Hokej.net Logo

Ostatnie mecze sezonu zasadniczego. Oto ich sędziowie

fot. Natalia Woźniak
fot. Natalia Woźniak

Poznaliśmy arbitrów, którzy poprowadzą najbliższe spotkania w TAURON Hokej Lidze. Wydział Sędziowski przedstawił obsady na starcia, które odbędą się w piątek i w niedzielę

44. kolejka THL (20.02.2026)

ECB Zagłębie Sosnowiec – Comarch Cracovia
Sędziują: Patryk Kasprzyk, Wojciech Wrycza (główni) – Grzegorz Cytawa, Igor Dzięciołowski (liniowi).

GKS Katowice – BS Polonia Bytom
Sędziują: Mateusz Krzywda, Marcin Majta (główni) –  Łukasz Sośnierz, Piotr Kot (liniowi).

Unia Oświęcim – KH Energa Toruń
Sędziują: Paweł Kosidło, Krzysztof Kozłowski (główni) – Dawid Kubiszewski, Michał Żak (liniowi).

GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie
Sędziują: Rafał Noworyta, Michał Baca (główni) – Sławomir Szachniewicz, Kamil Wiwatowski (liniowi)


45. kolejka THL (22.02.2026)

KH Energa Toruń – GKS Tychy 
Sędziują: Wojciech Czech, Patryk Kasprzyk (główni) – Dariusz Pobożniak, Sławomir Szachniewicz (liniowi).

BS Polonia Bytom – Unia Oświęcim
Sędziują: Andrzej Nenko, Maciej Gąsienica-Makowski (główni) – Krzysztof Worwa, Dawid Kubiszewski (liniowi).

Comarch Cracovia – GKS Katowice 
Sędziują: Przemysław Gabryszak, Bartosz Suski (główni) – Maciej Byczkowski, Wiktor Wenz (liniowi).

Czytaj także:

Liczba komentarzy: 14

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
Lista komentarzy
  • fruwaj
    2026-02-20 11:12:21

    Widzę że Unia zarezerwowała sobie Kosidłę bo może okazać się pomocny w meczu z Toruniem ;)

    • unista55
      2026-02-20 11:20:54

      Płacz dalej :)

    • amvh5559
      2026-02-20 11:30:11

      płacz dalej tyski piesku

    • hubal
      2026-02-20 11:30:49

      55 twarzy unisty :)

    • hubal
      2026-02-20 11:32:30

      i następny co pije wodę z Soły

    • kijek od szczotki
      2026-02-20 12:59:51

      Nie płacz fruwaj bo tu miejsca brak, na twe babskie łzy...

    • smorus⁹
      2026-02-20 13:17:52

      Auuu hauhauuhau auuuu! tyskie panienki z fujarami

    • hubal
      2026-02-20 15:03:05

      my mamy fujary a Ty masz szparkę

    • smorus⁹
      2026-02-20 15:32:52

      i o to mi chodziło -przyznajesz że jesteście [****]mi (panienki z fujarami)

    • unista55
      2026-02-20 17:43:54

      Jedna twarz hubala, wściekłego psa... auuuu!! :)

  • jackoka
    2026-02-20 13:17:45

    hubal- a pamiętasz taką przyśpiewkę: gdzie Oświęcim doopę myję tam tysovia wodę piję :)

    • hubal
      2026-02-20 14:58:59

      nietrafione kolego , wodę mamy z Goczałów

  • Neutralny88
    2026-02-20 16:30:34

    Onaniści się cieszą 😂😂

    • smorus⁹
      2026-02-20 16:45:53

      auu hauhauuhau auu ! 😂🥰

© Copyright 2003 - 2026 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe