14:02 2 min. Juho Mäkelä #2 Rzucenie na bandę
25:05 2 min. Olaf Bizacki #12 Uderzanie kijem
25:05 2 min. Krystian Mocarski #21 Ostrość
29:56 2 min. Johan Höglund #4 Atak kijem trzymanym oburącz
29:56 2 min. Filip Komorski #5 Przeszkadzanie
32:37 2 min. Władysław Łysenko #32 Przeszkadzanie
34:55 2 min. Filip Starzyński #26 Atak kijem trzymanym oburącz
37:54 2 min. Szymon Marzec #71 Przeszkadzanie
37:54 2 min. Niko Ahoniemi #27 Atak kijem trzymanym oburącz
53:04 2 min. Jean Dupuy #39 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:19 2 min. Juho Mäkelä #2 Uderzanie kijem

Koniec spotkania.
59. min - Czas dla Sanoka.
58. min - Kara dla Makeli.
57. min - Tamminen oddał niewygodny strzał, ale guma poszybowała ponad tyską bramką.
56. min - Mocne spięcie pomiędzy Harila i Bizackim za bramką Lewartowskiego. Panowie zjechali do boksów.
55. min - Nillson skutecznie zagrałw swojej tercji i wybił gumę po za tercję Tychów.
54. min - Dupuy na ławce kar.
53. min - Ponownie strzał oddał Ahoniemi. Tyski bramkarz dobrze obronił ten strzał parkanami.
51. min - GOOL! Ahoniemi zdobył drugie trafienie w tym spotkaniu ponownie łapiąc kontakt z przeciwnikiem.
50. min - GOOL! Mroczkowski mocno uderzył w okienko bramki gości i podwyższył wynik spotkania.
49. min - Tamminen strzelił z ostrego kąta. Lewartowski zbił gumę w stronę bandy.
48. min - Duże zamieszanie pod bramką Sanoka. Górą wychodzi Salama.
47. min - Obie ekipy wyprowadzają cios za cios. Nikt nie odpuszcza walki.
46. min - Makela posłał strzał z prawego skrzydła, lecz wprost w bramkarza gospodarzy.
44. min - GOOL! Karllson uderzył z linii niebieskiej i ulokował krążek w lewym okienku tyskiej bramki.
43. min - Florczak strzelił z linii niebieskiej, ale guma poszybowała obok bramki.
42. min - J. Lorraine oddał pewny strzał sprzed prawego bulika. Lewartowski interweniował na raty.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
39. min - Heikinnen oddał strzał z bekhendu z bliskiej odległości do bramki Lewartowskiego, ale minimalnie się mylił.
38. min - Doszło do małej sprzeczki pomiędzy Ahoniemim i Marcem i obaj Panowie meldują się na ławce kar.
38. min - GOOL! Dupuy mocno uderzył z okolic prawego bulika i trafił wprost w okienko bramki Sanoka.
37. min - Karllson strzelił z linii niebieskiej, ale minimalnie się mylił.
36. min - Salama ponownie popisuje się dobrą interwencją tym razem przy uderzeniu bizackiego.
35. min - Starzyński melduje się na ławce kar.
35. min - Starzyński nie trafił z najbliższej odległości do bramki Dominika Salamy.
34. min - Goście dobrze grają w tercji obronnej i po raz kolejny wyrzucają tyszan ze swojego terytorium.
33. min - Kara dla Łysenki.
32. min - Sanoczanie zakładają hokejowy zamek w tercji gospodarzy.
30. min - Ponowne obustronne wykluczenie, tym razem dla Hoglunda i Komorskiego.
30. min - Bagin podał gumę przed bramkę Sanoka, ale nikt nie przeciął jego podania.
29. min - GOOL! Ahoniemi posyła mocny strzał sprzed prawego bulika i zdobył gola kontaktowego dla swojej drużyny.
28. min - Heikinnen dobrze zagrał z Makela w obronie i zatrzymali atak gospodarzy.
27. min - GOOL! Podczas obustronnego wykluczenia tyszanie zdobyli kolejne trafienie, a na listę strzelców wpisał się Younan.
26. min - Mocarski i Bizacki na ławce kar.
24. min - GOOL! Po ponownym nagraniu Bagina przed bramkę Sanoka, Jeziorski pewnie umieścił krążek w bramce.
23. min - Bagin nagrywał przed bramkę Salamy, lecz nikt nie przejął tego podania.
22. min - Juhola zagrywał przed bramkę gości do Galanta, lecz ten minął się z gumą.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
19. min - Heikinnen uderzył srzed bulików, lecz guma poszybowała nad tyską bramką.
18. min - Szturc wrzucił krążek przed bramkę Salamy, ale żaden z jego kolegów z drużyny nie przejął tego zagrania.
16. min - Trwa ostrzał bramki Sanoka. W rolach głównych Mroczkowski i Boivin.
15. min - Kara dla Makeli.
14. min - Nillson żle podał gumę do Younana i J. Lorraine oddał strzał z bliskiej odległości, ale Lewartowski czujnie interweniował przy tej sytuacji.
13. min - Bizacki uderzył z okolic lewego bulika. Salama obronił to uderzenie barkiem.
11. min - GOOL! Makela pewnym strzałem sprzed bulików doprowadza do remisu w Tychach.
11. min - Ahoniemi strzelił z linii niebieskiej. Tyski bramkarz interweniował parkanem.
10. min - Galant na ławce kar.
9. min - Heikinnen skutecznie zatrzymał Dupuy w tercji środkowej i pomknął z krążkiem na bramkę gospodarzy.
8. min - Florczak z Filipkiem konstruują kolejną kontrę na tyską tercję.
6. min - GOOL! Wynik spotkania na tyskim lodowisku otwarł Szturc. Oddał pewny strzał ze spomiędzy bulików.
6. min - Mocarski minął się z krążkiem tuż przed bramką Lewartowskiego i nie zdołał umieścić gumy w siatce.
5. min - Sanoczanie dobrze zagrali w obronie i mogą wyprowadzić kolejny atak w stronę bramki gospodarzy.
4. min - Szturc oddał mocny strzał z prawego skrzydła. Bramkarz Sanoka skutecznie obronił to uderzenie.
3. min - Kara dla Łysenki.
2. min - Dupuy uderzył z bekhendu sprzed bramki Salamy, lecz bramkarz gości interweniował parkanem.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Tychach. W bramkach Lewartowski i Salama.

#31 Mateusz Kubiaczyk B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Kamil Lewartowski B 4 4.00 22 4 10 8 0 0 81.82 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#96 Oskar Jaśkiewicz LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski PS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#92 Jouka Juhola LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#4 Olli Kaskinen PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Mateusz Kubiaczyk B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Kamil Lewartowski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#71 Szymon Marzec PS 0 1 0 1 1 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#9 Christian Mroczkowski LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#7 August Nilsson PO 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#64 Ondřej Šedivý LS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#26 Filip Starzyński ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#69 Roman Szturc PS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Alexander Younan LO 1 0 0 0 1 4 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Marma Ciarko STS Sanok
#30 Dominik Salama B 5 5.02 38 13 12 13 0 0 86.84 59:45 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0
#31 Filip Świderski B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0