U18: Zwycięstwo Polski w Kijowie
Reprezentacja Polski do lat 18 pokonała w Kijowie rówieśników z Ukrainy 5:2. Decydująca była druga tercja, którą "osiemnastka" wygrała 3:1.
- Początek to przewaga Ukrainy. Zagrali wysokim pressingiem, później mecz się wyrównał i było wiele okazji zarówno z jednej, jak i drugiej strony. Chłopcy wykonali praktycznie wszystkie założenia taktyczne, choć można mieć zastrzeżenia do przygotowania fizycznego niektórych z nich- powiedzieli trenerzy "osiemnastki" Jarosław Morawiecki i Arkadiusz Burnat.
Jutro o 11:00 mecz rewanżowy.
Ukraina U18 - Polska U 18 2:5 (1:1, 1:3, 0:1)
Bramki dla Polski: Jan Sołtys, Łukasz Kamiński, Szymon Mularczyk, Filip Mazurkiewicz, Damian Tyczyński.
Strzały: 35 - 24
Polska U18: Prokop (Bizub n/g) - Bizacki, Noworyta; Mularczyk, Tyczyński, Jóźwik - Klocek, Radzieńczak; Ciechanowski, Słowakiewicz, Kamiński - Urbański, Niedlich; Sołtys, Idasiak, Wałęga - Gosztyła, Gryszczyk; Worwa, Gruźla, Mazurkiewicz.
Czytaj także:
- Rewolucja w Mistrzostwach Świata. Tak zagramy o awans do Elity
- Polacy poznali rywali! Grupy Europejskiego Pucharu Narodów ujawnione
- Spadek Polski po Mistrzostwach Świata. Ukraina zajęła miejsce "Biało-czerwonych"
- „Od naszego lodowiska do reprezentacji Polski”. Ogólnopolski Dzień Hokeja i projekt edukacyjny związany ze 100-leciem PZHL
- Słynny Rosjanin oceniał Mistrzostwa Świata elity. Nagle zaskoczył słowami o Polsce

Komentarze