35:36 2 min. Adrian Parzyszek #19 Atak łokciem
35:36 2 min. Martin Ivičič #77 Trzymanie kija przeciwnika
36:28 2 min. Bogusław Rąpała #23 Zahaczenie
38:33 2 min. Michał Kotlorz #87 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:32 2 min. Zoltán Kubát #61 Zahaczenie
44:49 2 min. Jakub Witecki #66 Zahaczenie
48:26 2 min. Bogusław Rąpała #23 Przeszkadzanie
55:23 2 min. Michał Kotlorz #87 -
55:23 2 min. Krzysztof Zapała #19 -
55:23 2 min. Michał Kotlorz #87 Ostrość
- Koniec Meczu 6-3!
- 59 min. GOL! 6-3! Radwański do Milana ten sam na sam, przeciągnął Sobeckiego i z ostrego kąta strzelił szóstego gola.!
- 58 min. - Jakes z niebieskiej obok bramki.
- 57 min. - Vozdecky nad bramką.
- 55 min. - Kotlorz zaatakował Zapałę, a karę otrzymali obaj ....
- 54 min. - Indywidualna akcja Dziubińskiego wjechał przed bramkę zawinął krążek, ale obok słupka.
- 53 min. - Tyszanie przycisnęli, sanoczanie wybijają na uwolnienie.
- 51 min. - Złe podanie Mermera, a Słowakiewicz już czekał by wyjść w sytuacji 1 na 1 z Sobeckim.
- 50 min. - Krążek poza lodowiskiem po wybiciu Ivicica, ale po kiju Parzyszka.
- 50 min. - Bagiński w zamieszaniu w słupek.
- 48 min. - Zamieszanie pod bramką Plaskiewicza, ale Simicek nie dosięgnął krążka.
- 47 min. - Vozdecky minął rywala, był na przeciw Sobeckiego - ale uderzył w poprzeczkę!
- 45 min. - Dziubiński sam przed bramką strzela w kask leżącego Sobeckiego. Kontra gości, Woźnica z boku sam, ale wyciągnięty jak struna Plaster odbija krążek.
- 44 min. - Przez 29 sekund gospodarze zagrają w podwójnej przewadze.
- 43 min. - Vozdecky pod bramkę, ale odbija Sobecki. Gospodarze w przewadze.
- 42 min. - Słowakiewicz potężnie barkiem odbija Sobecki.
- 41 min. - Tychy w przewadze napierają, Bagińskiego strzał odbija Plaskiewicz, za moment ponownie goście, mrozi gumę między parkanami bramkarz gospodarzy.
- Trwa III tercja

- Koniec II tercji. Wynik 5-3.
- 38 min. - Wołkowicz otrzymał krążek przed bramkę, był sam ale strzelił prosto w Plaskiewicza.
- 37 min. - Guriczan do Słowakiewicza który wyszedł z kary, ten sam na sam ale broni Sobecki.
- 36 min. - Dwie kary dla gospodarzy i Tychy grają 5 na 3 przez 27 sekund.
- 35 min. - GOL! 5-3! GKS wykorzystuje przewagę, Mejka z niebieskiej Plaskiewicz odbija a Simiczek ze spokojem mija Plaskiewicza i strzela obok niego.
- 34 min. - GOL! 5-2 VOZDECKY! Wyraźnie faul Vozdeckyego pobudził, pojechał sam na bramkę, Sobecki pierwszy strzał odbił, ale mimo obrońcy na plecach ulokował gumę pod poprzeczką.
- 31 min. - Oba zespoły grają 4 na 4. Na ławce Bagiński, Radwański i Zapała.
- 31 min. - Skandaliczny faul Sokoła, który kijem trzymanym oburącz zaatakował głowę leżącego na lodzie Vozdeckyego. Bójka pomiędzy zawodnikami. Zapała z Bagińskim się szarpali ale bez wymiany ciosów.
- 31 min. - Potężnie Milan, Sobecki odbija, Słowakiewicz zablokowany przez obrońcę. Kontra, Woźnica mocno z okolicy bulika, broni Plaster.
- 30 min. - GOL! 4-2! Malasiński w zamieszaniu zdobywa swojego pierwszego gola w nowych barwach!
- 30 min. - GOL! 3-2! Napór sanoczan ukoronowany golem! Z niebieskiej Pięknie w okno trafia Ivicic po podaniu Vozdeckyego!
- 29 min. - Z niebieskiej Ivicic, odbija Sobecki, za moment Mermer prosto w Sobeckiego.
- 28 min. - Świetna akcja pierwszego ataku, ale zabrakło wykończenia.
- 27 min. - Ivicic z niebieskiej w słupek, z ostrego kąta dobitka Vozdeckiego niecelna.
- 26 min. - Gospodarze będą grać przez 1:17 w podwójnej przewadze.
- 25 min. - Na ławkę siada Sokół za trzymanie Mermera, kontra GKS - Vitek z bliska obok słupka.
- 24 min. - Wołkowicz mocno uderzył gumę z okolicy bulika, odbija Plaskiewicz.
- 24 min. - Zapała do Vozdeckyego, ten z ostrego kąta ale broni Sobecki.
- 23 min. - Słowakiewicz minął rywala, ale Mermer na spalonym.
- 22 min. - Bagiński spod bandy, broni Plaskiewicz
- 21 min. - Mocny strzał Radwańskiego obok bramki.
- Trwa II tercja

- Koniec I tercji. W ostatnich minutach bardzo wyrównane spotkanie, dużo walki pod bandami.
- 20 min. - Kara dla Garbocza za faul na Milanie.
- 18 min. - Wyrównana gra bez strzałów.
- 15 min. - GOL! 2-2! Zapała wjechał w tercję przeciwnika, zamachnął się, zastawił i strzelił po lodzie w długi róg bramki Sobeckiego.
- 14 min. - Banachewicz z backhandu odbija Plaskiewicz.
- 12 min. - Bagiński strzela obok bramki. Gospodarze w pełnym zestawieniu.
- 11 min. GOL! 1-2! Sokół z niebieskiej strzela nad łapaczką Plaskiewicza.
- 10 min. - Przez 1:17 Tychy grają w podwójnej przewadze
- 9 min. - GOL! 1-1! Błąd Plaskiewicza, wyjechał za bramkę, nie trafił dobrze w krążek - Bagiński podał przed bramkę a tam Woźnica trafił do pustej.
- 8 min. - Zasłonięty Plaster broni instynktownie strzał - Kotlorza.
- 7 min. - Woźnica strzela ale prosto w Plastra.
- 7 min. - Wyrównane szanse, kara dla Ciarko KH za nadmierna ilość graczy na lodzie.
- 6 min. - Kara dla Simicka za faul na Rąpale za bramką gospodarzy.
- 5 min. - Świetne podanie Malasińskiego do Gruszki - ten w sytuacji sam na sam - Sobecki łapie gumę przy słupku.
- 3 min. - GOL! 1-0! Ivicic z niebieskiej, kija dołożył Radwański i nie dał szans Sobeckiemu.
- 2 min. - Vitek do Parzyszka, ten sam na sam, ale gumą odbiła się od odbijaczki Plaskiewicza.
- 2 min. - Kara dla gości za nadmierną ilość graczy na lodzie.
- 1 min. - Strzał Vozdeckyego zablokowany.