02:13 2 min. Adrian Parzyszek #19 Trzymanie przeciwnika
07:26 2 min. Grzegorz Piekarski #16 Wysoko uniesiony kij
10:12 2 min. Marian Csorich #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:27 2 min. Roman Šimíček #31 Trzymanie przeciwnika
16:17 2 min. Tomasz Połącarz #23 Przeszkadzanie
28:10 2 min. Tomáš Jakeš #46 Przeszkadzanie
31:40 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
33:41 2 min. Slavomír Hriňa #5 Zahaczenie
50:31 2 min. Roman Šimíček #31 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:07 2 min. Tomáš Jakeš #46 Spowodowanie upadku przeciwnika
Koniec. GKS w półfinale.

60 min. - Hrinia broni dwukrotnie krążek zmierzający do pustej bramki.
60 min. - Różański mógł trafić i wyrównać, ale swietnie broni Witek.
1 min. i 8 sekund do końca - czas dla Unii, Fikrt w boksie.
59 min. - Kontra tyszan. Witecki do Galanta, ale krążek z linii bramkowej wybija Hrinia.
58 min. - Piotrowicz strzela w słupek!
57 min. - Nikolov uderza, broni Witek. Poprawka Rzeszutki obok bramki!
55 min. - Stachura wjechał w tercje, uderzył, ale Witek łapie gumę.
55 min. - Sporo błędów w obu ekipach. Tak czy inaczej oświęcimianie grają bez przekonania.
54 min. - Tyszanie w komplecie.
53 min. - Zamek w wykonaniu oświęcimian. Dwa kropnięcia Kasperczyka z niebieskiej, ale bez efektu bramkowego.
52 min. - Do Szimiczka dołącza Jakesz i biało-niebiescy przez 1 min. i 24 sekundy będą grać w podwójnej przewadze.
51 min. - Szimiczek sfaulował Sarnika i oświęcimianie mają ostatnią szansę na doprowadzenie do wyrównania.
49 min. - Swojej bramki szukał Łopuski, ale Fikrt obronił jego uderzenie, a następnie zamroził gumę.
48 min. - Sarnik ładnie minął jednego z tyskich defensorów, uderzył z nadgarstka, ale nie zdołał pokonać Witka.
46 min. - GOOOL! 1:2! Zion z łatwością ograł na niebieskiej Połącarza i precyzyjnym strzałem po lodzie zaskoczył Fikrta.
46 min. - Rzeszutko po akcji Wojtarowicza i Piekarskiego trafił w słupek.
45 min. - Tabaczek wygarnął krążek sprzed własnej bramki. Było gorąco
43 min. - Nikolov leży na lodzie. Został trafiony przez jednego z tyszan.
42 min. - Odpowiedź tyszan, ale gumę ładnie łapie Fikrt.
41 min. - Zaczynamy ostatnią odsłonę. Tuż po wznowieniu na środku tafli w dogodnej sytuacji znalazł się Rzeszutko. Nie ma bramki.

40 min. - Koniec II tercji.
39 min. - Ależ kocioł pod bramką Witka. Trzy dogodne sytuacje oświęcimian. Najpierw strzał i dobitka Wojtarowicza, później Stachura. Bez efektu bramkowego.
38 min. - Zakotłowało się pod bramką Fikrta. Sytuację wyjaśnił Sarnik, który wypuścił prawą stroną Wojtarowicza. Strzał z prawego koła bulikowego, broni Fikrt.
36 min. - Unia w komplecie. Uderzenie Janosza za słabe, by pokonać Fikrta.
35 min. - Strzał Da Costy, broni Fikrt.
34 min. - Hrinia wędruje na ławkę kar. Tyszanie w przewadze. Pierwszy atak na razie nic nie wskórał. Dwie dobre interwencje Fikrta.
33 min. - Jaros próbował posłać gumę między parkanami Witka. Bramki nie ma.
32 min. - Kara techniczna dla tyszan. Da Costa nie zdążył zjechać z lodu.
31 min. - Tyszanie w komplecie. Groźna kontra. Skrzypkowski w ostatniej chwili ratuje swój zespół przed stratą bramki. Skutecznie przyblokował Baranyka.
30 min. - Wojtarowicz soczyście z niebieskiej, broni tyski golkiper!
30 min. - Piekarski powinien pokonać Witka! Z trzech metrów posłał gumę obok słupka.
29 min. - Sarnik nieprzepisowo powstrzymany przez Jakesza. Tyski defensor odpocznie przez 2 minuty.
28 min. - Sokół z niebieskiej, ale pewnie broni Fikrt.
27 min. - Tyszanie starają się iść za ciosem.
26 min. - GOOOL! 1:1! Dutka strzałem w krótki róg pokonuje Fikrta.
24 min. - Trener Krzemen gra na trzy pary obrońców. Podziękował Majkowskiemu i Ciurze.
23 min. - Witecki zza bramki do Galanta. Ten w stuprocentowej sytuacji strzela w parkany Fikrta.
22 min. - Różański nie wykorzystuje błędu Baranyka.
21 min. - Oświęcimianie od samego początku mocno przycisnęli. Piotrowicz szukał okienka bramki Witka. Tyski golkiper skutecznie interweniuje.

20 min. - Koniec I tercji.
19 min. - Wojtarowicz potężnie z korytarza międzybulikowego, ale krążek wędruje nad poprzeczką.
18 min. - Tyszanie grają bardzo nonszalancko. Oczekują, że bramki
same padną.
17 min. - Połącarz udaje się na dwuminutowy, przymusowy odpoczynek!
16 min. - Akcja 2 na 1, Galant do Witeckiego, ale ten nie trafia do pustej bramki.
15 min. - Strzał Hrinii z niebieskiej, odbity krążek przez Witka. Poprawka Wojtarowicza. Poprzeczka!
14 min. - Nikolov uderzył z klepy, ale krążek uderzył w słupek!
13 min. - Kontra Da Costy. Sytuacja sam na sam. Lepszy Fiki!
12 min. - Oświęcimianie
11 min. - Csorich wędruje na ławkę kar.
10 min. - Sarnik uderzył z nadgarstka spod niebieskiej. Słupek!
9 min. - Tyszanie nie potrafią jak na razie założyć zamka.
8 min. - Dwie minuty dla Piekarskiego.
7 min. - Dwoi się się i troi Fikrt!
6 min. - Podrażnieni tyszanie, chcą jak najszybciej doprowadzić do wyrównania.
5 min. - GOOOL! 1:0! Wojtarowicz strzelił w krótki, krążek przeszedł pod pachą Witka i znalazł się za linią bramkową!
4 min. - Oświęcimianie ostro nacierają na bramkę Witka, ten na razie nie daje się pokonać.
3 min. - Kocioł pod bramką Witka, strzały Różańskiego i Piotrowicza, ale znalazły drogi do siatki.
1 min. - Ofiarna interwencja Gabrysia, doskonale przeciął podanie Da Costy.
1 min. - Jakesz z niebieskiej! Broni Fikrt.
1 min. - Piotrowicz potężny strzał, ale obok bramki.
1 min. - Zaczynamy spotkanie.
#79 Jarosław Różański PS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#89 Piotr Sarnik PS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#59 Paweł Skrzypkowski LO 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#19 Wojciech Stachura LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#55 Peter Tabaček ŚR 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Wojciech Wojtarowicz PS 1 0 0 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Adam Żogała LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#18 Arkadiusz Sobecki B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 1 1.00 23 23 0 0 0 0 95.65 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0