Ostatnie mecze sezonu zasadniczego. Oto ich sędziowie
Poznaliśmy arbitrów, którzy poprowadzą najbliższe spotkania w TAURON Hokej Lidze. Wydział Sędziowski przedstawił obsady na starcia, które odbędą się w piątek i w niedzielę
44. kolejka THL (20.02.2026)
ECB Zagłębie Sosnowiec – Comarch Cracovia
Sędziują: Patryk Kasprzyk, Wojciech Wrycza (główni) – Grzegorz Cytawa, Igor Dzięciołowski (liniowi).
GKS Katowice – BS Polonia Bytom
Sędziują: Mateusz Krzywda, Marcin Majta (główni) – Łukasz Sośnierz, Piotr Kot (liniowi).
Unia Oświęcim – KH Energa Toruń
Sędziują: Paweł Kosidło, Krzysztof Kozłowski (główni) – Dawid Kubiszewski, Michał Żak (liniowi).
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie
Sędziują: Rafał Noworyta, Michał Baca (główni) – Sławomir Szachniewicz, Kamil Wiwatowski (liniowi)
45. kolejka THL (22.02.2026)
KH Energa Toruń – GKS Tychy
Sędziują: Wojciech Czech, Patryk Kasprzyk (główni) – Dariusz Pobożniak, Sławomir Szachniewicz (liniowi).
BS Polonia Bytom – Unia Oświęcim
Sędziują: Andrzej Nenko, Maciej Gąsienica-Makowski (główni) – Krzysztof Worwa, Dawid Kubiszewski (liniowi).
Comarch Cracovia – GKS Katowice
Sędziują: Przemysław Gabryszak, Bartosz Suski (główni) – Maciej Byczkowski, Wiktor Wenz (liniowi).
Czytaj także:
- PZHL zabrał głos ws. STS-u Sanok. Ważny komunikat organizatora rozgrywek
- Młody Polak doceniony za oceanem. Jego nazwisko pojawiło się w amerykańskim drafcie
- Kolejna umowa w Sosnowcu. "Ciepiel" na kolejny rok
- Zapowiada się wielkie widowisko. Oto data meczu o Superpuchar Polski
- Ukraiński klub pod polskim szyldem? Kibice wściekli. "Polacy będą im nosić ręczniki"

Komentarze
Lista komentarzy
fruwaj
Widzę że Unia zarezerwowała sobie Kosidłę bo może okazać się pomocny w meczu z Toruniem ;)
unista55
Płacz dalej :)
amvh5559
płacz dalej tyski piesku
hubal
55 twarzy unisty :)
hubal
i następny co pije wodę z Soły
kijek od szczotki
Nie płacz fruwaj bo tu miejsca brak, na twe babskie łzy...
smorus⁹
Auuu hauhauuhau auuuu! tyskie panienki z fujarami
hubal
my mamy fujary a Ty masz szparkę
smorus⁹
i o to mi chodziło -przyznajesz że jesteście [****]mi (panienki z fujarami)
unista55
Jedna twarz hubala, wściekłego psa... auuuu!! :)
jackoka
hubal- a pamiętasz taką przyśpiewkę: gdzie Oświęcim doopę myję tam tysovia wodę piję :)
hubal
nietrafione kolego , wodę mamy z Goczałów
Neutralny88
Onaniści się cieszą 😂😂
smorus⁹
auu hauhauuhau auu ! 😂🥰