13:48 2 min. Alexandre Boivin #94 Zahaczenie
24:27 2 min. Damian Kapica #95 Nadmierna liczba graczy na lodzie
28:11 2 min. Olaf Bizacki #12 Zahaczenie
30:09 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Zahaczenie
42:26 2 min. Robert Arrak #10 Trzymanie kija przeciwnika
42:28 2 min. Roman Rác #88 Niedozwolone zagranie ręką
47:10 2 min. Filip Komorski #5 Atak kijem trzymanym oburącz
47:10 2 min. Martin Kasperlík #82 Atak kijem trzymanym oburącz
49:17 2 min. Antoni Dziurdzia #32 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Koniec spotkania.
59. min - Fucik zjechał do boksu. Tyszanie będą grali w 6.
59. min - Ciura zablokował nogą strzał Kasperlika.
58. min - Czas dla drużyny GKS-u Tychy.
57. min - Dużo akcji obu drużyn jest zatrzymywanych w tercji środkowej.
56. min - Komorski oddał strzał z linii niebsiekiej, lecz został on zablokowany przez obrońcę Cracovii.
54. min - Fucik przechwycił krążek i szybkim podaniem wznowił grę.
53. min - Csamango oddał strzał z prawego bulika. Fucik złapał gumę i zamroził grę.
52. min - Rac ustrzelił spłojenie bramki Fucika.
51. min - Sedivy nie trafił czysto w gumę z najbliższej odległości od bramki Cracovii.
49. min - Kara dla "Pasów" za nadmierną liczbe graczy na lodzie.
48. min - Mamy obustronne wykluczenie dla Kasperlika i Komorskiego.

47. min - Kasperlik wyprowadził indywidualną akcję, ale został powstrzymany przez tyskich obrońców.
46. min - Marzec strzelił z okolic lewego bulika, lecz guma poszybowała ponad pleksą.
44. min - Boivin uderzył z linii niebieskiej, ale Stojanovic jest czujny na swoim posterunku.
43. min - Do Arraka dołącza Rac.
43. min - Arrak na ławce kar.

42. min - Mroczkowski uderzył ze strefy międzybulikowej, lecz Stojanovic dobrze obronił parkanem.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
39. min - Ponownie Kasperlik uderzył. Fucik odbił gumę kijem w boczną bandę.
38. min - Kasperlik oddał strzał z prawego bulika, lecz dobrze Fucik obronił.
37. min - Mamy zamieszanie pod tyską bramką. Ciura i Jezek mieli sobie coś do powiedzenia.
36. min - Jedna i druga drużyna wyprowadza dużo akcji, lecz wszystkie zostają przechwycone w tercji środkowej przez rywali.
35. min - Pociecha został ustrzelony przez jednego z napastników "Pasów". Lekarz musiał wejść na taflę.
33. min - GOOL! Czwartą bramkę dla Cracovii i drugą w tym spotkaniu zdobył Nemec. Pewnym i mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonał Fucika.
32. min - "Pasy" konstruują zamek w tyskiej tercji, ale tyszanie dobrze się bronią.
31. min - Pociecha melduje się na ławce kar.
29. min - Bizacki na ławce kar.
28. min - GOOL! Trzecią bramkę dla"Pasów" zdobył Arrak. Pewnym strzałem z nadgartska, z lewego bulika pokonał Fucika.
27. min - Mroczkowski strzelił z okolic prawego bulika, lecz został zablokowany przez Jezka.
25. min - Kara dla Cracovii za nadmierną liczbe graczy na lodzie.
24. min - Jezek oddał strzał z linii niebieskiej. Fucik złapał gumę i zamroził grę.
23. min - Galant podał przed bramkę Stojanovicia do Gościńskiego, ale ten nie trafił dobrze w gumę.
22. min - Ciura uderzył z linii niebieskiej ponad bramką Cracovii.
21. min - Rozpoczynamy drugą tecję.

Przerwa.
19. min - Nemec oddał strzał z linii niebieskiej, lecz Fucik dobrze obronił i zamroził grę.
18. min - Brynkus podał przed bramkę Fucika do Dziurdzii, ale ten nie trafił czysto w gumę.
17. min - Sedivy przestrzelił krążkiem ponad poprzeczką bramki Stojanovicia.
16. min - GOOL! Drugą bramkę dla Cracovii zdobył Rac. W indywidualnej akcji pokonał Fucika strzałem pod poprzeczkę.
14. min - Na ławce kar melduje się Boivin.
14. min - Mamy dużo agresywnej gry przy bandach. Żadna z drużyn nie odpuszcza.
12. min- Gula wprowadził krążek do tyskiej tercji, lecz tyscy obrońcy przejęli gumę.
11. min - Younan uderzył z linii niebieskiej, ale Stojanovic nie dał się zaskoczyć.
9. min - Kaskinen oddał dobry strzał z prawego bulika. Stojanovic dobrze obronił parkanem.
8. min - Wronka wyprowadził akcję Cracovii, lecz został powstrzymany przez tyskich obrońców.
6. min - GOOL! Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył Nemec. Czech uderzył z strefy międzybulikowej pod prawą ręką Fucika.
6. min - Galant w sytuacji sam na sam z Stojanoviciem przestrzelił gumą ponad bramką.
5. min - Dupuy strzelił z okolic lewego bulika, ale Stojanovic jest czujny na swoim posterunku.
5. min - Sawicki uderzył z linii niebieskiej. Fucik pewnie złapał gumę.
3. min - Kapica podał przed tyską bramkę do Michalskiego, ale ten minął się z krążkiem.
2. min - Racuk oddał pierwszy groźny strzał w tym spotkaniu, lecz Fucik pewnie obronił.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Tychach. W bramkach Fucik i Stojanovic.

#96 Oskar Jaśkiewicz PO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Olli Kaskinen PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha PO 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#64 Ondřej Šedivý LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#26 Filip Starzyński ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Roman Szturc LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#38 Mateusz Ubowski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Alexander Younan LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Rok Stojanovič B 0 0.00 31 10 8 13 0 0 100.00 60:00 1 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#72 David Zabolotny B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0