6:1 Sebastian Kowalówka #12 ( Łukasz Krzemień #44, Aleksiej Trandin #87 ) +/-
12:07 2 min. Aleksandr Mokszancew #51 Uderzanie kijem
18:04 2 min. Peter Bezuška #4 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:24 2 min. Konrad Filipek #42 Trzymanie przeciwnika
29:51 2 min. Julius Marva #60 Atak kijem trzymanym oburącz
48:53 2 min. Aleksandr Strielcow #23 Spowodowanie upadku przeciwnika

KONIEC MECZU.
- 58 min - Rąpała spod bandy, mrozi gumę Saunders.
- 57 min - Henttonen przed bramkę do Bukowskiego, ale ten zbyt lekko i łapie Saunders.
- 56 min - Krążek poza lodowiskiem
- 55 min - GOOOOL! 6-1! Sebastian Kowalówka objechał bramkę i zdołał pokonać Świderskiego!
- 54 min - Strzał Bezuski po rykoszecie ląduje poza taflą.
- 53 min - Orłow przy strzale z pierwszego krążka łamie kij.
- 52 min - Z pierwszego krążka uderzył Oriechin będąc na przeciw bramki - broni Świderski.
- 51 min - Saunders z bliska broni strzał Sawickiego, wybijają oświęcimianie z tercji.
- 50 min - Henttonen pod bramkę do Bukowskiego, ale ten dołożył kija i guma obok bramki.
- 49 min - Ucierpiał Bielec po starciu z Aleksandrem Strielcowem. Będzie kara dla oświęcimianina
- 48 min - Z backhandu Wasilij Strielcow, odbija Świderski.
- 47 min - Tamminen do Mokszancewa, ale ten nie trafił w krążek.
- 45 min - Oriechin złamał akcję do środka, ale dobrze w bramce odbija Świderski.
- 44 min - W dobrej okazji Piippo, ale uderzył prosto w bramkarza.
- 43 min - Unia kontroluje w pełni przebieg spotkania i spokojnie rozgrywa krążek.

- 40 min - Strzał Bezuski odbija Świderski a następnie mrozi w parkanach petardę S. Kowalówki!
- 40 min - Sytuacja 2 na 1 sanoczan, ale Saunders nie daje się zaskoczyć.
- 40 min - Uderzenie Krzemienie ląduje nad poprzeczką.
- 39 min - Patryk Noworyta z niebieskiej, obok bramki.
- 38 min - Strzał Dziubińskiego odbija Świderski.
- 38 min - Da Costa objechał bramkę, ale parkan wystawił Świderski i nie dał się pokonać.
- 37 min - Bukowski spod bandy, odbija Saunders.
- 36 min - Strzał Jekunena prosto w bramkarza.
- 35 min - Za Spesnego wchodzi Świderski. (34:46)
- 35 min - GOOOL! 5-1! Sanoczanie rozbici i grają na stojąco, strzelał Trandin a przed bramką lot krążka zmienił Sebastian Kowalówka zaskakując Spesnego.
- 34 min - Orłow dostał podanie przed bramkę, ale nie zdołał pokonać Spesnego.
- 33 min - Uderzenie Sawickiego odbija Saunders.
- 32 min - GOOOL! 4-1! Rozklepana defensywa sanoczan i do pustej bramki gumę pakuje Aleksander Strielcow.
- 32 min - Zamieszanie pod bramką, ale Strielcow nie zdołał z bliska dobić gumy do pustej bramki.
- 31 min - GOOOL! 3-1! Dobre podanie zza bramki do Dziubińskiego, który z bliska bez problemów pokonał Spesnego!
- 30 min - Przewrócony Dziubiński i będzie 5 na 3 przez 1 min i 24 sek. Na ławce kar Marva.
- 29 min - Filipek fauluje Sebastiana Kowalówkę i będzie przewaga gospodarzy.
- 28 min. - Dobre podanie Oriechina do Themara ale nie zdołał pokonać Spesnego.
- 28 min - Oriechin na przeciw bramki, ale zamiast strzelać to podał do Trandina i akcja zmarnowana.
- 28 min - Uderzenie Dziubińskiego, odbija parkanem Spesny.
- 27 min - Z prawej strony ruszył Jerasow, ale guma mu uciekła i uderzył obok słupka.
- 26 min - Strzał Krzemienia łapie Spesny.
- 26 min - Trandin objechał bramkę, uderzył z ostrego kąta - odbija Spesny będacy przy słupku.
- 25 min - Mocny strzał Dziubińskiego odbija Spesny, próba dobitki Da Costy, który przyjął gumę na łyżwę i nie zdążył dokładnie trafić w krążek.
- 24 min - Aleksander Strielcow do swojego brata Wasiljewa ale ten w czyestej sytuacji uderza obok słupka.
- 23 min - Na razie spokojna gra na początku drugiej odsłony.

- Koniec I tercji
- 20 min - Z niebieskiej Jekunen, ale pewnie Saunders.
- 19 min - Prosto w bramkarza uderzał Mokszancew.
- 18 min - Z pierwszego krążka uderzył z bulika Mokszancew, odbija Saunders.
- 18 min - Na ławce kar Bezuska, w przewadze sanoczanie.
- 18 min - Uderzenie Sawickiego po wjechaniu w tercję, odbija Saunders.
- 17 min - Zza bulika uderzył Glenn, odbija barkiem Spesny.
- 16 min - Aleksander Strielcow ruszył na bramkę Spesnego, już go minął lecz przy upadku jego strzał nie był precyzyjny i odbija Spesny.
- 15 min -  Na razie nic ciekawego się nie dzieje na tafli, dużo podań bez konkretnej akcji.
- 12 min - GOOOL! 2-1! Z niebieskiej wrzucił gumę Glenn, zasłonięty przez Dziubińskiego sanocki bramkarz przepuszcza krążęk!
- 11 min - Kara dla Mokszancewa, w przewadze Unici.
- 10 min - GOOOOL! 1-1! Da Costa przedtarł się pod bandą i z bulika uderzył w samo okienko bramki Spesnego!
- 10 min - Da Costa ruszył sam na bramkę rywala, ale defensor gości wybił go z rytmu i akcja nie została zakończona strzałem.
- 10 min - Tym razem zamieszanie pod bramką gospodarzy, uderzał Olearczyk - gumę niedokładnie dobijał Sawicki na pustą bramkę!
- 9 min - Zamieszanie pod bramką Spesnego, ale gumę sprzed pustej bramki wybija defensor STSu
- 9 min - Glenn z niebieskiej, po rykoszecie obok bramki
- 8 min - Orłow spod niebieskiej, łapie Spesny do raka.
- 7 min - GOOOOL! 0-1! Z bulika uderzył Tamminen, gumę odbił przed bramkę Saunders a skutecznie z dobitką zdążył Marva.
- 7 min - Sawicki przed bramkę, tam lot krążka zmienił Tamminen - odbija Saunders.
- 6 min - Glenn ze środka uderzył, odbija Spesny.
- 5 min - Stasienko wrzucił spod niebieskiej, ale zasłonięty Spesny łapie gumę.
- 5 min - Dziubiński minął rywala na buliku, złamał do środka ale nie zdołał pokonać Spesnego będąc z nimi oko w oko!
- 4 min - Da Costa za bramki do Trandina, ten uderzył z metra - ale Spesny był przy słupku.
- 3 min - Rąpała powalczył ze Strielcowem pod bramką, odbija Spesny.
- 2 min - Wrzucenie krążka spod bandy Jekunena, odbija Saunders.
- 1 min - Pierwszy krążek dla Unii. Atakują Unici krążek po rykoszecie łapie Spesny.

#77 Teddy Da Costa ŚR 1 1 1 0 2 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński PS 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#47 Ryan Glenn LO 1 1 1 0 2 1 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#40 Wasilij Jerasow ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0