19:03 2 min. Vladimír Urban #14 Trzymanie przeciwnika
30:04 2 min. Petr Dvořák #34 Spowodowanie upadku przeciwnika
31:00 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Zahaczenie
33:52 2 min. Petr Dvořák #34 Atak kijem trzymanym oburącz
42:48 2 min. Marek Strzyżowski #80 Uderzanie kijem
44:02 2 min. Łukasz Rutkowski #89 Trzymanie przeciwnika
50:48 2 min. Łukasz Rutkowski #89 Atak łokciem
52:22 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
55:23 2 min. Tomasz Cieślicki #77 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:40 2 min. Wojciech Milan #27 Trzymanie przeciwnika
61:08 2 min. Rafał Radziszewski #31 Przeszkadzanie
- 65 min. - Będziemy mieli rzuty karne.
- 64 min. - Po rykoszecie strzał Strzyżowskiego nad bramką.
- 63 min. - Richter obok słupka. Kontra Chmielewskiego - łapie Murray.
- 63 min. - Z bliska strzelał Strzyżowski mrozi Radzik.
- 62 min. - Radziszewski broni petardy Vozdeckyego i Richtera.
- 61 min. - Radziszewski rusza bramkę i będzie kara dla bramkarza Cracovii.
- 61 min. - Mahbod uderza nad bramką.
- Rozpoczynamy dogrywkę.

- 60 min. - GOL! 3-3! Słaboń umieszcza gumę pod poprzeczkę bramki Murraya. Cracovia grała 6 na 4.
- 58 min. - Kłys obok bramki, kara dla gospodarzy.
- 56 min. - Chwedoruk poszedł sam na bramkę Radziszewskiego, jego pierwszy strzał odbił przed siebie a dobitka Kanadyjczyka ląduje obok bramki.
- 54 min. - Rutkowski z boku sam na sam z Murrayem, ten jednak nie daje się pokonać.
- 53 min. - Mahbod 1 na 1 z obrońcą, podbił krążek i chciał uderzyć ale nie trafił w niego dokładnie.
- 53 min. - Sinagl, Richter obok bramki.
- 52 min. - Kara dla Rutkowskiego i trener Rohaczek bierze czas.
- 51 min. - Milan w sytuacji sam na sam trafia nad poprzeczką.
- 50 min. - Mahbod między dwóch rywali, uderza ale odbija parkanem Radziszewski.
- 49 min. - Potężny strzał Haluzy ląduje nad bramką.
- 48 min. - Biały zakręcił rywalem za bramką, wjechał przed nią - uderzył ale ruszona została bramka i przerwa w grze.
- 46 min. - Strzyżowski z trzech metrów - mrozi Radzik.
- 45 min. - Mahbod trafia w ramię Radzika, dobija Strzyżowski ale guma odbija się od tylnej części parkanu i wychodzi nad bramkę.
- 44 min. - Najpierw kara dla gospodarzy, ale za moment na ławkę siada Rutkowski i gramy 4 na 4.
- 43 min. - Chmielewski z okolicy bulika, łapie Murray.
- 42 min. - Zamieszanie pod bramką gospodarzy, gumę przejmuje Sinagl popędził na bramkę Radzika, ale ten bez problemu łapie strzał Czecha z backhandu.
- 42 min. - Vozdecky uderzył z trzech metrów, ale obok bramki.
- 41 min. - Cracovia nie wykorzystuje przewagi.

- Koniec II tercji
- 40 min. - Krążek po strzale Galanta przeturlał się obok słupka.
- 39 min. - Kowalówka Adrian z niebieskiej, pewnie łapie Murray.
- 38 min. - Strzał Noworyty zablokowany z niebieskiej.
- 38 min. - Zamieszanie pod bramką Murraya, wybijają gospodarze krążek.
- 37 min. - GOL! 3-2! Marcin Biały praktycznie z linii wbija krążek do bramki, po wcześniejszym strzale Wilusza krążek zatańczył w gąszczu nóg.
- 36 min. - Akcja indywidualna Mahboda ale zatrzymuje się na Radziku.
- 35 min. - Kostecki uderzył tuż obok słupka. Strzał z niebieskiej Terminesiego, pewnie mrozi Radzik.
- 34 min. - Kloz pojechał przez pół lodowiska, ale jego techniczny strzał odbija Radzik.
- 33 min. - Cracovia obroniła podwójne osłabienie.
- 32 min. - Obstrzeliwanie bramki gości. Vozdecky nad bramką, Richter prosto w bramkarza a Kloz zbyt lekko i pewnie łapie Radzik.
- 31 min. - Murray uruchomił Strzyżowskiego, ten podał do Mahboda. Kanadyjczyk położył Radziszewskiego, ale był faulowany i będzie przewaga gospodarzy 5 na 3 przez 1;04.
- 30 min. - Potężny strzał Vozdeckyego, nad bramką.
- 28 min. - Rąpała z niebieskiej, zbyt lekko by zaskoczyć bramkarza.
- 26 min. - Gospodarze w tarapatach, Cracovia przycisnęła, z bliska Sebastiana Kowalówkę zatrzymuje Murray.
- 25 min. - Piotrowski z okolicy bulika, odbija Murray.
- 25 min. - Haluza z bliska nie trafia w bramkę.
- 24 min. - GOL! 2-2! Ćwikła idealnie! zagrał przed bramkę do Wilusza, a ten dołożył tylko kija pokonując Radzika.
- 24 min. - Gospodarze stanęli, Słaboń wjechał przed bramkę miał pół bramki odsłoniętej, ale zbyt długo czekał i trafił obok słupka.
- 23 min. - Mahbod wyjechał przed bramkę, ale nie dał się zaskoczyć Radzik.
- 22 min. - Dąbkowski z okolicy bulika, mrozi gumę Murray.
- 21 min. - GOL! 1-2! Rozklepana defensywa gospodarzy i z metra Słaboń nie daje szans Murray`owi.

- Koniec I tercji
- 20 min. - Potężny strzał Chmielewskiego trafia w łyżwę Słabonia, który zjeżdża do boksu utykając.
- 18 min. - GOL! 1-1 ! Potężny strzał Kowalówki odbija Murray, a z bliska do bramki trafia Chmielewski.
- 17 min. - Kloz wjechał w tercje przeciwnika podał do Haluzy ten z bliska trafia w Radziszewskiego, krążek jeszcze zatańczył przed bramką, ale nikogo nie było na dobitkę.
- 16 min. - Ćwikła zasadził drzewo Zvatorze.
- 15 min. - Piotrowski do Chmielewskiego, ale tego w ostatniej chwili bloku Mahbod.
- 13 min. - Ćwikła zza obrońcy, ale Radzik odbija na siatkę za bramką.
- 12 min. - Milan sam przed Radzikiem, trafia niedokładnie w jego parkany a dobitka Mermera niezbyt precyzyjna.
- 12 min. - Kostecki z boku po podaniu Kloza, ale z ostrego kąta odbija Radziszewski.
- 11 min. - GOL! 1-0! Mahbod za bramki do Chwedoruka ten idealnie trafia Radziszewskiemu "pod ladę".
- 10 min. - Jak na razie żadna drużyna nie stworzyła sobie dobrej sytuacji do zdobycia gola, trwa tzw. badanie przeciwnika.
- 8 min. - Dwie kary dla obu drużyn w krótkim odstępie czasu.
- 7 min. - Błąd sędziego, który odgwizdał spalonego gdy krążek podawał zawodnik Cracovii.
- 6 min. - uderzał ponownie Piotrowski, ale zablokowany.
- 5 min. - Richter z klepy, po kiju nad poprzeczką.
- 5 min. - Piotrowski uderzył, ale po rykoszecie krążek ląduje nad bramką.
- 4 min. - Za bramką walczy Mahbod z Chwedorukiem, ale goście wybijają gumę.
- 3 min. - Za niebieskiej uderzył Kostecki, ale po kiju obrońcy ląduje na siatce otaczającej lodowisko.
- 2 min. - Urban mrozi gumę pod bandą.
- 1 min. - Z boku uderzył Chwedoruk, ale trafił w boczną siatkę i Radzik zamroził gumę.
- W meczu nie zagra Bartłomiej Pociecha, zawieszony przez PZHL do wyjaśnienia przynależności klubowej w związku z pismem KTH KM Krynicy.
#72 Mateusz Kulig B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 4 3.71 43 43 0 0 0 0 90.70 64:42 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 1