Powrót po siedmiu latach! Dobrze zbudowany defensor dołączył do Polonii
fot: BS Polonia Bytom Hokej
Jauhienij Kamienieu, zgodnie z naszymi wcześniejszymi informacjami, dołączył do Polonii Bytom. Tym samym 28-letni defensor wrócił do niebiesko-czerwonych po siedmiu latach.
Kamienieu (188 cm, 90 kg) na taflach polskiej ekstraligi rozegrał dziewięć sezonów. Miał okazję występować w Comarch Cracovii, Podhalu Nowy Targ, Ciarko STS-ie Sanok i właśnie w Polonii Bytom.
W poprzednim sezonie wystąpił w 44 ligowych meczach, w których zdobył trzy bramki i zanotował sześć asysty. Na ławce kar spędził 26 minut, a w klasyfikacji plus/minus wypadł na -3.
28-letni defensor od kilku lat znajduje się w szerokim składzie reprezentacji Polski.
Czytaj także:
- Były obrońca Unii Oświęcim znalazł nowy klub. Zostaje w Polsce
- Zadziorny Słowak odchodzi z Unii Oświęcim. Ma już nowy klub
- Pasy z kolejnym kontraktem. Bramkarz zostaje na dłużej
- Łotewski napastnik wraca do Polski. Ma za sobą świetny sezon!
- 840 meczów, cztery mistrzostwa Polski i reprezentacja kraju. Doświadczony napastnik zakończył karierę

Komentarze
Lista komentarzy
manek 1906
Polonia może wyglądać calkiem nie źle!