1:2 Radosław Galant #24 ( Roman Szturc #69, Bartłomiej Jeziorski #91 ) +/-
1:3 Jakub Bukowski #8 ( Filip Komorski #5, Christian Mroczkowski #9 ) +/-
(-) Andrejkiw #69, Kogut #68, Krawczyk #4, Rzeszutko #13, Witecki #66
5/5 58:18
28:04 2 min. Kamil Sikora #19 Ostrość
28:04 2 min. Alexander Younan #13 Ostrość
30:58 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Dmytro Danyłenko #7 Nadmierna liczba graczy na lodzie
32:12 2 min. Patrik Spěšný #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:13 2 min. Radosław Galant #24 Uderzanie kijem
52:02 2 min. Bartosz Ciura #6 Ostrość

60. min - Koniec spotkania. Goście wygrywają swój pierwszy mecz w sezonie 2022/2023
59. min - Tyszanie już przy grze w równowadze zamykają spotkanie. Bukowski dopada do leżacego na linii krążka i podwyższa prowadzenie.
58. min - Nieporozumienie przy wybiciu krążka przez Zagłębie z własnej tercji i Radosław Galant umieszcza gumę w bramce.

57. min - GKS ciągle rozgrywa krążek w tercji Zagłębia lecz na razie bez powodzenia.
56. min - Nieporuzumienie przy boksie Zagłębia i GKS Tychy przed szansą na prowadzenie w tym spotkaniu.
54. min - Gospodarze zakładają zamek w ostatnich sekundach przewagi i po strzale obrońcy krążek przelatuje nad poprzeczką tyskiej bramki.
52. min - Ciura zbyt ostro traktuje zawodnika gospdoarzy i mamy wykluczenie.
52. min - Galant z najbliższej odległości wprost w Spesnego. Wznowienie po lewej ręce sosnowieckiego bramkarza.
50. min - Doskonała sytuacja dla gospodarzy. Zagłębie wychodzi z kontrą 3 na 1. Witecki oddaje strzał ze środką. Górą bramkarz GKS-u.
47. min - Wróbel pierwszy przejeżdża przez niebieską linię i kolejny raz górą Spesny.
46. min - Marzec przed szansą wyprowadzenia gości na prowadzenie. W sytuacji sam na sam górą bramkarz gospodarzy.
44. min - Kolejna okazja dla gospodarzy, lecz Kozłowski strzela ponad bramka gości.
43. min - GOOOLL!!! Szybko rozegrany zamek przez Zagłębie i Butsenko pakuje krążek do tyskiej bramki.
42. min - Wykluczenia dla Radosława Galanta za uderzanie kijem i Zagłębie po raz pierwszy w przewadze w tym spotkaniu.

41. min - Pierwsze wznowienie po przerwie ponownie dla Zagłębia

KONIEC II TERCJI

40. min - Syrena oznajmia koniec II tercji.
39. min - Spalony w polu bramkowym Zagłębia i gra wycofana do tercji neutralnej. 17 sekund do końca drugiej tercji.
38. min - Przepychanki pod bramką Zagłębia. Tym razem nie mamy wykluczeń.
36. min - Tyszanie z lekką przewagą. Spesny póki co ratuje Zagłębie przed utratą bramki.
34. min - Gospodarze przetrzymują podwójne osłabienie i gramy już w pełnych zestawieniach.
30. min - Obie drużyny grają w pełnych zestawieniach.
28. min -  Obustrone wykluczenie. Po stronie Zagłębia Kamil Sikora, a GKS-u Alexander Younan.
28. min - Mamy pzedpychanki pod bramką tyską i sędziowie pierwszy raz sygnalizują wykluczenie w tym spotkaniu.
26. min - Witecki szukał podaniem Rzeszutkę przed bramką. Tyski bramkarz odbija kijem to uderzenie i mamy wznowienie w tercji ataku.
24. min - Coraz bardziej naciskają gospodarze, lecz narazie nie mamy wyrównania.
22. min - Krawczyk uderza z pierwszego krążka i Fucik zamraża gumę.
22. min - Wstrzelenie krążka przez Koguta i Fucik zmuszony zamrozić krążek.
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę. Przy krążku gospodarze.

KONIEC I TERCJI

20. min - Zagłębie próbowało zagrozić jeszcze tyskiej bramce, lecz mamy koniec I tercji.
19. min - Niedokładne podanie tyszan i mamy uwolnienie.
16. min - Starzyński uderzał ze środka. Spesny ze spokojem łapie krążek.
14. min - Długo teraz rozgrywali tyszanie krążek w tercji gospodarzy. Próbował z niebieskiej Jaśkiewicz i Bagin, ale obrońcy zażegnali niebezpieczeństwo.
10. min - Kocioł pod bramką Zagłębia i krążek ląduje w bramce gospodarzy. Sędzia rozkłada jednak ręce.
9. min - GOOLLL!!! Ubowski dostał idealne podanie od Marca i strzałem między parkanami pokonuje bramkarza Zagłębia.
8. min - Tyszanie coraz bardziej agresywnie na bandach. Sędziowie pozwalają jednak na twardą grę i narazie bez kar.
6. min - Uwolnienie po stronie Zagłębia i gra wycofana do tercji obronnej.
5. min - Starzyński miał okazje z lewego bulika. Spesny odbija do boku i Marzec próbował to jeszcze dobijać, lecz bez powodzenia.
4. min - Okazje miało Zagłębie, jednak obrońcy GKS czujnie przed swoją bramką.
2. min - Pierwsze próby tyszan zakończone dobrymi obronami Spesnego.
1. min - Zaczynamy. Wznowienie dla Zagłębia.

Witamy ze Stadionu Zimowego w Sosnowcu. Już za niespełna 10 minut początek spotkania w ramach 2 kolejki Polskiej Hokej Ligi pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec i GKS-em Tychy.

#17 Oskar Rzekanowski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0