15:38 2 min. Michał Działo #12 Trzymanie przeciwnika
16:14 2 min. Jakub Jaskólski #17 Przeszkadzanie
16:29 2 min. Rafał Twardy #13 Opóźnianie gry
26:29 2 min. Milan Baranyk #28 Przeszkadzanie
28:23 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
28:23 10 min. Dawid Majoch Kara za niesportowe zachowanie 10min
30:42 2 min. Branislav Jánoš #38 Wysoko uniesiony kij
42:27 2 min. Branislav Jánoš #38 Zahaczenie
45:29 2 min. Michał Kotlorz #87 Zahaczenie
45:29 2 min. Michał Kotlorz #87 Uderzanie kijem
48:55 2 min. Rafał Cychowski #7 Zahaczenie
KONIEC MECZU. WYNIK KOŃCOWY 12:1 Najlepsi zawodnicy meczu. Marcin Kozłowski i Jakub Wanacki.

59min. Duszak oddaje mocny, lecz niecelny strzał na bramkę Witka.
59min. GOL! Guzik w indywidualnej akcji strzela pod ręką Nowaka i zdobywa gola.
58min. Wanacki decyduje się na strzał z linii niebieskiej, jednak bez rezultatu.
56min. Tyszanie od dłuższego czasu kontrolują sytuację. Łopuski był bliski zdobycia trzeciej bramki jednak trafia w poprzeczkę.
54min. GOL! Kolejną bramkę dla GKS zdobywa Parzyszek, strzelając tuż pod poprzeczką po podaniu Baranyka.
51min. Simicek nie wykożystuje sytuacji 1na1.
50min. GOL! Półtorej minuty minęło i z hattricka może cieszyć się Jakub Wanacki, który strzelił w lekkim zamieszaniu trzecią bramkę.
49min. GOL! Ładna kontra GKS Galant podaje w tercji ataku do Wanackiego a ten strzela swoją drugą bramkę w dzisiejszym spotkaniu
49min. GKS ukradł teraz wile sekund kary bawiąc się krążkiem.
47min. Witek na raty broni chyba cztery próby strzału Sosnowca z najbliższej odległości. Dużo szczęścia po stronie GKS w tej sytuacji.
46min. Sosnowiec wykorzystał błąd w rozegraniu krążka i ruszył z atakiem. Kotlorz najpierw zahaczał przeciwnika a później jeszcze uderzał kijem.
45min. Strzał Csoricha z własnej tercji na bramkę Nowaka.
44min. Tomasz Kozłowski próbuje przechytrzyć Witka jednak ten łapie, choć na raty
43min. Janos popełnia prosty błąd i jest zmuszony do zahaczania przeciwnika.
42min. GKS troch gubi się we własnej tercji i nie potrafi wyjść z niej z krążkiem.
41min. Pierwsze wznowienie wygrywają gospodarze.

Rozpoczęła się II tercja spotkania

40min. GOL! na sekundę przed końcem tercji Tyszanie wykorzystują dogodną sytuację i zdobywają gola. Wanacki mocno wjechał w tercję i znalazł się pod bramką Nowaka, gdzie przyszło mu tylko skierować krążek do bramki.
39min. Uwolnienie po stronie Zagłebia.
38min. kotlorz od razu po wjechaniu w tercje oddaje mocny strzał.
38min. Sokół po wygranym przez GKS buliku oddaje strzał. nowak kładzie się na lodzie mrożąc krążek.
37min. Janos mierzy. Nowak odbija barkiem.
36min. Dutka oddaje precyzyjny strzał jednak ponownie obronną ręką wychodzi z tego starcia Nowak, który pewnie łapie krążek.
35min. Guzik w próbie strzału - Nowak lepszy.
34min. GOL! Ładna akcja GKT Tychy. Łopsuki otrzymał precyzyjne podanie tuż przed bramką i dokonał formalności.
32min. Woznica próbował zmylić bramkarza gości. jednak Nowak łapie choć z kłopotami.
30min. GOL! Bracia Kozłowscy w zamieszaniu wykorzystują sytuację i strzelają gola w osłabieniu
28min. GOL! Sokół dostał ładne podanie i wjechał w tercje przeciwnika oddając strzał nie dał szans Nowakowi.
27min. Witecki oddaje mocny strzał, Nowak wypluwa krążek i dobitka w wykonaniu Galanta ląduje już w raku.
26min. Uwolnienie w wykonaniu GKS.
25min. Dutka oddaje silny strzał z niebieskiej. Jednak lekko obok bramki. Chwilę później Woźnica doznał lekkiej kontuzji i ledwo opuszcza lód.
24min. I kolejne uwolnienie w wykonaniu GKS. Gra straciła nieco na atrakcyjności.
23min. Uwolnienie. Grę zaczniemy w tercji GKS. Chwilę później kolejne uwolnienie.
23min. Janos bez pardonu zaatakowany za bramką Sosnowca. opuszcza lód o własnych siłach.
22min. Baranyk dostał ładny krążek, jednak mamy spalony.
21min. Jakes znalazł się tuż pod bramką i próbował zaskoczyć Nowaka lekkim strzałem.
21min. Pierwsze wznowienie dla Gości.

KONIEC I TERCJI
- 14 min. - 4-0! 13 sekund minęło od bramki i kibice zobaczyli kolejną! Łopuski na 4-0!
- 14 min. - 3-0! Szybko wykorzystana gra w przewadze tyszan i Bagiński podwyższa prowadzenie.
- 13 min. - GOL! 2-0! Kontra gospodarzy i Parzyszek zdobywa bramkę w ... osłabieniu!
- 12 min. - Zagłębie nieporadnie w przewadze, nie oddaje strzału i jeszcze do tego wybija na uwolnienie.
- 10 min. - Kuc z niebieskiej, pewnie łapie Witek.
- 10 min. - Indywidualna akcja Janosa, objechał bramkę, ale jego strzał był zbyt lekki.
- 8 min. - Łopuski z bliska trafia w Elżbieciaka.
- 7 min. - Działo przepychał się z Sośnierzem przy bandzie.
- 5 min. - Janos w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale w ostatniej
fazie uciekł mu krążek.
- 3 min. - Strzał Bagińskiego, mrozi Ela.
- 3 min. - GOL! 1-0! Z niebieskiej mocny strzał Kotlorza ląduje w bramce Elżbieciaka.
- 2 min. - Janos nad bramką.
- 1 min. - M. Kozłowski obok bramki.
#18 Arkadiusz Sobecki B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 1 1.00 20 20 0 0 0 0 95.00 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0