8:1 Nicholas Ford #18 ( Rastislav Špirko #31, Robert Arrak #11 ) +/-
14:17 2 min. Bartosz Florczak #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
25:29 2 min. Jakub Ižacký #93 Wysoko uniesiony kij
30:12 2 min. Szymon Kiełbicki #28 Przeszkadzanie
38:57 2 min. Louis Miccoli #28 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:08 2 min. Damian Ginda #97 Spowodowanie upadku przeciwnika

KONIEC SPOTKANIA W JASTRZĘBIU.

58. min - Słupek wspomaga Świderskiego, ratując go przed kolejną kapitulacją.
56. min - GOOOOL!! 8:1 Nick Ford przymierzył z dystansu i pokonał Świderskiego.
56. min - Damian Ginda na ławce kar.
54. min -Na dobre gościmy w sanockiej tercji, przed Filipem Świderskim intensywność niczym na treningu strzeleckim.
53. min - Ależ ładnie chciał wykończyć kontrę Spirko. Zabrakło niewiele.
52. min - Niemal do pustej bramki mógł dobić krążek Urbanowicz, szczęście tym razem sprzyja gościom.
51. min- GOOOOL!!! 7:1 Kolejny atak przynosi następną bramkę dla gospodarzy. Autorem trafienia Szymon Kiełbicki.
49. min - Odbija Świderski krążęk, który próbował zamrozić. Wychodzą tym razem obronną ręką goście.
47. min - GOOOOL!!!! 6:1 Jastrzębianie dokumentują swoją przewagę. Strzałem spod niebieskiej linii zdobywa bramkę Nicholas Ford.
44. min - Pokaz umiejętności w ofensywie Forda, najpierw górą Świderski, chwilę później z pomocą przyszła poprzeczka.
43. min - Kolejne minuty pod dyktando gospodarzy.
41. min - Kolejne strzały przyjmuje Świderski, intensywny początek tej odsłony dla młodego bramkarza.
41. min - Rozpoczynamy trzecią tercję spotkania.

KONIEC DRUGIEJ TERCJI SPOTKANIA

40. min - Dobra próba Forda, instynktownie odbija Świderski.
39. min - Miccoli na ławce kar, do końca tercji 1:03.
39. min - Zawieszona kara gości, zjeżdża do boksu Miarka.
38. min - Opadają z sił goście, co nie ma prawa dziwić, patrząc na liczebność składów. Przekłada się to na coraz mniejszą liczbę argumentów w ofensywie.
37. min - GOOOOL!!! 5:1 Martiska mocnym uderzeniem zdołał zaskoczyć Świderskiego, czym przypieczętował okres przewagi jastrzębian.
35. min - Nie mamy dobrych wieści dla sympatyków sanockiego klubu. Padł na lód Rybnikar, trzymając się za bark. W asyście fizjoterapeuty opuścił taflę, być może to koniec występu zawodnika.
35. min - Indywidualnie próbował Arrak, barkiem poza obrys światła bramki zbił krążek Świderski.
35. min - Maciej Urbanowicz próbował wykończyć dwójkową akcję jastrzębian. Wystawił raka Świderski, gdzie po chwili wylądował krążek.
33. min - Pełne formacje na lodzie.
32. min - Kolejny festiwal okazji jastrzębian, pomimo, że w dalszym ciągu grają oni w osłabieniu.
31. min - GOOOOL !!!! 4:1 Kolejny błąd podczas gry w przewadze sanoczan. Kontrę jastrzębian mocnym strzałem pod poprzeczkę wykończył Rajamaki.
31. min - Szymon Kiełbicki wykluczony z gry na dwie minuty.
30. min - Zamknięta głęboko defensywa gości. Nie ma sposobności na wymianę formacji, wybicie krążka poza tercję skutkuje uwolnieniem.
29. min - Dzieje się pod bramką Świderskiego. Po wrzutce, próbował dobijać Śpirko, górą kolejny raz bramkarz ekipy z Podkarpacia.
27. min - Pełne formacje na lodzie.
27. min - Bardzo chaotyczne rozegranie krążka w przewadze sanoczan, błędy w rozegraniu sprokurowały zagrożenie pod własną bramką
25. min - Izacky na ławce kar.
25. min - Indywidualnie próbował Rajamaki, lecz przegrał pojedynek ze Świderskim.
25. min - Nie odpuszczają gospodarzom zawodnicy  z Sanoka, tak intensywna praca nad przejęciem krążka będzie kosztowała sporo sił niepełne formacje gości.
24. min - Upada na lód po walce przy bandzie Kacper Niemczyk. Zdołał jendak o własnych siłach opuścić taflę.
23. min - Szybko chcą odpowiedzieć na to mocne uderzenie gości jastrzębianie. Skupiamy się w tercji sanoczan.
22. min - GOOOOOL!!!!! 3:1 Świetnie przymierzył z prawego bulika Rybnikar, który zaskoczył nieco zasłoniętego w tej sytuacji Macieja Miarkę.
21. min - Wracamy do gry w Jastrzębiu.

KONIEC PIERWSZEJ TERCJI SPOTKANIA

19. min - GOOOOL!!!!! 3:0 Szybko zadany kolejny cios przez gospodarzy, autorem bramki Jakub Izacky.
18. min - GOOOOL!!!! 2:0 Patryk Pelaczyk sprytnym uderzeniem przy krótkim słupku zaskoczył Świderskiego.
17. min - Pełne formacje na lodzie.
17. min - Po uderzeniu Bagina, ucierpiał Musioł, jednak zawodnik dzielnie do samego końca akcji pracował w defensywie.
16. min - Mocne uderzenie Pasia, próbował zbić krążek Jarosz. Radzi sobie jednak z tą próbą Świderskiego.
15. min - Florczak na ławce kar.
15. min - Świetna interwencja Filipa Świderskiego uchroniła sanoczan przed stratą kolejnej bramki.
13. min - GOOOOL!!!!! 1:0 Zbyt dużo miejsca zostawili goście swoim rywalom. Michał Zając otrzymując dokładnie podanie na kij, pokusił się o uderzenie, które przyniosło premierową bramkę w dzisiejszym spotkaniu.
13. min - Świetna okazja sanoczan! Ginda uderzył jedynie w boczną siatkę.
13. min - Długie podanie Musioła do Cedera, ten jednak przejął walkę o krążek z Hamiltonem.
12. min - Odpowiedź gospodarzy.  Po parkanach Świderskiego odbija się krążek.
10. min - Próbował wypuścić się z kontrą Marcin Dulęba, na czas przerywa jastrzębska defensywa.
9. min - Sanoczanie wygrywają wznowienie we własnej tercji i szukają sposobu do zainicjowania zagrożenia pod jastrzębską bramką.
8. min - Odpiera ataki jastrzębian, zestawiana w eksperymentalnych formacjach defensywa sanoczan. Szczególnie ciasno w środkowej tercji, gdzie gościom udaję się dążyć do przejęcia gumy.
6. min - Okres wzajemnego odbierania sobie krążka przez drużyny. Próbował Kiełbicki odszukać Pelaczyka, lecz niedopracowane to podanie.
5. min - Pierwsze minuty pod wyraźne dyktando gospodarzy, obecnie akcja przeniosła się do tercji jastrzębian. Szymon Dobosz próbował zaskoczyć Miarkę lecz jego próba niecelna. Chwilę później  z dystansu Miccoli, lecz spokojnie wyłapał to Miarka.
4. min - Indywidualna próba Urbanowicza, jednak nie dał się zaskoczyć Świderski, który do końca wyczekał zamiaru doświadczonego kapitana jastrzębian.
4. min - Wypracował sobie dobrą jazdą na łyżwach nieco miejsca Ford, który dograł krążek do znajdującego się przed bramką Arraka. Po masce Świderskiego opuszcza krążek lodowisko.
3. min - Pierwsza próbą jastrzębian i pierwsza interwencja Filipa Świderskiego.
2. min - Przejął w tercji gospodarzy krążek Ginda, nie mając jednak wokół siebie partnerów z drużyny wrzucił krążek na bramkę Miarki, który bez problemu poradził sobie z tą próbą.
1. min - Rozpoczynamy spotkanie w Jastrzębiu. W bramkach Maciej Miarka oraz Filip Świderski. Pierwszy bulik pada łupem gospodarzy.

#92 Maciej Urbanowicz LS 0 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#39 Olli-Petteri Viinikainen LO 0 1 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Michał Zając LS 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Marma Ciarko STS Sanok
#30 Dominik Salama B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Filip Świderski B 8 8.00 68 20 18 30 0 0 88.24 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0