03:00 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
20:00 25 min. Grzegorz Pasiut #19 Atak w okolice głowy lub szyi
27:00 2 min. Łukasz Sokół #45 Rzucenie na bandę
27:00 2 min. Mikołaj Łopuski #28 Ostrość
27:00 10 min. Łukasz Sokół #45 Atak z tyłu
47:00 2 min. Mariusz Gurazda #21 -
47:00 2 min. Patryk Wajda #8 Wysoko uniesiony kij
55:00 2 min. Łukasz Rutkowski #89 Spowodowanie upadku przeciwnika
- Koniec Meczu!
- 59 min. - Garbocz sam przed bramką, ale zbyt długo zwlekał i został zablokowany.
- 59 min. - GOL! 8-1! Kosidło wyłożył gumę Łopuskiemu, ten minął na luzie Jakubowskiego i po lodzie skierował gumę do bramki.
- 57 min. - Bagiński z boku, broni Radzik.
- 55 min. - Kara dla Rutkowskiego.
- 53 min. - GOL! 7-1! Zza bramki Piotrowski podawał krążek, guma odbiła się od Gurazdy i wpadła do bramki!
- 52 min. - GOL! 6-1! Z niebieskiej potężnie Sokół, krążek ląduje nad ramieniem Radziszewskiego.
- 51 min. - Sarnik dostał podanie przed bramkę, ale strzelił obok słupka.
- 49 min. - Majkowski obok bramki. Strzela Vitek, spokojnie Radziszewski.
- 48 min. - GOL! 6-0! L. Laszkiewicz wjechał między obrońców - wyłożył gumę bratu i Daniel strzela pod poprzeczką bramki Jakubowskiego.
- 47 min. - Najpierw na ławkę trafia Gurazda a za moment Wajda.
- 45 min. - Z niebieskiej potężnie Jakes - obok bramki.
- 45 min. - Mocno Bagiński z okolicy bulika, odbija Radziszewski.
- 43 min. - Spod bandy strzelał Sokół, Radziszewski mrozi gumę.
- 41 min. - Dobra interwencja Jakubowskiego po strzale D. Laszkiewicza.
- Trwa III tercja

- Koniec II tercji
- 40 min. - L. Laszkiewicz do Słabonia, odbija Jakubowski.
- 38 min. - Woźnica, ale zbyt lekko i mrozi gumę Radzik.
- 37 min. - GOL! 5-0! David Kostuch! Wymanewrował Sobeckiego, uderzył z backhandu i krążek wtoczył się do bramki po parkanach bramkarza GKS. Za Sobeckiego wchodzi Jakubowski.
- 36 min. - GOL! 4-0! Słaboń, Laszkiewicz L, z boku wrzucił krążek, który odbił się przed bramką, Słaboń wpakował gumę po odbiciu wcześniejszym swojej rękawicy.
- 35 min. - Kara dla Majkowskiego za uderzenie kijem w twarz D. Laszkiewicza.
- 34 min. - GOL! 3-0! Dvorak na raty pokonuje Sobeckiego w sytuacji sam na sam!
- 33 min. - Strzał z niebieskiej Wajdy - rykoszet, obok bramki.
- 31 min. - Simiczek dopadł do bezpańskiego krążka, uderzył - ale Radziszewski świetnie zatrzymuje krążek.
- 30 min. - Łopuski - łapie gumę Sobecki.
- 29 min. - Obstrzeliwana bramka GKS, ale Sobecki na posterunku.
- 29 min. - Vitek przejmuje krążek po błędzie zawodnika gospodarzy, ale Radzik nie daje sie pokonać.
- 28 min. - Wajda przed bramką, prosto w Sobeckiego.
- 28 min. - Z lewej strony wjechał Galant, uderzył z nadgarstka - Radzik pewnie łapie.
- 27 min. - Przepychanka Łopuskiego z Bagińskim, po rzuceniu na bandę zawodnika Cracovii przez Sokoła. Cała trójka ląduje na ławkę kar.
- 26 min. - GOL! 2-0! Daniel Laszkiewicz podwyższa prowadzenie!
- 26 min. - Parzyszek doznał urazu pachwiny i już nie wystąpi w tym meczu.
- 26 min. - Z boku Csorich, pewnie łapie Radzik.
- 25 min. - Bagiński celował pod poprzeczkę, ale uderzył nad bramką.
- 24 min. - Garbocz z boku, ale zbyt delikatnie uderzył krążek.
- 23 min. - Cały czas w przewadze GKS, ale dobrze broni się Cracovia.
- 21 min. - GKS zagra przez 5 min w przewadze. Ale pierwszy groźny strzał oddał Łopuski.
- Trwa II tercja

- Koniec I tercji
- 20 min. - Kara meczu dla Pasiuta za atak na głowę Parzyszka przy wznowieniu. Kara dyskusyjna.
- 20 min. - Zamieszanie pod bramką Sobeckiego, kanadyjski atak nieźle sobie dzisiaj radzi, Parzyszek rzuca Prokopa na bramkę, przerwa w grze.
- 19 min. - Martynowski wrzucił krążek na bramkę, pewnie broni Sobecki.
- 18 min. - Kłys z niebieskiej, krążek odbił się od bandy, ale Pasiut nie wykorzystał gdy guma wyszła przed bramkę.
- 17 min. - Szybka szansa na wyrównanie gości, ale Garbocz nie wykorzystał dobrej okazji przed bramką Radziszewskiego! Galant obok bramki.
- 16 min. - GOL! 1-0! Kostuch przed bramkę do Martynowskiego, ten wymanewrował obrońce i huknął z nadgarstka pod poprzeczkę!
- 15 min. - L. Laszkiewicz obrócił się z gumą, ale źle trafił w krążek.
- 13 min. - Csorich stracił krążek za bramką, Kostuch z boku oddał strzał, krążek przejął Martynowski ale Sobecki wyciągnięty parkanem ratuje GKS przed stratą bramki!
- 11 min. - Vitek w dobrej sytuacji, oddał strzał z backhandu, ale Radziszewski na posterunku.
- 10 min. - Kostuch wjechał przed bramkę, ale krążek wybił mu spod kija Sobecki.
- 9 min. - Słaboń wjechał w tercję rywala, ale spalony.
- 7 min. - Dvorzak, ale strzał zablokowany.
- 5 min. - D. Laszkiewicz do L. Laszkiewicza, ten sam przed Sobeckim, jednak bramkarz GKS odbija gumę do boku.
- 4 min. - Majkowski zza niebieskiej, krążek ląduje na siatce otaczającej lodowisko.
- 3 min. - Kara dla Cracovii, za nadmierną ilość graczy na lodzie.
- 3 min. - Martynowski groźnie, Sobecki mrozi.
- 2 min. - Pierwsza kara dla GKS Tychy. Na ławkę siada Simiczek.
- 1 min. - Strzał Parzyszka obok bramki.