MHL: Torunianie przegrywają pierwsze starcie finałowe z sanoczanami
W małym finale rozgrywanym dzisiaj BS Polonia Bytom na wyjeździe pokonała UKS Zagłębie Sosnowiec 6:3. Z kolei w pierwszym meczu o złoto rozgrywanym w Sanoku miejscowe Niedźwiadki pokonały MKS Sokoły Toruń 4:1 i zbliżyli się do upragnionego celu.
UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok - MKS Sokoły Toruń 4:1 (1:0, 0:0, 3:1)
1:0 Filip Sienkiewicz - Louis Miccoli, Damian Ginda (02:55)
2:0 Damian Ginda - Filip Sienkiewicz, Louis Miccoli (40:30, 5/4)
2:1 Jakub Kwiatkouski - Timofiej Szyrkow (44:50)
3:1 Szymon Dobosz - Filip Sienkiewicz, Paweł Pisula (55:57)
4:1 Louis Miccoli - Filip Świderski (58:52, 4/5 - do pustej bramki)
Sędziowali: Maciej Gąsienica-Makowski (główny), Krzysztof Worwa (liniowy), Oskar Guzda (liniowy)
Minuty karne: 6-12
Strzały: 34-17
Widzów: 1200
Niedźwiadki: F. Świderski - B. Florczak, K. Niemczyk, K. Filipek, S. Bar, Ł. Łyko - K. Biłas, M. Wróbel, L. Miccoli, D. Ginda, F. Sienkiewicz - K. Rocki, M. Starościak, J. Mazur II, P. Pisula, S. Dobosz - M. Koczera, O. Łańko.
Sokoły: M. Lisewski - O. Kurnicki, N. Dobrzeniecki, K. Piskalski, J. Walczak, J. Wenker - E. Schafer, M. Sawicki, D. Olszewski, F. Mazurkiewicz, M. Zając - A. Kowalski, Ł. Korzestański, J. Kwiatkouski, T. Szyrkow, B. Suski - M. Błotnicki, K. Zberek, K. Wiwatowski, P. Napiórkowski.
UKS Zagłębie Sosnowiec - BS Polonia Bytom 3:6 (0:1, 3:3, 0:2)
0:1 Arciom Siańkiewicz - Artur Siańkiewicz (15:52, 4/5)
0:2 Błażej Salamon - Jan Stępień (20:39)
1:2 Władisław Gusiew - Artem Czekajew (20:54)
1:3 Łukasz Dybaś - Błażej Salamon (23:47)
2:3 Dominik Kasprzyk - Jakub Blanik (32:55)
2:4 Mateusz Dworaźny - Artur Siańkiewicz, Arciom Siańkiewicz (37:18)
3:4 Patryk Jarosz - Oskar Rzekanowski, Andrzej Stojek (38:03)
3:5 Łukasz Dybaś - Błażej Salamon, Bartłomiej Stępień (46:08, 5/4)
3:6 Arciom Siańkiewicz - Karol Wąsiński (52:34)
Sędziowali: Paweł Pomorzewski (główny), Zachariasz Kadela (liniowy), Jakub Śreniawski (liniowy)
Minuty karne: 27-8
Strzały: 34-41
Widzów: 20
Zagłębie: M. Kotuła (M. Szczepkowski) - S. Luszniak, M. Kafel, P. Jarosz, A. Stojek, O. Rzekanowski - M. Naróg, K. Opiłka, M. Piotrowski, D. Kasprzyk, J. Blanik - K. Baran, M. Nowak, W. Gusiew, A. Dubinin, A. Czekajew - S. Brzozowski II, M. Mazur, E. Kieler, T. Broś, N. Sekunda.
Polonia: M. Kołodziej - M. Domogała, M. Proczek, B. Salamon, P. Bajon, Ł. Dybaś - A. Bodora, B. Stępień, A. Siańkiewicz, A. Siańkiewicz, K. Wąsiński - M. Dworaźny, K. Cuber, P. Wybiral, T. Wcisło, S. Wicher - J. Stępień, S. Gurzyński, A. Karasiński, S. Maćkowski, M. Kociszewski.
Komentarze
Lista komentarzy
WitekKH
Sanok w gazie od dłuższego czasu. Im dłużej trwają PO, tym ta drużyna nabiera rozpędu i pewności siebie.
manek 1906
Brawo Sanok za frekwencję i pracę z młodzieżą!