40:00 5 min. Alexander Younan #13 Ostrość
40:00 20 min. Szymon Marzec #71 Kara meczu za niesportowe zachowanie
40:00 20 min. Bartosz Florczak #5 Kara meczu za niesportowe zachowanie
40:00 5 min. Bartosz Florczak #5 Ostrość
44:47 2 min. Roman Szturc #69 Opóźnianie gry
58:50 2 min. Jere Karlsson #77 Atak kolanem
59:23 2 min. Juho Mäkelä #2 Opóźnianie gry
63:43 2 min. Johan Lorraine #19 Zahaczenie
67:43 2 min. August Nilsson #7 Atak kijem trzymanym oburącz

Koniec spotkania.
76. min - GOOL! Boivin zdobył decydujące trafienie w tym spotkaniu.
75. min - STS dobrze zagrał na linii niebieskiej i wypchali swoich rywali ze swojej tercji.
74. min - Jeziorski samodzielnie wyprowadzał kontratak GKS-u, ale został powstrzymany przez obrońców Sanoka.
73. min - Pociecha uderzył spomiędzy bulików. Bramkarz STS-u z kolejną interwencją w tym spotkaniu.
72. min - J. Lorraine strzelił z ostrego kąta, ale Fucik zdążył się przemieścić i złapać krążek i zatrzymać grę.
71. min - Sanoczanie szczelnie założyli hokejowy zamek w tercji rywali i nie wypuszczają tyszan z ich tercji.
70. min - Po strzale Heikinnena zadrżała boczna siatka bramki rywali.
69. min - Czas dla Sanoka.
68. min - Kara dla Nilssona.
67. min - Heikinnen objechał tyską bramkę i oddał strzał, lecz to uderzenie poszybowało ponad bramką Fucika.
66. min - Nilsson z impet uderzył w krążek i złamał kij. Szybko udał się do boksu, żeby nie spowalniać gry.
65. min - Szturc strzelił z lewego bulika. Salama złapał gumę i zamroził grę.
64. min - J. Lorraine na ławce kar.
63. min - Valtola uderzył spod linii niebieskiej. Fucik interweniował parkanami.
62. min - Sedivy oddał strzał z ostrego kąta, lecz wprost w Salame.
61. min - Rozpoczynamy dogrywkę.

Przerwa.
60. min - GOOL! Jeziorski oddał strzał sprzed pola brakowego w ostatniej sekundzie meczu i uratował GKS przed przegraną.
60. min - Tyszanie zdobyli bramkę w ostatniej sekundzie meczu. Trwa wideoweryfikacja.
60. min - Makela na ławce kar.
60. min - Czas dla Tychów.
59. min - GOOL! Heikinnen w indywidualnej akcji pewnym strzałem pod poprzeczkę pokonał Fucika, dając STS-owi prowadzenie.
59. min - Wykluczenie dla Karlssona.
58. min - Nilsson uderzył spod linii niebieskiej, lecz bramkarz STS-u pewnie obronił ten strzał.
57. min - Juhola sam zakończył akcję oddając strzał z linii niebieskiej, ale trafił wprost w Salame.
55. min - Zawodnicy GKS-u pod bramką Salamy. Obie ekipy narzucają szybkie tempo gry.
54. min - Hoglund wyprowadził atak STS-u ze swoim kolegami z obrony.
52. min - Pociecha konstruuje kolejną kontrę tyszan za bramką Fucika.
51. min - Tyscy hokeiści dobrze zagrali w obronie i wypchali swoich rywali z ich tercji.
50. min - Mroczkowski dalekim podaniem szukał nadjeżdżającego Boivina, lecz to podanie przeciął jeden z obrońców STS-u.
48. min - GOOL! Heikinnen precyzyjnym strzałem w prawe okienko bramki Fucika doprowadził do wyrównania.
48. min - Taminnen strzelił spod linii niebieskiej, ale minimalnie się mylił przy tym uderzeniu.
47. min - Harila powoli podnosi się z lodu po mocnym wejściu Ciury.
46. min - Filipek oddał mocny strzał z okolic prawego skrzydła. Fucik zbił gumę w stronę bandy.
45. min - Kara dla Szturca.
44. min - E. Lorraine strzelił na dalszy słupek bramki rywali. Bramkarz GKS-u dobrze interweniował przy tej akcji.
43. min - Galant uderzył z dystansu. Salama złapał gumę i zastopował grę.
42. min - Bagin z Mocarskim walczą o krążek pod bandą, za bramką Fucika. Górą z tego starcia wychodzi tyszanin.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
40. min - Marzec, Younan, Ahoniemi i Florczak ukarani karą 5 minut za ostrość i karami meczu za niesportowe zachowanie. Wszyscy Panowie wdali się w bójkę.
39. min - Nillson strzelił z linii niebieskiej, ale guma minęła bramkę gospodarzy obok słupka.
38. min - Kara dla Hoglunda.
38. min - Mroczkowski strzelił spomiędzy bulików, ale guma poszybowała ponad bramką STS-u.
37. min - Miccoli oddał strzał sprzed bulików. Tyski bramkarz złapał krążek i zatrzymał grę.
35. min - Mocarski uderzył z dystansu. Fucik nie zatrzymywał gry i podał gumę do swoich kolegów z pola gry.
34. min - GOOL! Tyszanie ponownie wychodzą na prowadzenie za sprawą bramki Marca. Dobił gumę z najbliższej odległości i posłał gumę pod poprzeczkę bramki STS-u.
33. min - Obie drużyny wyprowadzają cios za cios. Nikt nie odpuszcza walki.
32. min - J. Lorraine wprowadził swoją drużynę do tercji rywali, ale dobrze w obronie zagrał Sedivy i przejął inicjatywę nad grą.
31. min - Nilsson uderzył sprzed pola bramkowego Salamy, lecz wprost w bramkarza STS-u.
29. min - Harila dobijał z najbliższej odległości do bramki Fucika, ale trafił on w parkany bramkarza przeciwników.
28. min - Wykluczenie dla Younana.
27. min - Ahoniemi z Tamminenem wyprowadzili dwójkową kontrę STS-u, lecz zostali oni zatrzymani w tercji rywali.
26. min - Heikinnen oddał strzał sprzed bulików i obił parkany bramkarza gości i poprzeczkę bramki rywali.
25. min - Bagin na ławce kar.
24. min - Pociecha uderzył spod linii niebieskiej. Salama interweniował na raty.
23. min - Kara dla Karlssona.
23. min - Valtola strzelił spod linii niebieskiej, ale tym uderzeniem trafił jednego z obrońców GKS-u.
21. min - GOOL! Bramkę wyrównującą i swoją drugą w tym spotkaniu zdobył Tamminen. Posłał on precyzyjny strzał z bulika, na niepilnowaną część bramki Fucika.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
19. min - Kara dla Komorskiego.
18. min - Szturc oddał mocny z okolic bulika strzał i obił słupek bramki Salamy.
17. min - J. Lorraine na ławce kar.
16. min - Heikinnen walczy o gumę pod bandą z Bukowski. Górą z tego starcia wychodzi zawodnik STS-u.
15. min - GOOL! Zaledwie 17 sekund potrzebowali tyscy hokeiści, żeby wyjść na prowadzenie w tym spotkaniu, a Boivin zapisuje na swoje konto drugie trafienie.
15. min - Trwa wideoweryfikacja drugiej bramki dla GKS-u.
15. min - GOOL! Dupuy z Boivin popisali się dwójkową akcją i doprowadzili do wyrównania. Ten drugi posłał pewny strzał pod poprzeczkę bramki Salamy.
14. min - Pociecha oddał strzał spod linii niebieskiej. Salama z kolejną dobrą interwencją w tym spotkaniu.
13. min - Obustronne wykluczenie dla Szturca i Florczaka.
13. min - Szturc uderzył ze skrzydła, ale wprost w bramkarza STS-u.
12. min - GOOL! Wynik spotkania w Sanoku otwarł Tamminen. Posłał on precyzyjny strzał sprzed bulików, na dalszy słupek bramki Fucika.
12. min - Karlsson posłał mocny strzał z linii niebieskiej. Fucik złapał gumę i zamroził grę.
11. min - Dupuy strzelił spomiędzy bulików. Salama zbił gumę w kierunku bandy.
10. min - Bizacki uderzył spod linii niebieskiej, lecz tym strzałem trafił jednego z obrońców gospodarzy.
9. min - Harila rozgrywa hokejowy zamek swojej drużyny za tyską bramką.
8. min - Wykluczenie dla Szturca.
8. min - Filipek oddał strzał z okolic prawego bulika. Fucik interweniował parkanem.
6. min - Tyszanie wprowadzili akcję do tercji gospodarzy, lecz obrońcy STS-u czujnie zagrali w obronie.
5. min - Ahoniemi podał do środka pola, do J. Lorraine, ale ten źle przyjął to podanie.
4. min - Dupuy w akcji sam na sam z Salamą minimalnie się mylił, a bramkarz gości złapał gumę i zamroził grę.
3. min - Ahoniemi na ławce kar.
2. min - Tyszanie skutecznie grają w obronie i wybijają kolejne krążki ze swojej tercji.
1. min - Kara dla Nilssona.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Sanoku. W bramkach Salama i Fucik.