Hokej.net Logo

Piotrowicz pożegnał się z Unią

Piotrowicz pożegnał się z Unią

Damian Piotrowicz odchodzi z Re-Plast Unii Oświęcim. Biało-niebieskie barwy reprezentował przez ostatnich 11 sezonów.

Na razie jeszcze nie wiem, co będę robił dalej. Po ostatnim sezonie mam spory mętlik w głowie, dlatego nie chciałem przedłużać kontraktu – powiedział nam 29-letni skrzydłowy.

Nie da się ukryć, że Piotrowicz nie cieszył się zaufaniem trenera Kevina Constantine’a. W poprzednim sezonie rozegrał tylko 26 meczów, głównie w czwartej formacji. Zdobył w nich 2 bramki oraz zanotował 3 asysty. Na ławce kar nie spędził ani jednej minuty, a w klasyfikacji plus/minus wypadł na +1.

„Karamba”, bo tak nazywają go koledzy, rozegrał w Polskiej Hokej Lidze w sumie 438 ligowych meczów, w których zaksięgował 196 punktów za 77 goli i 119 asyst.

Zobaczymy, co przyniosą najbliższe dni. Możliwe, że poszukam sobie nowego klubu, a może nawet zakończę przygodę z hokejem – dodał.

Czytaj także:

Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2025 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe