięcej grali i będą najwięcej eksploatowani. Drużyna GKS-u pod wodzą trenera Sidorienki gra bardzo agresywnie, poprawiła skuteczność i drugą młodość przeżywa Radek Galant. Myślę, że ta rywalizacja będzie trwała siedem meczów.

https://hokej.net/storage/filesystem/Zdjecia-do-newsow/Piekarski-Grzegorz.jpg
Fot. TVP Katowice

Grzegorz Piekarski (były obrońca m.in. Unii Oświęcim, KTH Krynica, JKH GKS Jastrzębie)

GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec (typ: 4:0)

– Lider rozgrywek po sezonie zasadniczym, a więc drużyna GKS-u Katowice jest zdecydowanym faworytem tej rywalizacji. Jestem przekonany, że pomimo kłopotów finansowych drużyny z Sosnowca te mecze nie będą z kategorii łatwych „spacerków” dla podopiecznych Jacka Płachty. Trudne będą w szczególności mecze w Sosnowcu.

GKS Katowice to nie tylko bardzo mocna ofensywa za sprawą najlepszego ataku w lidze Wronka – Pasiut – Fraszko, ale również bardzo solidna defensywa, która ma ogromne wsparcie w osobie Johna Murraya. 85 straconych goli po sezonie zasadniczym (każda z pozostałych drużyn w lidze ma straconych ponad 100 goli) to dowód jak dobrze poukładana jest ta drużyna. Ciężko znaleźć jakieś słabe strony w drużynie z Katowic, może jedynie fakt, że zbyt dużo zależy od gry wspomnianych „trzech muszkieterów”


Re-Plast Unia Oświęcim – Ciarko STS Sanok (typ: 4:2)

– Na papierze  faworytem jest drużyna z Oświęcimia, która ma bardzo mocną ofensywę, najwięcej strzelonych goli, bo aż 150 po sezonie zasadniczym. Działaczom w tym sezonie naprawdę udało się skompletować naprawę ciekawy skład: Dziubiński, który jest wiceliderem klasyfikacji strzelców, bracia Strielcowowie, Carlsson, Oriechin, Themár, Apalkow oraz bezdyskusyjny lider drużyny Teddy Da Costa, który jest motorem napędowym. Niestety gra w defensywie wygląda już słabiej pomimo faktu, że tę formację tworzą w większości obcokrajowcy z bogatym hokejowym CV, a Clarke Saunders broni w kratkę.

Jeżeli zawodnikom z Sanoka uda się wykorzystać tę słabsza grę w obronie Unii i wygrać jeden z dwóch pierwszych meczu w Oświęcimiu, to ta rywalizacja będzie bardzo ciekawa. W Sanoku tym bardziej play-off gra się bardzo ciężko. Czy jest to realne? Jak najbardziej tak! Mając w składzie najlepszego strzelca sezonu zasadniczego 21-letniego Jakuba Bukowskiego, który już jest, według mnie, największym wygranym tego sezonu!

Jeżeli swoje zagra Radosław Sawicki, Tamminem, Hämäläinen, to Unia będzie musiała się mocno namęczyć, żeby wygrać tę rywalizację.


JKH GKS Jastrzębie – KH Energa Toruń (typ: 4:1)

– Aktualny mistrz Polski nie będzie miał łatwego zadania, ponieważ team z Torunia pokazał że potrafi wygrać z każdym. „Stalowe Pierniki” grają ciekawy, szybki i efektowny hokej, a do tego są drużyną bardzo mądrze poukładaną i zdyscyplinowaną, aczkolwiek zdarzają się pewne przestoje w grze czy proste błędy.

Ekipa Róberta Kalábera imponuje przygotowaniem motorycznym i taktycznym, co dobitnie pokazały to ostatnie lata. Jeżeli podopiecznych słowackiego szkoleniowca, będą omijać kontuzje, to drużyna z Jastrzębia-Zdroju wygra tę rywalizację.


Comarch Cracovia – GKS Tychy (typ: 4:3)

– Ta rywalizacja będzie bardzo zacięta, być może o zwycięstwie zdecyduje nawet siódmy mecz. Gdybym miał wskazać faworyta, to minimalnie obstawiałbym Cracovię. W tym sezonie Rudolf Roháček rozbił bank i ściągnął naprawdę klasowych zawodników, którzy potrafią zrobić różnicę na lodzie, a jest ich naprawdę sporo. Oczywiście mocnym punktem Cracovii jest bramkarz Dienis Pieriewozczikow, ale w tym sezonie największym atutem drużyny trenera Roháčka jest fizyczność. To drużyna bardzo wysoka silna i ten czynnik może okazać się w tej rywalizacji znaczący.

Tyszanie pod wodzą Sidorienki z meczu na mecz grają lepiej, zarówno w ataku, jak i w obronie. Białoruski szkoleniowiec nie tylko potrafi zdyscyplinować drużynę, ale posiada umiejętność „wydobycia” z danego zawodnika jego największych atutów.

Z drugiej strony sami zawodnicy mają coś do udowodnienia po słabszym sezonie zasadniczym. Czy to wszystko wystarczy na Cracovię? Czas pokaże.

Liczba komentarzy: 10

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
Lista komentarzy
 • greg68
  2022-02-22 19:04:58

  Katowice, Unia, JKH i Tychy

 • hubal
  2022-02-22 19:43:50

  nikt z nich nie stawia na naszych i dobrze

 • szyba666
  2022-02-22 19:54:16

  Sosnowiec, Sanok, Toruń, Tychy

 • stary satyr
  2022-02-22 20:37:46

  Dziwne, że nikt nie stawia na Tychy.

 • bolo73
  2022-02-22 21:02:13

  Taaa eksperci wyrazili zdanie. Tyle tylko, że nie trzeba być ekspertem aby myśleć i kumać podobnie jak oni. Nikt jednak nie bierze pod uwagę jakiejś niespodzianki w meczach Gieksy, Unii czy JKH. O ile nam będzie ciężko bo graliśmy nierówno nie tyle w całym sezonie lecz w trakcie wielu meczów gdzie potrafiliśmy zaprzepaścić wiele dobrych wyników jak np. 2:0 po 2 tercjach w Katowicach czy ostatnio 4:0 po 2 t. w Oświęcimiu to np. Sanok czy Toruń są w stanie skutecznie powalczyć. Unia jest chimeryczna przez cały sezon aa ostatni ich mecz w Nowym Targu gdzie stracili 5 goli pokazuje, że można z nimi skutecznie walczyć. Mecze JKH z Toruniem dla mnie osobiście są 50 na 50 i wcale ewentualnego awansu Torunia nie będę traktował w kategoriach niespodzianki. Wydaje mi się, że są mocno niedoceniani, ale to lepiej dla nich. Uważam także, że Zagłębie stać na wygraną w którymś z pierwszych dwóch meczów w Katowicach. Zależy jakim składem zagramy. Pozdro dla fanów hoka

 • kesenda.
  2022-02-22 22:33:41

  W rywalizacji Katowice z Sosnowcem myśle , że jeden mecz wygrają Sosnowiczanie
  Rywalizacji Oświęcim-Sanok boje sie z wiadomych względów. Będzie to zacieta rywalizacja, Sanok to waleczna drużyna.My jeśli nie poprawimy sie w obronie i Sanders nie stanie na wysokości zadania to będzie dla nas koniec sezonu kto wie i czego...Wiara czyni cuda. Tylko Nasz KS !!!
  Jastrzębie gra w kratke , Toruń ostanie mecze zasadniczego pokazał ze tanio skóry nie sprzeda.Osobiście jestem za TORUNIEM
  Rywalizacja Tychy-Kraków będzie bardzo emocjonująca. Tyszanie graja teraz dobry hokej, wygrywaja mecze i są silni mentalnie. W Krakowie bramkarz broni w kratke ale maja Rudiego który potrafi zrobić cuda z każdym zawod.Osobiscie kibicuje Tyszanom.
  Co by nie było chciałbym aby w każdym meczu była walka, sędziowie na wysokim poz i oby hale w każdym mieście były pełne. Niech wygra lepszy. Pozdro dla normalnych kibiców. Wazne , że będziemy ( o ile życie nie przyniesie czegoś) na meczach.

 • hubal
  2022-02-22 22:38:56

  lubię wyrocznie Piekarza - rzadko mu wychodzą

 • Slavomirio
  2022-02-22 23:46:28

  kesenda. fajnie to opisałeś I dodam niech lód zweryfikuje złoto ,a nie pomoc sędziów Chciałbym żeby sędziowie nie nabierali się na symulowane upadków zawodników żeby sędziowie z głową a nie tak jak nieraz jest krzyk kibiców i nagle pod presją kibiców zmieniają zdanie Sędziowie pokażcie klasę

 • Slavomirio
  2022-02-23 00:13:43

  Sędziowie pokażcie Klasę

 • maślanka
  2022-02-23 07:56:12

  Kesenda. Właśnie dla tego po liceum idę na siedleckiego 7 :)

Wypowiedz się o hokeju!
Shoutbox
 • uniaosw: A jednak NT..
 • emeryt: to były fantasmagorie,uniaosw
 • Polaczek1: @Prawdziwy kibic łapiesz wszystko jak Pelikan o Unii.
  Co do słów Emeryta to jest jak nasz Sasin hokej netu wiadomo że będzie inaczej 😉
 • Polaczek1: Co do Podhala myślę że na pewno namieszają zwłaszcza u siebie w lidze I play off jeśli dojdzie owa dwojka Kanadziorow ale tam potrzeba defow
 • Padaka77: Mam nadzieje że Podhale namiesza. Ale tabela wygląda mega ciekawie przed 4 runda .
 • uniaosw: Ja od początku mówiłem, że Podhale będzie w półfinale PO, Patrząc na obecne formy to "szkoda" ze w PP jest JKH a nie NT
 • Prawdziwy Kibic Unii: Podhale bedzie bardzo mocne i moze zlamac zasade ze obrona sie wygrywa bo atak bedzie piorunujacy jak wroci DKapica i przyjda koledzy z Canady…
 • Paskal79: Spokojnie z tym Podhalem,i ich półfinałem,zresztą do końca ligi sporo meczy,a w dodatku trzeba przejść ćwierćfinał i to dotyczyło się praktycznie każdej drużyny
 • PanFan1: Nie ustawać Dziubki dawać ❗
 • rawa: PF1 będziesz Kocury w nocy oglądał?
 • rawa: https://www.cardiffdevils.com/news/devils-host-continental-cup-final/
 • rawa: Bilety na Kontynentalny w sprzedazy od poniedziałku. 16 blok dla GieKSy.
 • PanFan1: Nie siedzę na łuku, jak się będzie dało to kupuję w 18ym albo innym bocznym sektorze
 • rawa: Z Szefową nie możesz siedzieć na łuku. Na VIPowskie musisz kupić.
 • rawa: Ekspres odpalony.
 • PanFan1: Też właśnie lecę po kawę do McD... wyjechałem ze Slough przed chwilą, na lotnisko EMA śmigam
 • rawa: 🐧🐆
 • rawa: ☕️ no to czekam.
 • rawa: Poszły konie po betonie
 • rawa: Dobre tempo meczu.
 • rawa: Tkachuk w słupek zapioł.
 • rawa: Bob daje rade
 • rawa: Sasza kare zlapal.
 • rawa: Szybko zleciala ta pierwsza tercja
 • rawa: Bob dzisiaj 🔥
 • rawa: Ofensywa słabo 9 strzałów.
 • rawa: No i przedziurawili Boba. 1:0 w plecy
 • rawa: Jarry tez dzisiaj 🔥
 • rawa: W koncu Larsson 1:1
 • PanFan1: Ex kociak Reilly Smith szaleje dla Pens dzisiaj
 • rawa: PF1 kulosz sie na to lotnisko?
 • rawa: Pingwiny troche lepiej wygladaja.
 • rawa: Bramkarze daja rade.
 • PanFan1: Taaa Birmingham mijam
 • rawa: Warguez coś ukuje?
 • PanFan1: Dość niewyraźny mecz The Cats
 • rawa: Dzień po dniu mecz Kocurów.
 • rawa: Następne Kurtki w kolejce.
 • PanFan1: Trzecie tercje miewają dobre, to może się zbiorą
 • rawa: W robocie bede zombie.
 • rawa: Slabo w ataku.
 • PanFan1: Yankee Boys o 18:00 !
 • rawa: Jedziemy trzecia
 • rawa: Wiatr robia ale efektu zero.
 • rawa: Reinhart cos malo widoczny. Sasza tez jakis nijaki dzisiaj.
 • rawa: Jeeesyt. Luostarinen 2:1
 • rawa: Mecz bramkarzy.
 • rawa: Bedzie goraco teraz pod bramka Boba. Kara.
 • rawa: Pens przycisnie.
 • rawa: Ja pierd.... Reinhart.
 • rawa: Moglo byc po meczu a tak 6:4. Minuta 11 do konca.
 • rawa: Jeeest Sasza do pustaka.
 • rawa: Wybronili sie. Bylo cieplo przy grze 6ciu na 4rech. Punkty sa.
 • rawa: Brawo Kocury! 🐀 Chociaz to nie byl ich wielki mecz.
 • rawa: PF1 dzięki Brachu za wspólne ogladanie. Do 18.00. Szerokości.
 • PanFan1: do zaś
 • PanFan1: GŁOSUJEMY
 • narut: nie spać - głosować
 • PanFan1: Bruins v Coyotes ktoś ogląda ?
 • PanFan1: Pastrnak jednym strzałem obił oba słupki bramki Coyotes i bramki z tego nie było, trza umić 👍🏻
 • narut: bardziej się zasadzam na Dallas - Vegas, ew. coś w nocy
 • PanFan1: Dzisiejszy mecz Blue Jackets v Florida Panthers jest o fajnej porze i na pewno warto go obejrzeć, oczywiście The Cats są w tym starciu faworytem, ale pamiętać też trzeba że Kurtki już nie są takim chłopcem do bicia jak w zeszłym sezonie, a Panterom zawsze ciężko szło grając w Columbus. Za to drugi mecz, Oilers v Devils (22:00) zapowiada się elektryzująco, Nafciarze po dramatycznym starcie, wyraźnie złapali teraz drugi oddech, a i Diabełki grają coraz lepiej, będzie meczycho to pewne.
 • narut: ktoś wie co z Larkinem - jakby mu kark skręcili to wyglądało... i to w sumie nie intencjonalnie w żadnej mierze.. w jednym i tym samym momencie z obu stron obrońcy przytrzymali jego szyje i padł jak bez życia dosłownie.. dramat..
 • rawa: Narut jak znasz angielski to w linku poniżej masz lekarska analizę tego co się mogło wydarzyć.
  https://m.youtube.com/watch?v=jjCmuzv5Kmw&pp=ygUKbGFya2luIG5obA%3D%3D
 • narut: dzięki rawa (!)
 • mario.kornik1971: a, żem se pyszne golonko zjadł wczoraj w Bieruniu na Karczmie Piwnej
 • PanFan1: Doktor stawia diagnozę iż tę chwilową utratę przytomności u Larkina spowodowało nagły spadek ciśnienia krwi do mózgu, raczej nie żadne obrażenia mózgu na skutek uderzenia, doktor wyklucza również uraz krego
 • PanFan1: ... uraz kręgosłupa
 • uniaosw: Tik tak...
 • hanysTHU: Pardubice -Litvinov czas zacząć.
 • rawa: PF1 jesteś? Ciekawe czy Kocury założą dzisiaj Kurtki😉
 • rawa: 2 minuta i 1:0 dla Kocurów. Forsling.
 • rawa: Kocury - Kurtki 2:1.
 • emeryt: pociś Master pociś.
 • emeryt: ok.22 tvp sport
 • PanFan1: Co powiesz po pierwszej Rawa ? Pod kontrolą ?
 • PanFan1: Za to Blaze grzmocą dachowce
 • rawa: Myślę, że kontrolują gre. A Dachowce są cieniutkie.
 • emeryt: chopy do Birmingam Mastera wspierać...
 • PanFan1: co tam w tym Birmingham się dzieje EME ??
 • PanFan1: Robię plany dla "rannej" drajwerni na razie Rawa, obrobię szybko i będę.
 • emeryt: Mateusz Masternak walczy o pas MŚ WBO w boksie,wspaniały człowiek,świetny sportowiec
 • emeryt: walczy z Angolem
 • Jamer: 23:30 TVP Sport
 • emeryt: Jamerze o tej porze może być już po herbacie,wyczytałem że walka ok 22-22.30
 • PanFan1: Expres nastawiony Eme ?
 • emeryt: giry mocze,to taki mój przesąd,będzie dobrze
 • PanFan1: Teraz w trzeciej pomiędzy Blue Jackets a Panthers też masz trochę boksu Eme 😉
 • rawa: 7 minut gry w przewadze i rzutem na taśme brame strzelili.
 • PanFan1: ... ale mimo wszystko dość bezpieczny mecz The Cats, ani przez chwilę nie miałem wrażenia że mogą ten mecz przegrać
 • rawa: Brawo Kocury! Kurtki zarzucone🐀
 • rawa: Tez mialem takie wrazenie.
 • PanFan1: A Columbus wykręciło już psikusa i Bruins i Rangers i Tampie, wcale nie są chłopcami do bicia w tym sezonie
 • rawa: W sumie to wiekszosc meczow jest na styku.
 • PanFan1: Dobra zabieram się żwawiej do roboty, pozdro
 • rawa: Dzieki za wspolne ogladanie. Musze wracac do roboty. Dzisiaj maraton. Do zaŝ.
 • PanFan1: ach i bym zapomniał ...
 • PanFan1: NIE USTAWAJ DZIUBKA DAWAJ ❗
 • rawa: Jutro bilety beda na PK.
 • Jamer: emeryt: masz racej: " Jak przekazał dziennikarz TVP Sport Piotr Jagiełło, walka z udziałem Polaka rozpocznie się w niedzielę między godziną 21:55 a 22:20"
Tylko zalogowani użytkownicy mogą korzystać z Shoutboxa Zaloguj się!
© Copyright 2003 - 2023 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe