12:25 2 min. Mateusz Gościński #11 Zahaczenie
18:39 2 min. Brandon Magee #19 Uderzanie kijem
24:05 2 min. Mateusz Ubowski #38 Ostrość
28:16 2 min. Jakub Wanacki #5 Atak kijem trzymanym oburącz
28:16 2 min. Filip Starzyński #26 Atak kijem trzymanym oburącz
29:27 2 min. Maciej Kruczek #12 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:55 2 min. Bartosz Ciura #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:53 2 min. Bartłomiej Jeziorski #91 Uderzanie kijem
52:18 2 min. Juraj Šimek #14 Uderzanie kijem
55:08 2 min. Marcin Kolusz #20 Zahaczenie
56:14 2 min. Jakub Bukowski #8 Atak kijem trzymanym oburącz
59:42 2 min. Brandon Magee #19 -

60. min - GOOL! Boivin umieszcza krążek w pustej bramce Katowic.
60. min - Magee na ławce kar.
59. min - Tyszanie nie zakończyli dwójkowej akcji bramką.
57. min - Bukowski na ławce kar.
56. min - Kara dla Kolusza.

55. min - Komorski za wolno przesunął się za bramką Katowic i Murray zdążył obronić ten strzał.
54. min - Sedivy ustrzelił kask bramkarza Katowic.
53. min - Wykluczenie dla Simka.
52. min - Jeziorski na ławce kar.

51. min - Simek oddał strzał wprost w tyskiego bramkarza.
50. min - Blomqwist wprowadził krążek do tyskiej tercji, lecz został powstrzymany przez tyskich obrońców.
49. min - Magee ustrzelił boczną siatkę bramki rywali.
47. min - Ciura na ławce kar.
47. min - Blomqwist uderzył z lewego skrzydła, ale guma poszybowała obok bramki Fucika.
46. min - Trwa ostrzał tyskiej bramki, ale Fucik pozostaje czujny na swoim posterunku.
45. min - Simek walczy o panowanie nad krążkiem za tyską bramką.
44. min - Pasiut uderzył z bliskiej odległości do tyskiej bramki, lecz Jaśkiewicz zdążył zablokować ten strzał.
43. min - Wanacki ponownie strzelił na tyską bramkę. Fucik złapał gumę i zamroził grę.
42. min - Marzec nacierał lewym skrzydłem i oddał dobry strzał w stronę bramki Murraya. Bramkarz Katowic zbił tą gumę w stronę bandy.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
39. min - Dupuy strzelił z ostrego kąta, ale Murray pewnie złapał krążek.
38. min - Kaskinen wprowadził gumę do tercji rywala, lecz w porę został powstrzymany przez obrońców Katowic.
37. min - Mikkola uderzył z linii niebieskiej, lecz krążek został zatrzymany przez jednego z tyskich obrońców.
36. min - Nilsson mocno strzelił z linii niebieskiej. Murray złapał krążek i uspokoił grę.
35. min - Tyszanie spokojnie rozgrywają akcję w swojej tercji aby wyprowadzić kolejną kontrę.
33. min - Wajda strzelił zza bulików. Fucik skutecznie interweniował przy tym uderzeniu.
32. min - Obie drużyny nie odpuszczają walki o krążek. Mamy bardzo szybkie tempo gry.
31. min - Boivin oddał strzał z linii niebieskiej, lecz Murray dobrze obronił ten strzał.
30. min - Kruczek na ławce kar.
29. min - Obustronne wykluczenie dla Wanackiego i Ciury.

27. min - Kruczek strzelił ze strefy między-bulikowej. Tyski bramkarz z ponowną dobrą interwencją.
26. min - Lehtonen oddał groźny strzał z prawej strony tafli, ale Fucik zdołał obronić to uderzenie.
25. min - Ubowski na ławce kar.
24. min - Wanacki strzelił z ostrego kąta. Bramkarz tyszan złapał gumę i zamroził grę.
23. min - Boivin podał przed bramkę Murraya do Dupuy, lecz ten minął się z krążkiem.
22. min - Hitosato uderzył zza zasłony. Fucik dobrze odbił krążek parkanem.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
19. min - Magee na ławce kar.
18. min - Lehtonen oddał strzał z najbliższej odległości, lecz Fucik zdążył zamrozić grę.
17. min - Rompkowski wysoko wstrzelił krążek za tyską bramkę i inicjatywę przejęli gumę.
16. min - Wanacki uderzył z linii niebieskiej, lecz tyski bramkarz dobrze zbił krążek w stronę bandy.
14. min - Fraszko mocno strzelił ponad bramką Fucika.
13. min - Wykluczenie dla Gościńskiego.
12. min - Magee uderzył z ostrego kąta, lecz Fucik pewnie obronił ten strzał.
11. min - Dupuy oddał mocny strzał z lewego bulika, ale minimalnie się mylił.
10. min - Obie drużyny grają w pełnym zestawieniu.
9. min - Katowiczanie skutecznie się bronią i nie pozwalają tyszanom na grę w ich tercji obronnej.
8. min - Olsson na ławce kar.
7. min - Pasiut strzelił z prawego skrzydła. Fucik złapał gumę i zamroził grę.
6. min - GOOL! Tyszanie sprawnie wygrali walkę na buliku i błyskawicznym strzałem Murraya pokonał Sedivy.
5. min - Ubowski uderzył sprzed bulików. Murray dobrze odbił gumę nad swoją bramką.
4. min - Kruczek oddał strzał z okolic lewego bulika, lecz krążek poszybował obok tyskiej bramki.
2. min - Kruczek wprowadził akcję Katowic do tercji rywala, lecz tyszanie przerwali tą akcję.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Oświęcimiu. W bramkach Fucik i Murray.