3:2 Christian Mroczkowski #9 ( Roman Szturc #69, Radosław Galant #24 ) +/-
05:59 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Zahaczenie
09:06 2 min. Christian Mroczkowski #9 Spowodowanie upadku przeciwnika
19:44 2 min. Christian Mroczkowski #9 Uderzanie kijem
26:08 2 min. Patrik Husák #44 Trzymanie przeciwnika
27:20 2 min. Patryk Wronka #15 Trzymanie przeciwnika
40:59 2 min. Sebastian Brynkus #71 Uderzanie kijem
44:37 2 min. Patryk Wronka #15 Spowodowanie upadku przeciwnika

Koniec spotkania.
60. min - Czas dla Tychów.
60. min - Fucik zjechał do boksu.
59. min - Sedivy przestrzelił uderzając nad bramką Stojanovicia z najbliższej odległości do bramki "Pasów".
57. min - Mroczkowski walczy z Wronką o panowaniem nad krążkiem w tercji środkowej. Górą z tego pojedynku wychodzi tyszanin.
56. min - Gula wprowadził krążek do tercji tyszan i "Pasy" konstruują akcję w tercji rywali.
55. min - Sedivy uderzył z ostrego kąta, lecz bramkarz gospodarzy obronił ten strzał barkiem.
53. min - Kaskinen wrzucił gumę do tercji przeciwnika, lecz do przejęcia tego krążka przez Mroczkowskiego szybszy był obrońca z Krakowa.
52. min - Krótko po wygraniu bulika przez tyskich zawodników, stzrał z linii niebieskiej oddał Nilsson. Bramkarz Cracovii złapał gumę i zamroził grę.
51. min - Mamy dużo walki o krążek w tercji neutralnej. Żadna z drużyn nie odpuszcza walki.
50. min - Polak niedokładnie podał przed tyską bramkę do Wronki i tyszanie przejęli inicjatywę w grze.
49. min - Stojanovic przejął krążek za swoją bramką i od razu podał do przodu do swoich kolegów z drużyny.
47. min - Rac oddał strzał z czystej pozycji z bliskiej odległości do tyskiej bramki, ale wprost w bramkarza gości.
46. min - Racuk niespodziewanie strzelił po lodzie. Fucik interweniował kijem.
45. min - Wykluczenie dla Wronki.
44. min - Kaskinen nie opanował krążka na linii niebieskiej i "Pasy" wybiły gumę ze swojej tercji.
43. min - Nillson wrzucił gumę przed bramkę Stojanovicia, lecz nikt nie przejął tego podania.
42. min - Pomimo osłabienia w liczbie graczy na lodzie Cracovia dobrze się broni i wypycha tyszan z ich tercji.
41. min - Brynkus na ławce kar.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
39. min - Galant wyprowadził tyską kontrę po lewym skrzydle, ale jego akcję przerwał powracający do obrony Kasperlik.
37. min - GOOL! Po dobrej dwójkowej akcji na listę strzelców wpisał się Mroczkowski. Oddał niewygodny strzał z bekhendu z najbliższej odległości do bramki Stojanovicia.
36. min - Wronka strzelił sprzed bulików, lecz bramkarz gości wybił gumę po za taflę.
35. min - Rac oddał strzał z linii niebieskiej. Fucik dobrze interweniował parkanem.
34. min - Arrak podawał przed bramkę rywali do nadjeżdżającego Dziurdzi, lecz ten minął się z krążkiem.
33. min - GOOL! Polak dobijał gumę na pustą tyską bramkę po strzale jednego ze swoich kolegów z drużyny.
32. min - Szturc posłał krążek przed bramkę gospodarzy do Mroczkowskiego, ale Stojanovic pewnie złapał gumę.
30. min - Saur wrzucił gumę przed tyską bramkę, ale żaden z jego kolegów z drużyny nie przejął tego zagrania.
29. min - GOOL! Tyszanie wykorzystuję przewagę liczebną na lodzie, a Nillson pewnym strzałem w okienko pokonał bramkarza "Pasów".
28. min - Wronka na ławce kar.
27. min - Husak na ławce kar.

26. min - Szturc podał na linię niebieską do Ciury, ten oddał mocny strzał, lecz wprost w bramkarza gospodarzy.
25. min - Komorski z Sedivym, dzięki wysokiemu pressingowi wywalczyli uwolnienie w tercji Krakowa.
24. min - Arrak uderzył z lewego bulika. Fucik złapał gumę i zatrzymał grę.
23. min - Galant z Racukiem walczy o krążek walczy o gumę pod bandą. Górą wychodzi z tego starcia zawodnik z Krakowa.
22. min - Marzec strzelił z linii niebieskiej, lecz bramkarz Cracovii dobrze interweniował przy tej sytuacji.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
20. min - Mroczkowski na ławce kar.
19. min - Sedivy oddał strzał spomiędzy bulików. Stojanovic zbił gumę w kierunku bandy.
18. min - GOOL! Kapica skutecznie wykorzystał sytuacje sam na sam i pewnie posłał krążek pod lewym parkanem tyskiego bramkarza.
17. min - Younan niedokładnie podał do Kaskinena i "Pasy" przejęły gumę w tercji środkowej.
16. min - Ubowski skutecznie popracował w obronie i przerwał akcję ofensywną Krakowa.
15. min - Racuk podał do Tomiego i Cracovia konstruuje zamek w tercji rywala.
14. min - Komorski oddał strzał sprzed bulików, lecz krążek poszybował obok bramki gospodarzy.
13. min - Szturc uderzył z nadgarstka z okolic lewego skrzydła. Stojanovic pozostał czujny na swoim posterunku.
12. min - Polak mocno uderzył z dalekiej odległości. Bramkarz gości skutecznie obronił ten strzał.
11. min - Rac wyprowadza kolejną kontrę Cracovii za własnej bramki.
10. min - Wykluczenie załapał Mroczkowski.
8. min - Tyszanie grają w pełnym zestawieniu.
7. min - Wronka podał przed bramkę gości do Polaka, ale ten minął się z gumą.
6. min - Kara dla Pociechy.
6. min - GOOL! Dziurdzia dostał podanie za tyskiej bramki i pewnym strzałem pod poprzeczkę pokonał Fucika.
5. min - Tyszanie dobrze zagrali w obronie i nie pozwalają krakowianom na akcję w ich tercji.
4. min - Kapica podawał do Guli na linię niebieską, ten mocno uderzył z drugiej linii, ale Fucik interweniował parkanem przy tej sytuacji.
3. min - Bukowski nie wykorzystał skutecznie sytuacji sam na sam. Krążek w rękawicy Stojanovicia.
2. min - Saur oddał strzał z linii niebieskiej. Fucik złapał gumę i zamroził grę.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Krakowie. W bramkach Stojanovic i Fucik.

#96 Oskar Jaśkiewicz LO 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Olli Kaskinen PO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#22 Jan Krzyżek PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0