10:00 2 min. Konrad Filipek #42 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:39 2 min. Ville Heikkinen #55 Spowodowanie upadku przeciwnika
13:01 2 min. Johan Lorraine #19 Uderzanie kijem
15:55 2 min. Juho Mäkelä #2 Przeszkadzanie
15:55 2 min. Filip Starzyński #26 Uderzanie kijem
21:27 2 min. Alexandre Boivin #94 Natarcie
22:52 2 min. Filip Starzyński #26 Zahaczenie
50:16 2 min. Alexandre Boivin #94 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:50 2 min. Johan Lorraine #19 Atak kijem trzymanym oburącz
59:07 2 min. Jere Karlsson #77 Ostrość

- 60 min - KONIEC MECZU 3-2.
- 60 min - Tyszanie bez bramkarza - 53 sekundy do końca regulaminowego czasu gry. Wznowienie w tercji gospodarzy.
- 60 min - Karlsson pod bandą wymienił ciosy z Mroczkowskim. Obaj leżeli na lodzie. Tylko sanoczanin trafia na ławkę kar.
- 59 min - Czas dla GKS Tychy. Do końca regulaminowego czasu gry pozostało 1:21.
- 59 min - Podanie przed bramkę i strzał Karlssona łapie Lewartowski.
- 58 min - Sam na sam Johan Lorraine, ale guma jakimś cudem nie wpada do bramki i wychodzi poza leżącego Lewartowskiego.
- 58 min - Tyszanie bez strzału podczas gry w przewadze.
- 56 min - Harila do Makeli ale ten uderzył w dobrej sytuacji prosto w bramkarza.
- 56 min - Johan Lorraine popchał rywala pod bandą i trafia na ławkę kar.
- 54 min - Nilsson na przeciw bramki, ale uderzył niecelnie.
- 53 min - Florczak z niebieskiej, lot krążka zmienił J. Lorraine - odbija Lewartowski.
- 53 min - Strzał Boivina odbija Salama.
- 53 min - Mocne uderzenie Dupuy trafia w kask Salamy, który upada na lód.
- 52 min - Gospodarze nie wykorzystali przewagi, zbyt wiele podań bez zakończenia akcji strzałem.
- 51 min - Harila zawinął gumę pod bramką, ale na posterunku Lewartowski.
- 50 min - Kara dla Bovina, w przewadze sanoczanie.
- 50 min - Kontra sanoczan. Ahoniemi do E. Lorraine ale ten z ostrego kąta trafia w Lewartowskiego.
- 49 min - Starzyński z okolicy bulika, odbija Salama.
- 48 min - Jeziorski do Galanta, a ten uderzył z backhandu obok słupka.
- 47 min - Dupuy minimalnie huknął nad poprzeczką.
- 47 min - Tyszanie cały czas w tercji gospodarzy, kolejne uwolnienie.
- 46 min - Bukowski z bulika, pewnie do raka łapie Salama.
- 45 min - Przycisnęli tyszanie, gospodarze wyrzucili gumę na uwolnienie.
- 44 min - Makela stracił gumę pod bandą, ruszył z kontrą Jeziorski - jego strzał zatrzymuje Salama.
- 44 min - Podanie pod bramkę, Younan zmienił lot krążka i mrozi w parkanach gumę Salama.
- 43 min - Uderzał Kaskinen, odbija do boku Salama.
- 43 min - GOL! 3-2! Ubowski uderzył z bulika i krążek trafił w okienko po długim rogu zaskakując Salamę!
- 43 min - Mocarski pod bramką, lot zmienił Harila - odbija Lewartowski.
- 42 min - Marzec dostał podanie przed bramkę, ale gumę odbija Salama.

- Koniec II tercji.
- 40 min - Marzec z bulika, łapie Salama.
- 39 min - Mocarski uderzył obok słupka.
- 38 min - Łysenko sprzed bulika, ale został zablokowany.
- 36 min - Jaśkiewicz wjechał pod bramkę, uderzył Starzyński - odbija Salama.
- 34 min - Z bliska Boivin uderzył obok bramki.
- 33 min - Mocarski z bulika, ale podbita guma wylądowała poza taflą.
- 32 min - Ciura zbyt lekko spod niebieskiej.
- 31 min - GOL! 3-1! Po 16 sekundach odpowiadają sanoczanie, celnym strzałem Heikkinen trafił tuż przy słupku!
- 31 min - GOL! 2-1! Bagin w okienko po błędzie sanoczan pod bandą, i niepilnowany czeski defensor przymierzył z nadgarstka.
- 31 min - Younan uderzył z niebieskiej, łapie Salama.
- 30 min - Marzec z bulika, ale zbyt lekko i łapie do raka Salama.
- 30 min - J. Lorraine w dobrej okazji nie trafił w bramkę.
- 29 min - Podanie do Dupuya, który wychodził na czystą pozycję - ale spalony.
- 28 min - Sedivy wjechał przed bramkę, próbował z backhandu zaskoczyć Salamę ale ten był przy słupku.
- 27 min - Harila uderzył tuż przy słupku.
- 27 min - Łysenko pod bramkę, łapie Lewartowski.
- 25 min - Po wygranym wznowieniu uderzył E. Lorraine, ale pewnie odbija parkanem Lewartowski.
- 24 min - GOL! 2-0! Valtola z niebieskiej wrzucił gumę, lot krążka zmienił Harila i guma w siatce!
- 23 min - Ahoniemi chciał przymierzyć, ale uderzył mocno niecelnie poza taflę.
- 23 min - Sygnalizowana kara i na ławkę kar siada Starzyński. W przewadze 5 na 3 przez 40 sekund zagrają gospodarze.
- 22 min - J. Lorraine pod bramkę, ale krążek chwyta Lewartowski.
- 22 min - Kontra Jeziorskiego, ale zatrzymana na raty przez Salamę.
- 22 min - Boivin trafia na ławkę kar. W przewadze sanoczanie.
- 21 min - Uderzył Dupuy, ale obok bramki.

- Koniec I tercji.
- 20 min - Podanie pod bramkę, uderzył Mocarski równo z syreną - broni Lewartowski.
- 19 min - Florczak pod bramkę, strącił gumę Makela - odbija Lewartowski.
- 18 min - Nilsson spod bandy, odbija Salama.
- 18 min - Huknął Heikkinen, ale wysoko nad poprzeczką.
- 17 min - Ahoniemi przed bramkę, ale podanie zostało zablokowane przez tyszan.
- 16 min - Obustronna kara dla Makeli i Starzyńskiego, którzy się "naciągali" pod boksem gospodarzy.
- 16 min - Z nadgarstka uderzył Elliot Lorraine, odbija parkanem Lewartowski.
- 15 min - Strzał Heikkinena łapie Lewartowski0.
- 15 min - Sanoczanie dobrze się wybronili w osłabieniu. Tyszanie bez konkretnej akcji.
- 14 min - Indywidualnie Bukowski, ale sanoczanie wybijają mu gumę spod kija.
- 13 min - Kontra sanoczan, w dogodnej sytuacji Tamminen, który wyprzedził obrońców ale uderzył obok słupka.
- 13 min - Kara dla Johana Lorraine, w przewadze ponownie tyszanie.
- 13 min - Komorski trafił w kask Salamy.
- 13 min - Salama wybił kijem krążek spod kija Jeziorskiemu.
- 12 min - Sedivy mocno ale niecelnie uderzył spod bandy. Już sanoczanie w czwórkę.
- 12 min - Bukowski mocno uderzył z bulika, odbija Salama.
- 11 min - Galant dobijał z bliska, ale Salama nie zamroził krążka - lecz sędzia zagwizdał i przerwa w grze.
- 11 min - Druga kara dla sanoczan i na ławkę kar trafia Heikkinen. W przewadze 5 na 3 zagrają tyszanie przez 1:21.
- 10 min - Na ławkę kar trafia Filipek. W przewadze tyszanie.
- 9 min - GOL! 1-0! Heikkinen uderzył w okienko bramki Lewartowskiego!
- 8 min - Heikkinen sam na sam i faulowany przez Jaśkiewicza. Będzie rzut karny.
- 7 min - Mocarski do Harily, jego uderzenie z pierwszego krążka odbija Lewartowski.
- 6 min - Kaskinen z bulika uderzył ale guma po rykoszecie trafia poza taflę
- 5 min - Uderzał Ginda, łapie Lewartowski.
- 4 min - Sedivy uderzył po wygranym wznowieniu - łapie Salama.
- 3 min - Mroczkowski z bulika, pewnie Salama mrozi gumę.
- 2 min - Kaskinen z daleka, obok bramki.
- 1 min - Ahoniemi po wygranym buliku uderzył obok słupka.
- 1 min - E. Lorraine dobijał strzał z dwóch metrów, zbyt lekko i łapie Lewartowski.
- 1 min - Podanie przed bramkę i Komorski w dobrej sytuacji - ale broni Salama.