22:47 2 min. Konrad Filipek #42 Kara mniejsza techniczna
27:39 2 min. Kalle Valtola #66 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:00 2 min. Niko Ahoniemi #27 Atak kijem trzymanym oburącz
30:16 2 min. Alexandre Boivin #94 Trzymanie kija przeciwnika
37:47 2 min. Filip Starzyński #26 Przeszkadzanie
43:56 2 min. Filip Komorski #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:55 2 min. Niko Ahoniemi #27 Ostrość
49:59 2 min. Bartosz Florczak #5 Atak kolanem
54:48 2 min. Bogusław Rąpała #23 Przeszkadzanie

Koniec.
59. min - Tyszanie próbują założyć zamek w tercji sanoczan.
58. min - Sidorenko ściągnął Fucika do boksu. Tyszanie grają 6 na 5.
57. min - Komorski uderzył z linii niebieskiej, lecz został zablokowany przez sanockiego obrońcę.
56. min - Tyszanie nie potrafią założyć zamka w tercji Sanoka. Dobrze spisują się obrońcy STS-u.
55. min - Rąpała melduje się na ławce kar za przeszkadzanie.
55. min - Jeziorski został mocno sfaulowany i trzymając się za głowę zjeżdża do boksu.
54. min - Tyszanie rozgrywają akcję za bramką sanoczan.
52. min - GOOL! Czwartą bramkę dla gospodarzy zdobył Bukowski. Tyszanie łapią kontakt z Sanokiem, a do końca spotkania pozostało około 8 minut.
51. min - Mamy zmianę w tyskiej bramcę. Lewartowskiego zastąpił Tomas Fucik.
51. min - Bagin oddał mocny strzał z linii niebieskiej, lecz Salama dobrze obronił ten strzał.
50. min - Na ławce kar melduje się za atak kolanem.
48. min - GOOL! Piątą bramkę dla sanoczan zdobywa Heikkinen. Mocno uderzył z prawego bulika w samo okienko i zdobył czwartą bramkę dla STS-u w tej tercji.
47. min - GOOL! Sanoczanie błyskaiwcznie zdobywają czwartą bramkę, a na listę strzelców wpisuje się Karlson.
47. min - GOOL! Trzecią bramkę dla STS-u zdobył Harila. Z zimną krwią wykorzystał zamieszanie pod tyską bramką i uderzył pod parkanami Lewartowskiego.

45. min - Mamy obustronne wykluczenie dla Szturca i Ahoniemiego za ostrość.
45. min - Ahoniemi mocno uderzył z prawego bulika, lecz Lewartowski pewnie złapał krążek.
44. min - Na ławkę kar udał sie kapitan GKS-u, Komorski.
43. min - GOOL! Pawłenko mocno pociągnał po dalszym słupku i zdobył drugą bramkę dla STS-u.
42. min - Harila chciał podać przed tyską bramkę, lecz obił tylko jej obramowanie i tyszanie przejeli gumę.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
39. min - Valtola mocno uderzył z linii niebieskiej. Lewartowski pewnie złapał gumę.
38. min - Na ławce kar melduje się Starzyński.
37. min - Tyszanie od kilku minut nie pozwalają zawodnikom STS-u wyjść z ich tercji obronnej.
36. min - Galant samodzielnie wyprowadził akcję tyszan i zakończył ją strzałem, ale czujny jest na posterunku Dominik Salama.
34. min - Dupuy podał przed bramkę do Starzyńskiego, ale ten minął się z krążkiem.
33. min - Hoglund uderzył z linii niebieskiej, lecz Lewartowski pewnie złapał gumę.
31. min - GOOL! Trzecią bramkę dla tyszan zdobywa Komorski. Został obsłużony podaniem na lewy bulik i silnym strzałem pod poprzeczkę pokonał Salame.
31. min - Kara dla Boivina za trzymanie kija przeciwnika.
29. min - Ahoniemi dostał karę za atak kijem trzymanym oburącz.

28. min - Bramka zostaje uznana. Tyszanie prowadzą w meczu 2:1.
28. min - Trwa wideoweryfikacji bramki Szturca.
28. min - GOOL! Tyszanie szybko wykorzystują przewagę a na listę strzelców ponownie wpisał się Szturc. Oddał mocny strzał pod poprzeczkę i daje tyszanom prowadzenie w meczu.
28. min - Na ławce kar melduje się Valtola.
26. min - GOOL! Szturc doprowadza do wyrównania w meczu. Został obsłużony podaniem do strefy międzybulikowej i pewnym strzałem pokonał Salame.
25. min - Bukowski strzelił z prawego bulika, lecz Salama dobrze zbił gumę na boczną siatkę bramki.
24. min - Boivin mocno uderzył z linii niebieskiej, lecz krążek ominął bramkę Salamy.
23. min - Kara dla sanoczan za nadmierną ilość graczy na lodzie. Na ławkę kar udał się Filipek.
22. min - Na ławkę kar udał się Dupuy.

21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
19. min - Lewartowski popisał się dobrą interwencją przy strzale Makeli. Pewnie złapał gumę i zamroził grę.
18. min - Mamy dużo przerwanych akcji w tercji środkowej. Obie ekipy dobrze się bronią.
17. min - Ciura i Harila walczą o gumę przy bandzie. Żaden nie odpuszcza walki.
16. min - Lewartowski na raty obronił strzał od Heikkinena.
15. min - Mroczkowski uderzył z okolic lewego bulika, lecz ustrzelił tylko bandę.
13. min - Do Harili dołącza Lahtinen, który dostał karę też za przeszkadzanie.
13. min - Na ławce kar melduje się Harila za przeszkadzanie.
11. min - Boivin niecelni podał do Jeziorskiego, który mógł wyjśc na czystą pozycję.
10. min - Florczak oddał silny strzał z linii niebieskiej. Na lodowisku w Tychach kibice usłyszeli odgłos poprzeczki.
8. min - Tyszanie ruszyli z szybką odpowiedzią na bramkę STS-u, lecz Szturc trafił tylko w słupek.
7. min - GOOL! Pierwszego gola w tym meczu zdobywają sanoczanie. Ahoniemi został obsłużony celnym podaniem i w sytuacji sam na sam uderzył pod prawą ręką Lewartowskiego.
6. min - Florczak strzelił z strefy międzybulikowej. Lewartowski dobrze zbił krążek.
5. min - Szturc oddał strzał z ostrego kąta, ale Salama nie dał się zaskoczyć.
4. min - Makela przejął gumę ręką i podał do swojego kolegi z drużyny, przez co sędzia zatrzymał grę.
3. min - Valtola mocno uderzył z prawego bulika. Lewartowski pewnie obronił parkanem.
1. min - Kaskinen oddał pierwszy strzał w tym spotkaniu, lecz Salama dobrze obronił.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Tychach. W bramkach Kamil Lewartowski i Dominik Salama.

#33 Tomáš Fučík B 0 0.00 3 0 0 3 0 0 100.00 7:51 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#18 Kamil Lewartowski B 5 5.90 33 9 9 15 0 0 84.85 50:49 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#11 Mateusz Gościński PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Olli Kaskinen PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 1 0 0 0 1 -3 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski PS 0 0 0 0 0 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha PO 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Marma Ciarko STS Sanok
#30 Dominik Salama B 4 4.00 44 16 18 10 0 0 90.91 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#31 Filip Świderski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0