26:59 2 min. Martin Vozdecký #8 Zahaczenie
32:24 2 min. Peter Tabaček #55 Wysoko uniesiony kij
38:31 2 min. Nicolas Besch #74 Przeszkadzanie
39:57 2 min. Bogusław Rąpała #23 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:42 2 min. Ladislav Gábriš #18 Zahaczenie
53:26 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
56:10 2 min. Grzegorz Piekarski #61 Uderzanie kijem
56:10 2 min. Grzegorz Piekarski #61 Ostrość
57:15 2 min. Marek Strzyżowski #80 Ostrość
58:43 2 min. Rafał Ćwikła #21 Ostrość
58:43 2 min. Tomasz Połącarz #23 Ostrość
- 60 min. - GOL! 3-1! Strzyżowski trafia do pustej bramki pieczętując zwycięstwo bardzo ciężko wywalczone przez gospodarzy.
- 58:43 - Czas dla gości.
- 59 min. - Zamieszanie pod bramką gospodarzy, zawodnicy nie wytrzymują i sędzia nakłada kary dla Ćwikły i Połącarz.
- 58 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką Skrabalaka, krążek wybijają obrońcy.
- 58 min. - Zamieszanie za bramką Fikrta i na ławkę siada Strzyżowski.
- 57 min. - GOL! 2-1! Zapała idealnie pod bramkę do Aquino a ten z bliska pakuje gumę pod poprzeczkę.
- 57 min. - Zamieszanie pod bramką Fikrta i na ławkę kar siada Piekarski 2+2 i Sinagl.
- 55 min. - Kloz do Sinagla w sytuacji 2 na 1, ale ten prosto w bramkarza. Wcześniej ucierpiał Jaros, który leży na lodzie.
- 54 min. - Z kontrą wyszedł Aquino, ale jego strzał łapie Fikrt.
- 53 min. - Sędzia odgwizduje 6 na lodzie w drużynie gospodarzy i Unia przed szansą.
- 52 min. - Dwukrotnie Aquino z boku, ale bez problemu odbija Fikrt.
- 51 min. - GOL! 1-1! Niepilnowany Tabaczek umieszcza krążek pod poprzeczką bramki Skrabalaka.
- 50 min. - Piotrowicz z boku, odbija Skrabal.
- 49 min. - Zamieszanie pod bramką gości, ale wpada zawodnik Unii w bramkę i przerwa w grze.
- 48 min. - Vozdecky sam przed Fikim, ale wysoko nad bramką.
- 47 min. - Tabaczek przed pustą bramką, ale Vozdecky w ostatnim momencie zablokował rywala.
- 46 min. - Z boku uderzył Besch, bez problemu odbija Fikrt
- 45 min. - Ćwikła z okolicy bulika, niepewnie Fikrt ale krążek przetoczył się obok słupka.
- 44 min. - Z niebieskiej Besch, mrozi pewnie Fikrt.
- 43 min. - Zapała sam na sam, ale hakowany oddaje nieprecyzyjny strzał i odbija Fikrt.
- 42 min. - Sanoczanie już w pełnym zestawieniu.
- 41 min. - Jaros z okolicy niebieskiej, odbija parkanem Skrabalak.
- 41 min. - Unia w podwójnej przewadze bez strzału.

- W drugiej tercji 13 - 10 w strzałach.
- 40 min. - Koniec II tercji. Goście zagrają na początku 3 tercji przez 30 sekund w podwójnej przewadze.
- 39 min. - Wyśmienita sytuacja Kalinowskiego, będąc metr przed bramką mógł pokonać Skrabalaka, ale ten świetnie odbija.
- 38 min. - Bepierszcz na wysokości bulika z nadgarstka - mrozi Skrabalak.
- 37 min. - Zapała pod bramkę, Strzyżowski z bliska, ale odbija Fikrt.
- 35 min. - Sanoczanie bardzo słabo w przewadze, mają trudności z założeniem zamka. Mało tego Unia kontruje i zamieszanie pod bramką Skrabalaka, wybijają obrońcy.
- 32 min. - Kostecki miał dużo szczęścia, bo guma po odbiciu od jego patki trafia w słupek bramki Skrabalaka.
- 31 min. - Zapała dostał podanie przed bramkę, wyczekał Fikrta i trafia w jego kask.
- 30 min. - Z niebieskiej Skarabalaka próbował zaskoczyć Kasperczyk, ten jednak odbija gumę.
- 29 min. - Vozdecky indywidualne, wjechał przed bramkę, ale zahaczany nie oddał precyzyjnego strzału i mrozi Fikrt.
- 27 min. - Kasperczyk z niebieskiej odbija Skrabalak.
- 25 min. - Kontra gospodarzy i strzał Sinagla i Vozdeckyego broni Fikrt.
- 22 min. - Indywidualna akcja Zapały, ale jego strzał z trzech metrów do raka łapie Fikrt.
- 21 min. - Najpierw Aquino sam na sam z Fikrtem a za moment Kostecki z bliska, jednak dwukrotnie lepszy okazał się bramkarz gości.
- Trwa II tercja

- Po I tercji w strzałach 12 - 15.
- 20 min. - Skrabalak broni z bliska strzał Dornicza po błędzie Zapały przy wyprowadzaniu krążka.
- 18 min. - Z niebieskiej ponownie Piekarski, ale mrozi pewnie Skrabalak.
- 17 min. - Barinka z boku, ale Skrabalak końcówką łapaczki odbija. Z niebieskiej Piekarski - pewnie Skrabalak.
- 15 min. - Połącarz uderzył z okolicy bulika, odbija parkanem Skrabalak.
- 13 min. - Z niebieskiej mocno uderzył Kasperczyk, odbija Skrabalak.
- 12 min. - Zamieszanie pod bramką Unii, ale Aquino trafia obok słupka.
- 11 min. - Zza obrońcy uderzył Vozdecky, ale Zapała blokowany nie zdołał dobić krążek do bramki.
- 10 min. - Vozdecky minął rywala, był sam przed Fikrtem, ale został zahaczony i kara dla rywala.
- 9 min. - Kostecki prawie wykorzystał błąd Fikrta który wyszedł z bramki i podał prosto na kija rywala, ale krążek przetoczył się między parkanami bramkarza i wylądował obok słupka.
- 9 min. - Szczęśliwie Skrabalak łapie na raty strzał rywala.
- 8 min. - GOL! 1-0! Vozdecky leżąc zagrał pod bramkę do Zapały, ten wyczekał Fikrta i z ostrego kąta pięknym strzałem z backhandu pod poprzeczkę ulokował gumę.
- 8 min. - Dornic do Tvrdona pod bramkę, ale ten trafia obok słupka.
- 7 min. - Richter w dobrej sytuacji, ale trafił w ofiarnie rzucającego się zawodnika Unii.
- 6 min. - Richter z niebieskiej, odbija Fikrt - ale Vozdecky nie zdążył z dobitką.
- 5 min. - Tabaczek z boku popędził z kontrą, ale pewnie mrozi Skrabalak.
- 4 min. - Z boku uderzył Aquino - odbija Fikrt
- 2 min. - Wrzutka pod bramkę Skrabalaka, ten pewnie mrozi.
#39 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Mateusz Skrabalak B 1 1.00 39 39 0 0 0 0 97.44 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#51 Jakob Milovanovič PO 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#76 Bartłomiej Pociecha PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#77 Marek Modrzejewski LS 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#61 Grzegorz Piekarski PO 0 0 0 0 0 -1 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#85 Wojciech Wojtarowicz LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0