2:1 Sam Marklund #20 ( Grzegorz Pasiut #18, Noah Delmas #3 ) +/-
06:20 2 min. Ryan Cook #27 Spowodowanie upadku przeciwnika
08:45 2 min. Ričards Bernhards #97 Trzymanie przeciwnika
17:00 2 min. Filip Starzyński #26 Przeszkadzanie
24:23 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Uderzanie kijem
33:23 2 min. Rastislav Špirko #31 Opóźnianie gry
55:10 2 min. Dominik Paś #14 Rzucenie na bandę

Koniec spotkania w Katowicach!

60. min - Ależ odpowiedź Iisakki! Z pełnego zamachu na bramkę Miarki, który odbija poza lodowisko.59. min - Próbował Paś. lecz poza światłem bramki.
58. min - Jastrzębie gubi krążek w tercji i musi od początku wyprowadzać atak.
57. min - Ruszają do odrabiania strat goście.
56. min - GOOOOL!!! 2:1 Grzegorz Pasiut świetnie dostrzegł Sama Marklunda, który z najbliższej odłegości pokonuje Miarkę.
56. min - Na ławce kar Dominik Paś.
56. min - Zagotowała się temperatura na lodzie, posypią się wykluczenia.
55. min - Czas dla drużyny Jastrzębia!
55. min - Od tercji do tercji wędruję krążek, jednak nie przyczynia się to do kreowania okazji strzeleckich.
53. min - Coraz więcej kolorytu nabiera to spotkanie! Marcin Kolusz z prawego bulika w parkany Murraya, jednak nikt z napastników nie zdołał dopaść krążka. Chwilę później błyskawiczna kontra GieKSy.
52. min - Okres ładnej, szybkiej gry GieKSy. Olsson w poprzek zagrywa do Cooka, który mocnym uderzeniem wykańcza akcje. Mrozi Miarka!
51. min - Wznowienie w tercji jastrzębian wygrane przez GieKSe, krążek trafia na kij Varttinena, który kolejny raz niepokoi Miarkę
50. min -  Spod samej bandy mocno przy krótkim słupku Hitosato, ale radzi sobie z tą nieprzyjemną próbą Maciej Miarka!
49. min - Sprawdził czujność Murraya Arrak, krążek zamrożony przez golkipera.
48. min - Walka trwa w najlepsze. Każda z akcji, może być tą, która przesądzi o losach tego wyrównanego spotkania.
46. min - Soczysta klepa Wanackiego, ale potężne uderzenie ląduje jedynie w łapaczce świetnie interweniującego Miarki.
46. min - Kapitalnie Iisakka obsłużył podaniem Hitosato! Japończyk miał otwartą bramkę, jednak nie zdołał czysto uderzyć w krążek.
45. min - Zdają się napędzać goście w swoich poczynaniach ofensywnych.
43. min -Przebieg wydarzeń zbliżony do tych, w dwóch pierwszych tercjach.
41. min - Rusza trzecia tercja w Katowicach!

40. min - Wymianą niecelnych podań zakończyliśmy wydarzenia drugiej tercji!

38. min -Szarpane tempo spotkania.
37. min - Indywidualnie próbował Kolusz, gubiąc krążek, ten trafia w zmieniającego się zawodnika jastrzębian, domagali się sygnalizacji nadmiernej liczby graczy gospodarze.
36. min - Jastrzębie w pełnym składzie.
35. min - Sporo zamieszania pod bramką Miarki, który gubi kij, jednak niebezpieczeństwo oddalone z tercji jastrzębian.
34. min - Ratislav Spirko na ławce kar.
34. min - Sam Marklund mądrze zmienił tempo i obsłużył otwierającym podaniem Sokaya, jednak ten przegrał walkę.
33. min - Dobra szansa przed Hitosato, próbował z bliskiej odległości posłać krążek w okienko Miarki, jednak przeniósł to uderzenie poza światło bramki.
31. min - Trwa walka o przejęcie inicjatywy. Bez ciężkiej pracy na lodzie, nikt nie może myśleć dzisiaj o pełnej puli.
29. min - GOOOOOOL !!!! 1:1 Sporo przestrzeni miał przed sobą Robert Arrak, który zdecydował się na silne uderzenie z nadgarstka, czym zaskoczył Johna Murraya.
28. min - Coraz częściej kotłuje się pod bramką Macieja Miarki, GieKSa nakręca tempo spotkania.
27. min - Jastrzębianie w komplecie na lodzie!
26. min - Zaczyna chodzić krążek z kija na kij, jednak nie udaje się dojść katowiczanom do pozycji strzeleckiej.
25. min - Maciej Urbanowicz z karą dwóch minut!
23.  min  - Ożywiło się spotkanie w Katowicach. Wyraźnie bramka pobudziła drużyny
22. min - GOOOOL!!!! 1:0 Joona Monto! Piękny popis wyszkolenia technicznego fińskiego napastnika, który otrzymując podanie przed bramkę Miarki z zimną krwią wykańcza akcję.
21. min Wracamy do gry w Katowicach!

20. min - KONIEC PIERWSZEJ TERCJI !

19. min - Na zakończenie gry w przewadze próbowali swoich strzałów Varttinen, oraz Koponen, jednak na posterunku czujny Miarka. Jastrzębie w pełnym zestawieniu na lodzie!
17. min - Filip Starzyński otrzymuje karę mniejszą za przeszkadzanie.
17. min - Kolejna próba Ryana Cooka! Z prawego bulika próbował kąśliwego uderzenia, jednak nie dał się zaskoczyć przy krótkim słupku Miarka.
16. min - Jastrzębianie zapędzają się pod bramkę Murraya, Martiska przegrywa jednak walkę o krążek i gra zamrożona przez katowickiego golkipera.
14. min - Na odbity krążek w okolicach niebieskiej linii najechał Ryan Cook, jednak wykończenie nie mogło zaskoczyć Macieja Miarki.
13. min - Wydarzenia na lodzie w dalszym ciągu przebiegają pod znakiem obustronnej walki.
12. min - Spod niebieskiej uderzał Varrtinen, odbił parkanami Miarka, jednak nie zdołał do krążka dopaść Sokay.
11. min - Jastrzębie w pełnej formacji na lodzie.
10. min - Próbował zaskoczyć spod niebieskiej linii zasłoniętego Miarkę Varttinen, jednak strzał nad bramką.
10. min - Bernhards z karą dwóch minut!
9. min - Drużyny w pełnym zestawieniu !
8. min - Próbował z lewego bulika Bagin, jednak mrozi grę Murray.
8. min - Katowice przetrwały pierwszą minutę naporu gości.
7. min - Ryan Cook na ławce kar!
7. min - Gościmy w tercji gospodarzy. Wrzucają krążęk na bramke Murraya.
6. min - Jastrzębianie cierpliwie próbują wyprowadzić krążek z własnej tercji, zagęszczony środek przez GieKSe uniemożliwia te próby, akcja zakończona uwolnieniem.
5. min - Urbanowicz szukał pozycji do oddania strzału, gra przerwana po ruszeniu bramki Murraya.
3. min - Żadnej ze stron nie udaję się w dalszym ciągu przytrzymać krążka i uspokoić gry.
2. min - Trwa badanie sił, sporo walki o krążek.
1. min - Rozpoczynamy spotkanie w Katowicach! W bramkach Murray oraz Miarka.