1:0 Maciej Urbanowicz #92 ( Egils Kalns #13, Mateusz Bryk #69 ) +/-
1:1 Jakub Bukowski #8 ( Aleksi Hämäläinen #90, Krystian Mocarski #21 ) +/-
2:1 Frenks Razgals #41 ( Ēriks Ševčenko #6, Artūrs Ševčenko #27 ) +/-
(+) Kasperlík #13, Pavlovs #79, Razgals #41, Ševčenko #27, Ševčenko #6
(-) Marva #60, Sawicki #13, Wilusz #18, Wróbel #20
(+1) 5/4 50:01
03:26 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Marcin Płachetka #40 Kara mniejsza techniczna
53:41 2 min. Julius Marva #60 Spowodowanie upadku przeciwnika

- 60 min - Jastrzębianie do końca przetrzymali wynik.
- 58 min - 2 na 1 gospodarze, ale strzał Kalnsa odbija Spesny.
- 57 min - Z pierwszego krążka z niebieskiej Bryk, mrozi w parkanach Spesny.
- 56 min - Z bliska Pavlovs, ale nie zdołał pokonać Spesnego
- 55 min - Strzał Kalnsa po wjechaniu do tercji, łapie Spesny.
- 54 min - Z bliska Arturs Sevcenko uderzył nad poprzeczką.
- 54 min - Z ławki wyszedł Paś, uciekł Marvie, który go faulował.
- 52 min - Kieler odbija strzał Jekunena z niebieskiej.
- 52 min - Z pierwszego krążka Bukowski, ale nad bramką.
- 51 min - Kara dla Pasia za uderzenie kijem w twarz Sawickiego.
- 50 min - GOL! 2-1 Razgals! Sevcenko do Razgalsa na bulik, Spesny był przy drugim słupku i Łotysz trafił do siatki sanoczan.
- 49 min - Pavlovs do Razgalsa, ale ten trafia w bok bramki.
- 48 min - Rąpała fauluje pod swoją bramką i przed szansą gospodarze.
- 47 min - Strzał Horzelskiego z niebieskiej odbija Spesny, pomagają obrońcy wyprowadzić gumę sprzed bramki.
- 46 min - Tamminen z nadgarstka z okolicy bulika, odbija Kieler.
- 46 min - Urbanowicz do Kasperlika - ten jednak z pierwszego krążka obok słupka.
- 45 min - GOL! 1-1! Hamalainen wystawił gumę na pustą bramkę do Bukowskiego a ten jak prawdziwy snajpier znalazł się w odpowiednim miejscu i skierował gumę do bramki!
- 44 min -  Z boku ruszył sam na sam Bondaruk, ale jego strzał odbija Spesny.
- 44 min - Dużo wymian krążka z obu stron, ale bez konkretnych akcji.
- 41 min - Strata sanoczan w środkowej strefie tafli, ale strzał Razgalsa sparował do boku Spesny.

- Koniec II tercji.
- 39 min - Mocny strzał Pavlovsa z okolicy bulika, odbija Spesny.
- 38 min - Długo przewagą się nie nacieszyli goście bo Marva podciął Kalnsa.
- 38 min - Górny fauluje Bielca wjeżdżającego w tercję, kolejna przewaga gospodarzy.
- 37 min - Kontra sanoczan 3 na 2, ale Hamalainen uderza prosto w bramkarza.
- 37 min - Uderzenie Kalnsa, broni Spesny.
- 36 min - GOL! 1-0! Spesny nie zatrzymuje strzału Kalnsa a z dobitką ruszył skutecznie Urbanowicz.
- 36 min - Rąpała na ławkę kar. Strzał Kalnsa łapie Spesny.
- 36 min - Radek Nalewajka ruszył z bulika na pełnej szybkości ale jego uderzenie zatrzymuje Spesny.
- 34 min - Na bramkę Mokszancew, ale do dobitki nie zdążył dojść Sawicki.
- 33 min - Kalns próbował zaskoczyć Spesnego, ale ten ponownie na posterunku. Sanoczanie od kilku minut nie mogą wyjść z tercji.
- 33 min - Sam na sam Kasperlik i broni Spesny! Zaraz do środka złamał Paś - ale ponownie odbija skutecznie Spesny.
- 33 min - Mocny strzał z niebieskiej Bryka, ale na raty broni Spesny a nikt nie popędził za dobitką gdy leżał sanocki bramkarz.
- 32 min - Spod niebieskiej Eriks Sevcenko, ale zbyt lekko i łapie do raka Spesny.
- 31 min - Na pełnej szybkości prawą stroną ruszył Razgals, ale jego strzał z bulika pewnie mrozi w parkanach Spesny.
- 30 min - Kontra sanoczan, ale zagranie pod bramkę Hamalainena odbija poza taflę Kieler.
- 30 min - Pavlovs pod bramkę, tam odbija Spesny a do dobitki ruszył A. Sevcenko ale nie zdołał dotknąć krążka.
- 29 min - Kilka minut bez groźnej akcji czy strzału. Ale będzie kara dla gości i pierwsza przewaga JKH.
- 26 min - A. Sevcenko z okolicy bulika z pierwszego krążka - pewnie chwyta Spesny.
- 26 min - Bondaruk objechał bramkę, ale czujny był Spesny i nie dał się zaskoczyć.
- 25 min - Sevcenko do Razgalsa, ten w dobrej sytuacji na przeciw bramki - odbija parkanem Spesny.
- 24 min - Strzał Jekunena spod niebieskiej broni Kieler. Następnie Hamalainen.
- 23 min - Fatalny błąd sanoczan i sam na sam Pavlovs. Broni Spesny!
- 22 min - Nadmierna ilość graczy na lodzie w zespole JKH i ponownie przewaga gospodarzy.
- 22 min - Uderzenie Kasperlika ląduje na słupku!
- 21 min - Fatalnie sanoczanie 5 na 3, jastrzębianie trzy razy wybijają gumę i bez strzału na bramę rywala.

- Koniec I tercji.
- 20 min - Strzał Jekunena obok bramki, jeszcze Bukowski - odbija Kieler.
- 20 min - Urbanowicz rzucił na bandę Mocarskiego, w obronę ruszył Piippo. Będzie przewaga 5 na 3 przez 1:21 gości.
- 19 min - Faul na Bukowskim i na ławkę kar trafia Bondaruk.
- 18 min - Mocny strzał Bondaruka po kiju rywala, obok bramki.
- 17 min - Lekki strzał Tamminen, spokojnie odbija Kieler.
- 15 min - Łukasz Nalewajka uderzył obok bramki.
- 14 min - Paś pod bramką, ale mrozi gumę Spesny.
- 13 min - Uderzenie Bukowskiego po rykoszecie nad bramką.
- 12 min - Z boku ruszył Arturs Sevcenko, odbija przed siebie Spesny ale nie nikt nie zdążył z dobitką.
- 12 min - Kontra Pavlovsa, ale nie dał się z bliska oszukać Spesny i łapie gumę do raka.
- 11 min - Florczak indywidualnie, ale uderzył w bark bramkarza.
- 10 min - Hamalainen uderzył zza bulika, nad bramką.
- 9 min - Nalewajka pod bramkę, ale wybijają obrońcy
- 7 min - Urbanowicz zbugił krążek na bulik gdy próbował oddać strzał
- 6 min - Gospodarze dobrze w osłabieniu.
- 5 min - Sawicki do Filipka przed bramkę, ale ten nie trafił w krążek
- 5 min - Spod bandy Piippo, łapie Kieler.
- 4 min - Razgals sam na sam, ale zamknął parkany Spesny. To była dobra szansa gospodarzy w osłabieniu na gola.
- 4 min - Kara dla JKH, w przewadze będą grać sanoczanie.
- 3 min - Sawicki sam na sam ale nie zdołał z backhandu trafić w bramkę.
- 2 min - Sanoczanie w tercji rywala, ale Hamalainen  obok bramki.
- 1 min - Spod niebieskiej E. Sevcenko, mrozi na raty Spesny.

#90 Oskar Prokop B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#78 Siarhiej Bahalejsza LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#20 Łukasz Nalewajka ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Radosław Nalewajka LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0