Hokej.net Logo

Została im walka o brąz. Kibice mogą już kupować bilety

fot. Jarosław Fiedor
fot. Jarosław Fiedor

KS Unia Oświęcim po siedmiu meczach ćwierćfinałowych i tylu samo półfinałowych ostatecznie nie zdołała wywalczyć przepustki do wielkiego finału, a na osłodę została im walka o trzecie miejsce. Szefostwo biało-niebieskich uruchomiło już sprzedaż wejściówek.

O najniższe miejsce na podium Oświęcimianie powalczą z ECB Zagłębiem Sosnowiec. Rywalizacja toczyć się będzie do dwóch zwycięstw. Pierwszy mecz odbędzie się we wtorek 31 marca o 18:00 w Oświęcimiu. Do Sosnowca seria przeniesie się 2 i ewentualnie 3 kwietnia.

Działacze małopolskiej ekipy zdecydowali się nie podnosić cen półfinałowych, a więc bilet normalny można zakupić w kwocie 50 złotych, a ulgowy za 40 złotych.

Przypomnijmy, że wejściówki ulgowe przysługują wszystkim dzieciom, młodzieży szkolnej i emerytom powyżej 65. roku życia. Spotkania za darmo obejrzą członkowie "Klubu 100" oraz posiadacze karnetów VIP. Z kolei karnetowicze zachowają swoje miejscówki. 

Czytaj także:

Rozgrywki w skrócie

2025/26 - Ekstraliga: Play-offy

Ostatnie mecze
2026-04-07
2026-04-07 20:30 GKS Tychy GKS Tychy - GKS Katowice GKS Katowice 7:2 (3:0, 1:1, 3:1)
Stan rywalizacji: 4-0 dla GKS-u Tychy
Zobacz terminarz
Liczba komentarzy: 14

Komentarze

Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się do swojego konta!
Lista komentarzy
  • mar62
    2026-03-28 19:26:49

    Sosnowiec był wyżej po sezonie zasadniczym i moim zdaniem powinien zaczynać u siebie , może tak chcieli ,albo ktoś mieszał !!!!!

    • krych
      2026-03-28 19:32:28

      Tak jest dla tego żeby wyżej notowany mógł skończyć u siebie. Taki bonus.

    • mar62
      2026-03-28 20:13:39

      Nie słyszałem o takim bonusie ale ok , jak jest to jest , ale to działa w dwie strony , jeżeli unia wygra to sosnowiec bedzie grał pod presją , no ale mnie te dwa kluby nie obchodzą !!!!

  • born-for-unia
    2026-03-28 19:58:53

    Tradycja tradycją, ale zawsze jest ktoś kto ma w d*pie te mecze. Niestety po wypowiedzi Raca wiadomo kto tym razem. Rok temu też tylko Jastrzębie chciało brązu.

  • Olsen
    2026-03-28 20:17:56

    Czy za trzecie miejsce jest jakas "nagroda" od wielmoznego PZHL u,czy to tylko taka sobie podworkowa potyczka typowo do statystyk

    • swojak
      2026-03-28 20:53:23

      Ręcznie robiona laurka ;)

  • Marios91
    2026-03-28 20:52:24

    Kibice Unii, którzy piszą, że to mecz o nic i po co go w ogóle rozgrywać, chyba się Wam w du.pach poprzewracało od dobrobytu w ostatnich latach, przypomnijcie sobie jaka feta była w osw po pierwszym brązowym medalu w erze Aksamu, Łopuski sam był zdziwiony, że feta wieksza niż w krk po zdobyciu majstra a Wojtar trzeźwiał tydzień. Więcej pokory panowie. To jest dalej medal którzy trzeba zdobyć i warto go zdobyć.

    • KOS46
      2026-03-28 21:50:19

      Zawsze warto walczyć o medal. Kibice sukcesu nie pamiętają gorszych czasów Unii. Są kluby, które na choćby brązowy medal czekają 30 lat jak np. Toruń i takie, które nigdy go nie miały np. Sanok

  • Bacznyobserwator
    2026-03-28 21:33:29

    Bardzo proszę o iformacje, ktoś ma sprawdzone info ?? Które ligi w europie graja mecze o III miejsce w PO ?

    • szop
      2026-03-28 23:49:34

      żadna nie ma za co

  • Redgarek
    2026-03-29 00:17:48

    Nie należy się nam nawet brąz. Także powodzenia Sosnowiec,

    • KOS46
      2026-03-29 09:06:50

      Życzysz powodzenia przeciwnikowi a swojemu zespołowi porażki? No tak, bo nie jesteś kibicem Unii tylko widzem.

    • smorus⁹
      2026-03-29 11:41:49

      A sosnowcowi się należy? Niby dlaczego? Nasi dali du...w 6 meczu u siebie ,bo mieli go wygrać. Ale postawa drużyny i trenera to temat do dyskusji. Ale nie na tym forum bo tylko damy pożywkę wiadomo komu. Chciałoby się na ten temat w sposób kulturalny porozmawiać z zarządem,sponsorami zawodnikami i trenerem co my kibice widzimy i chcielibyśmy a oni może tego nie dostrzegają.

  • pgm1301
    2026-03-29 15:29:00

    Z tymi cenami biletów za brąz to trochę przegięli. Ja rozumiem, że to też jest medal i trochę pokory ale bez przesady na osłodzenie półfinałów ceny powinny wrócić do poziomu co najwyżej ćwierćfinałowego.

© Copyright 2003 - 2026 Hokej.Net | Realizacja portalu Strony internetowe