29:18 2 min. Bogusław Rąpała #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:21 2 min. Bartłomiej Jeziorski #91 Natarcie
31:21 2 min. Krystian Mocarski #21 Ostrość
33:53 2 min. Bartosz Ciura #6 Wysoko uniesiony kij
53:32 2 min. Bogusław Rąpała #23 Trzymanie kija przeciwnika
56:52 2 min. Ville Heikkinen #55 Uderzanie kijem
58:37 2 min. Jere Karlsson #77 Uderzanie kijem

Koniec spotkania.
59. min - Czas dla Sanoka.
59. min - Karlsson na ławce kar.
59. min - J. Lorraine uderzył sprzed bulików, ale Fucik zbił gumę za swoją bramkę.
58. min - Ahoniemi zagrał wysokim pressingiem i udało mu się wypchać tyskich obrońców z tercji Sanoka.
57. min - Heikinnen na ławce kar.
56. min - Jeziorski podał na środek tercji rywali do Pociechy, ten posłał mocny strzał z linii niebieskiej, lecz Salamy ponownie skutecznie interweniował.
55. min - Nilsson wrzucał gumę przed bramkę Salamy, lecz jeden z obrońców STS-u przeciął to podanie.
54. min - Wykluczenie dla Rąpały.
53. min - Sanoczanie wygrali bulik i spokojnie zaczynają konstruować kolejne kontrataki.
52. min - Bizacki podał przez całą taflę do swoich napastników, lecz nikt nie przeciął tego zagrania. Mamy uwolnienie pod bramką Fucika.
51. min - Sanoccy zawodnicy wprowadzili krążek do tercji rywali, ale nie założyli hokejowego zamka.
50. min - Marzec pociągnął z nadgarstka i oddał niewygodny dla Salamy strzał, ale bramkarz STS-u dobrze interweniował.
49. min - Małe zamieszanie pod bramką Fucika. Makela wdał się w wymianę słowną ze Szturcem.
47. min - Jeziorski podał przed bramkę Salamy do Sedivego, ale ten wypalił strzałem wprost w bramkarza gospodarzy.
46. min - Mroczkowski strzelił z lewego skrzydła. Bramkarz STS-u zbił gumę w stronę bandy.
45. min - Ahoniemi oddał strzał spod bulików. Fucik pewnie interweniował parkanami.
44. min - Łysenko zaczekał na swoich kolegów z drużyny i wyprowadził kolejną kontrę swojego zespołu.
43. min - Bukowski z Mocarskim walczyli o panowanie nad gumą pod bandą. Górą zawodnik STS-u.
42. min - Nillson uderzył sprzed bulików, lecz wprost w Salame.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję.

Przerwa.
39. min - Makela posłał pewny strzał po lodzie. Fucik obronił to uderzenie parkanem.
38. min - Ahoniemi szybko najeżdżał do tyskiej tercji, ale zgubił po drodze krążek i tyscy defensorzy przejęli kontrolę nad grą.
37. min - Krążek zatańczył przed bramką Salamy. Obrońcy STS-u uspokoili grę i wybili gumę spod swojej bramki.
35. min - Pomimo osłabienia tyszanie przetrzymują krążek w tercji rywali.
34. min - Kara dla Ciury.
33. min - GOOL! Nilsson oddał precyzyjny strzał z linii niebiskiej i pewnie posłał swój strzał w okienko bramki Salamy.
33. min - GOOL! Gola kontaktowego zdobył Tamminen posyłając mocny strzał z lewego bulika.
32. min - Kary odsiadują Dupuy , Jeziorski i Mocarski.
32. min - Sędziowie podejmują decyzję jakie kary nałożyć na zawodników obu drużyn.
32. min - Jeziorski wpadł na Salame i mamy bójkę pomiędzy Mocarskim i Dupuy.
31. min - Szturc mocno uderzył z prawego skrzydła. Salama złapał gumę i zatrzymał akcję.
30. min - Rąpała na ławce kar.
29. min - Valtola oddał strzał spomiędzy bulików, ale minimalnie się mylił przy tej akcji.
28. min - J. Lorraine strzelił z okolic bulika, lecz Fucik zdążył z interwencją przy tym uderzeniu.
27. min - GOOL! Dupuy posłał strzał sprzed bulików i trafił prosto w bramkę STS-u nad parkanem Salamy.
26. min - Heikinnen wygrał potyczkę o krążek z Sedivym za bramką STS-u.
25. min - Filipek uderzył z ostrego kąta. Fucik obronił to uderzenie barkiem.
24. min - Juhola strzelił z prawego bulika. Bramkarz gospodarzy interweniował parkanami, zbijając gumę w stronę bandy.
23. min - GOOL! Sedivy uderzył z bliskiej odległości do bramki STS-u i pewnie ulokował krążek w siatce.
22. min - Ahoniemi dobijał gumę z najbliższej odległości, lecz Fucik zamroził krążek i zatrzymał grę.
21. min - Rozpoczynamy drugą tercję.

Przerwa.
19. min - Karlsson powstrzymał przy bandzie, za bramką Salamy w indywidualnym rajdzie Starzyńskiego.
18. min - Tamminen podawał przed bramkę Fucika, ale nikt nie przeciął tego podania.
17. min - Dupuy mocno uderzył z ostrego kąta. Salama pomógł sobie przy tej obronie kaskiem.
16. min - Trwają prace techniczne przy bramce Tomasa Fucika.
15. min - Juhola zagrywał przed bramkę Salamy do Galanta, lecz ten minął się z krążkiem.
14. min - Hoglund czujnie zagrał na linii niebieskiej i przeciął podanie tyskich napastników.
13. min - Valtola strzelił spomiędzy bulików. Fucik pozostał czujny na swoim posterunku i zatrzymał to uderzenie.
11. min - Younan uderzył sprzed bulików, ale Salama pewnie złapał gumę i zastopował grę.
10. min - Mocarski wprowadził swój atak do tyskiej tercji, lecz zdążył go zatrzymać Marzec.
9. min - Kaskinen podał na drugą stronę tafli do Galanta, lecz ten źle przyjął to podanie na czystej pozycji.
8. min - Heikkinen za szybko wprowadził kontrę swojego zespołu do tercji przeciwnika i spalił dobrze zapowiadającą się akcję.
7. min - Tamminen objechał tyską bramkę, oddał strzał, ale tyski bramkarz pewnie interweniował.
6. min - Bizacki posłał precyzyjny strzał z linii niebieskiej. Salama złapał gumę i zamroził grę.
5. min - Bukowski strzelił natychmiast po wygraniu bulika, ale guma poszybowała ponad bramką Salamy.
4. min - Valtola skutecznie zagrał przy bandzie i wygrał gumę w starciu z Mroczkowskim.
3. min - Micoli oddał strzał spod linii niebieskiej. Fucik interweniował parkanami.
2. min - Dupuy mocno uderzył z lewego skrzydła, lecz trafił wprost w bramkarza gospodarzy.
1. min - Rozpoczynamy zmagania w Sanoku. W bramkach Salama i Fucik.