Start 28 lutego! Znamy dokładny terminarz ćwierćfinałów play-off
Ćwierćfinały play-off rozpoczną się 28 lutego i potrwają maksymalnie do 12 marca. Rywalizacja toczyć będzie się do czterech zwycięstw, a my przedstawiamy ich dokładny terminarz.
Ćwierćfinały play-off
28 lutego 2026 (sobota)
GKS Katowice – Comarch Cracovia
ECB Zagłębie Sosnowiec – Polonia Bytom
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie
Unia Oświęcim – KH Energa Toruń
1 marca 2026 (niedziela)
GKS Katowice – Comarch Cracovia
ECB Zagłębie Sosnowiec – Polonia Bytom
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie
Unia Oświęcim – KH Energa Toruń
4 marca 2026 (środa)
Comarch Cracovia – GKS Katowice
Polonia Bytom - ECB Zagłębie Sosnowiec
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy
KH Energa Toruń – Unia Oświęcim
5 marca 2026 (czwartek)
Comarch Cracovia – GKS Katowice
Polonia Bytom - ECB Zagłębie Sosnowiec
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy
KH Energa Toruń – Unia Oświęcim
Ewentualnie
8 marca 2026 (niedziela)
GKS Katowice – Comarch Cracovia
ECB Zagłębie Sosnowiec – Polonia Bytom
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie
Unia Oświęcim – KH Energa Toruń
10 marca 2026 (wtorek)
Comarch Cracovia – GKS Katowice
Polonia Bytom - ECB Zagłębie Sosnowiec
JKH GKS Jastrzębie – GKS Tychy
KH Energa Toruń – Unia Oświęcim
12 marca 2026 (czwartek)
GKS Katowice – Comarch Cracovia
ECB Zagłębie Sosnowiec – Polonia Bytom
GKS Tychy – JKH GKS Jastrzębie
Unia Oświęcim – KH Energa Toruń
Czytaj także:
- Kolejne zmiany w Bytomiu. Kadrowicz odchodzi z klubu
- Bytomianie odsłaniają karty. Oto ich sparingpartnerzy!
- Czeski obrońca opuścił Unię. Zagra u ligowego rywala?
- Kolesnikow po dołączeniu do KH Toruń. "Władze stawiają przed zespołem wysokie cele"
- „Od naszego lodowiska do reprezentacji Polski”. Ogólnopolski Dzień Hokeja i projekt edukacyjny związany ze 100-leciem PZHL

Komentarze
Lista komentarzy
Dziku9
Czemu Jastrzębie nie gra z Oświęcimiem ? Nie jest 4 z 5 miejscem ?
Mogiel
Tychy wybrały Jastrzębie
Beta
bo Tychy z 3 miejsca miały prawo wyboru
swojak
Bo obowiązuje wybór a nie drabinka
hubal
Betko jak obstawiasz ?
Chyba się kopnę na jeden szpil do Karwiny
dimbson
Zaglebie wszystkie mecze u siebie ........fajnie
Beta
tak na pewno nie jest -to musi być pomyłka
Mogiel
To błąd
Zaba
Czyli jednak Tychy wybrały JKH. Ciekawa decyzja, podobnie jak kilka lat temu nasza z Cracovią (wowczas też w zamian za TKH). My wówczas rozegraliśmy 7 meczy, a w ostatnim.jeszcze w 55 min bylo 0-0 iwszstko otwarte... Jak będzie w tymsezonie?
MT77
Żaba, jak tam twoje piątkowe kalkulacje? ;)
Zaba
Marcinie... Uniknęliśmy Tychy w półfinale... Nic się nie zmieniło, a że droga do tego półfinału znacznie się utrudniła? No cóż, nie zawsze świeci słońce :)
hubal
co Wy z obawami przed Tychami , my do PO bez tormana startujemy
dzieki Rzeszut :(
matek43
Ja tam jestem zadowolony przynajmniej można pojechać na mecz i hala w Karvinie może się wypełnić w znacznej ilości kibicami z Tychów. Zarówno Toruń i Jastrzębie prezentują podobny poziom nawet punktami wyglądają niemal identycznie jak chcemy coś wygrać i tak trzeba wygrać z każdym. Łatwą przeprawę na ten moment w pierwszej rundzie wydaje się że będą miały tylko Katowice.
Mogiel
Brawo pierwszy raz dzisiaj na tej stronie widzę komentarz "jak chcemy coś wygrać i tak trzeba wygrać z każdym". 100% racji a tutaj widzę panikę z każdej strony czy to Tychy, Zagłębie czy Unia bo trzeba zagrać ze słabszymi w pierwszej rundzie.
Dziku9
Moim zdaniem Tychy strzeliły same sobie w kolano
MT77
A tam, od razu strzeliły w kolano. Gdyby zaistniał najbardziej prawdopodobny dziś o godz. 17:00 scenariusz, Unia nie dałaby ciała a Polonia nie wspięła się na wyżyny, to GKS trafiłby właśnie na JKH. I musiałby grać, bez tragizowania. Toruń wcale nie jest łatwiejszym przeciwnikiem, a wyjazd to zamiast 100km jakieś 4 razy dalej. Wybór Tychów wydaje się jak najbardziej logiczny.
born-for-unia
Tychy mądrze, bo Jastrzębie ma krótką ławkę. Unia z Toruniem szanse pół na pół. Katowice i Zagłębie maksymalnie jedna wpadka.
calan
Niech zwycięża nam Trójkolorowy GKS 💚🖤❤️
hubal
no niech a kto będzie bronić ?
hubal
fachmury już wyłoniły 1/2 PO
pewniobsrajmajtki jesteście ?
Julcia1212
Jak to wygląda jeśli chodzi o półfinały ,skąd wiadomo które drużyny z tych które przejdą będą grały półfinał 1 lub półfinał 2?
Czy to 1 i 2 jest przypadkowe?
Czy półfinał 1 to po drużynie z ćwierćfinału 1 i 2 ?