Hokej.net Logo
Wszystkich zarejestrowanych użytkowników prosimy o zresetowanie hasła. Na maila otrzymacie Państwo nowe hasła, które potem będzie można zmienić w swoim panelu użytkownika.

Szóstka Hokej.Netu - 7. kolejka PHL

Szóstka Hokej.Netu - 7. kolejka PHL

Patrik Spěšný (Ciarko STS Sanok), Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy), Maksim Ignatowicz (Comarch Cracovia), Egils Kalns (JKH GKS Jastrzębie), Łukasz Krzemień (Re-Plast Unia Oświęcim), Jakub Bukowski (Ciarko STS Sanok) – to szóstka najlepszych graczy 7. kolejki Polskiej Hokej Ligi wybrana przez dziennikarzy portalu HOKEJ.NET.


Bramkarz:


Patrik Spěšný (Ciarko STS Sanok)

– Wyniki osiągane przez sanocki zespół są ściśle związane z dyspozycją czeskiego golkipera. Spěšný w meczu z Zagłębiem Sosnowiec zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Obronił 30 uderzeń rywali i zachował pierwsze w tym sezonie czyste konto.Obrońcy:


Bartłomiej Pociecha (GKS Tychy)

– Brązowi medaliści poprzedniego sezonu odnieśli ważne zwycięstwo, pokonując na wyjeździe KH Energę Toruń 3:2. Nasze wyróżnienie powędrowało do Bartłomieja Pociechy, który tuż przed końcem drugiej odsłony zdobył gola na 2:2. W klasyfikacji plus/minus wypadł na +1.


Maksim Ignatowicz (Comarch Cracovia) [*2]

– „Pasy” pokonały na wyjeździe Re-Plast Unię Oświęcim 3:2, co można uznać za pewną niespodziankę. Skład Cracovii na papierze może nie wygląda zbyt imponująco, ale trener Rudolf Roháček potrafi wycisnąć ze swojego zespołu maksimum. Z bardzo dobrej strony w spotkaniu z biało-niebieskimi zaprezentował się Maksim Ignatowicz, który asystował przy dwóch trafieniach swojego zespołu.Napastnicy:


Egils Kalns (JKH GKS Jastrzębie)

– Jastrzębianie w końcu zagrali tak, jak przystało na mistrzów Polski. Pokonali na wyjeździe Tauron Podhale Nowy Targ 10:0, a my za to spotkanie postanowiliśmy wyróżnić łotewskiego skrzydłowego. Imponował on dynamiką, dobrym przeglądem pola i skutecznością. W tym spotkaniu dwukrotnie wpisał się na listę strzelców i zaliczył też dwie asysty.


Łukasz Krzemień (Re-Plast Unia Oświęcim)

– Dobra dyspozycja „Krzemyka” z pewnością cieszy kibiców biało-niebieskich. 25-letni środkowy zdobył do tej pory 9 punktów (3 G + 6 A) – wszystkie podczas gry pięciu na pięciu. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się w przegranym 2:3 starciu z Comarch Cracovią. Zdobył w nim bramkę, popisując się przepięknym uderzeniem z nadgarstka i zanotował kluczowe zagranie przy trafieniu Zacka Phillipsa.


Jakub Bukowski (Ciarko STS Sanok) [*2]

– Jeśli mielibyśmy wybrać zawodników, którzy w porównaniu do zeszłego sezonu zrobili największy postęp, to niespełna 21-letni skrzydłowy otworzyłby naszą listę. „Bukoś” znów zagrał świetne spotkanie. Jego zespół pokonał Zagłębie Sosnowiec 6:0, a punktowe konto wychowanka Niedźwiadków Sanok powiększyło się o 2 bramki i 2 asysty.

Przeczytaj dodatkowo
Liczba komentarzy: 0

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
© Copyright 2003 - 2021 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe