6:2 Alexander Younan #13 ( Kamil Wróbel #15, Jakub Bukowski #8 ) +/-
08:23 2 min. Roman Szturc #69 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:27 2 min. Ołeksij Worona #88 Atak kolanem
24:43 2 min. Kamil Wróbel #15 Wysoko uniesiony kij
28:13 2 min. Damian Tomasik #15 Zahaczenie
28:51 2 min. Adrian Słowakiewicz #25 Trzymanie przeciwnika
35:18 2 min. Ołeksandr Ałeksandrow #2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:18 2 min. Kara tech. dla drużyny odsiaduje: Kamil Wróbel #15 Nadmierna liczba graczy na lodzie
44:07 2 min. August Nilsson #7 Atak łokciem
49:19 2 min. Marat Soroka #40 Uderzanie kijem
49:19 2 min. Luka Zorko #7 Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec meczu.
59. min - Maunula podał przed tyską bramkę, ale nikt nie zdołał przeciąć tego zagrania.
58. min - Wielkiewicz oddał mocny strzał po lodzie, lecz bramkarz gospodarzy pewnie obronił to uderzenie.
57. min - Przygodzki strzelił z ostrego kąta. Lewartowski czujnie strzeże swojego posterunku.
55. min - Jeziorski uderzył sprzed bulików, ale nad bramką Bizuba.
54. min - Zawodnicy GKS-u nie pozwalają na wyjście nowotarżanom z ich tercji. Trwa oblężenie bramki Bizuba.
53. min - Tyszanie szybko wygrali walkę na buliku i Szturc momentalnie oddał strzał. Bramkarz gości obronił to uderzenie parkanem.
52. min - Sedivy strzelił spomiędzy bulików, lecz wprost w Bizuba.
50. min - Soroka i Zorko na ławce kar.
49. min - GOOL! Tyszanie szybko odpowiadają na bramkę Podhala, a na listę strzelców wpisuje się Younan.
48. min - GOOL! Wielkiewicz w indywidualnej akcji pokonał bramkarza gości uderzając pod parkanami Lewartowskiego.
46. min - GOOL! Gościński zdobył bramkę podczas osłabienie swojej drużyny. Posłał precyzyjny strzał po lodzie.

46. min - Przygodzki zbyt mocno strzelił i krążek poszybował po za tyską taflę.
45. min - Kara dla Nillsona.
44. min - Drobne nieporozumienie w ofensywnej akcji tyszan i "Szarotki" przejęły krążek.
43. min - Bochniak oddał groźny strzał. Lewartowski zbił gumę w stronę bandy.
42. min - Podhale koronkowo rozgrywa przewagę.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
40. min - Kara dla tyszan za nadmierną liczbę graczy na lodzie.
38. min - GOOL! W momencie końca kary Aleksandrowa tyszanie zdobyli czwartą bramkę. Ubowski dobił krążek na pustą bramkę gości.
37. min - Po strzale Pociechy, krążek skozłował na linii bramkowej Podhala. Bizub zachował zimną krew i dobrze interweniował.
36. min - Aleksandrow na ławce kar.
35. min - "Szarotki" dobrze zagrały na linii niebieskiej i zmusili tyszan do spalenia akcji.
34. min - Sobecki podał za bramki do nadjeżdżającego Szturca. Czeski napastnik oddał strzał, ale nad poprzeczką bramki Bizuba.
33. min - Worwa mocno zaatakował Jaśkiewicza przy bandzie i przejął kontrolę nad grą.
32. min - Mroczkowski nie dokładnie podał do Younana i gospodarze zmuszeni są opuścić tercję "Szarotek".
30. min - GOOL! Tyszanie wykorzystują podwójną przewagę graczy na lodzie i na listę strzelców wpisuje się Nillson. Potężnym uderzeniem w lewe okienko pokonuje bramkarza Podhala.
29. min - Wykluczenie dla Słowakiewicza.
29. min - Kara dla Tomasika.

28. min - Podhale skutecznie zagrało w obronie i wypchało tyszan ze swojej tercji.
27. min - Worona nagrywał przed tyską bramkę, ale nikt nie przejął tego podania.
26. min - Szturc podał przed bramkę do Galanta, lecz ten trafił kask bramkarza gości.
25. min - Wróbel na ławce kar.
24. min - Galant w indywidualnej akcji pomknął na bramkę gości. Bizub pozostał czujny na swoim posterunku.
22. min - Szturc posłał mocny strzał sprzed bulików. Bizub złapał gumę i przerwał grę.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
20. min - Wykluczenie załapał Worona.
20. min - Worona zderzył się z jednym tyskich napastników. Przy pomocy lekarza zjechał do boksu.
19. min - Mroczkowski z Nillsonem wychodzili dwójkową akcją na bramkę Podhala, lecz spalili tą akcję.
18. min - Neupauer wstrzelił krążek do tercji rywali. Tyszanie skutecznie zagrali w obronie i przejęli kontrolę nad grą.
16. min - Neupauer zbił krążek po strzale Aleksandrowa, lecz minimalnie się mylił.
15. min - Aleksandrow mocno uderzył z linii niebieskiej, ale wprost w tyskiego bramkarza.
14. min - Sedivy oddał strzał z ostrego kąta. Bizub dobrze zbił gumę w kierunku bandy.
13. min - GOOL! Drugiego gola dla tyszan zdobył Wróbel. Dostał podanie za bramki od Boivina i silnym uderzeniem pokonał Bizuba.
12. min - Komorski strzelił sprzed bulików, lecz tym uderzeniem trafił jednego z obrońców Podhala.
11. min - Szturc posłał potężny strzał z prawego skrzydła, ale krążek poszybował obok bramki gości.
10. min - GOOL! Tyszanie potrzebowali 13 sekund do wyrównania wyniku. Mroczkowski pewnie uderzył ze strefy między-bulikowej nad prawym parkanem Bizuba.
10. min - GOOL! Wynik spotkania otwiera Wielkiewicz. Posłał mocny strzał w prawe okienko tyskiej bramki.

9. min - Kara dla Szturca.
7. min - Soroka nagrywał przed bramkę do Tomasika, ale to podanie zdążył przeciąć Lewartowski.
6. min - Mroczkowski uderzył z lewego skrzydła, ale krążek ominął bramkę Bizuba.
5. min - Sobecki walczy o gumę pod bandą ze Słowakiewiczem. Górą tyszanin.
4. min - Soroka przejął krążek w tercji obronnej i wyprowadził kontrę Podhala. Zdołał go powstrzymać Pociecha.
3. min - Jaśkiewicz strzelił z linii niebieskiej. Bizub złapał gumę i zamroził grę.
2. min - Aleksandrow oddał z okolic prawego bulika, lecz ustrzelił jednego z tyskich obrońców.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Tychach. W bramkach Lewartowski i Bizub.

#33 Tomáš Fučík B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Kamil Lewartowski B 2 2.00 12 5 2 5 0 0 83.33 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#96 Oskar Jaśkiewicz LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Jouka Juhola LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Olli Kaskinen PO 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Kamil Lewartowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski LS 1 1 0 1 2 2 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#7 August Nilsson PO 1 1 1 0 2 3 2 1 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 Oskar Polak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#2 Ołeksandr Ałeksandrow LO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#50 Paweł Bizub B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#14 Wiktor Bochnak LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#34 Alex Maunula PS 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Robert Mrugała PO 0 1 0 1 1 -3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Bartłomiej Neupauer ŚR 0 1 0 1 1 -2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#72 Oskar Polak B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#11 Martin Przygodzki LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Adrian Słowakiewicz PS 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#40 Marat Soroka ŚR 0 0 0 0 0 -2 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Damian Tomasik LO 0 0 0 0 0 -3 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#86 Filip Wielkiewicz PS 2 0 0 0 2 -3 0 0 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0