15:01 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Przeszkadzanie
32:08 2 min. Josef Vítek #73 Uderzanie kijem
32:56 2 min. Matthew Williams #55 Uderzanie kijem
36:00 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
38:30 2 min. Mateusz Wilusz #18 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:44 2 min. Jordan Pietrus #16 Atak kijem trzymanym oburącz
39:59 4 min. Adam Bagiński #3 Ostrość
39:59 2 min. Bogusław Rąpała #23 Atak kijem trzymanym oburącz
39:59 2 min. Łukasz Sokół #45 Ostrość
44:56 2 min. Josef Vítek #73 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:04 2 min. Nicolas Besch #74 Wystrzelenie lub wyrzucenie krążka poza lodowisko
50:08 2 min. Łukasz Sokół #45 Trzymanie przeciwnika
52:06 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
55:03 2 min. Martin Richter #5 Atak kijem trzymanym oburącz
UWAGA: Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy.
---
60 min - KONIEC MECZU. GKS TYCHY Z PUCHAREM POLSKI!

58 min - Pitton zjechał z bramki, ostatnia szansa sanoczan na cokolwiek. GKS Tychy bliski szczęścia

57 min - Galant z bliska, na raty broni Pitton

55 min - Sprytny strzał po lodzie Pietrusa, na posterunku Zigardy

53 min - Kolejny błąd przy zmianie tyszan i KH Sanok przed szansą zdobycia kontaktowego gola

52 min - Silne uderzenie Dutki z niebieskiej linii, gumę pewnie wyłapał Zigardy

50 min - Tyszanie starają się mądrze rozgrywać krążek i skutecznie kradną cenne sekundy. Podwójna przewaga sanoczan zmarnowana

46 min - Antyhokej w wykonaniu KH Sanok, którzy grając 5 na 3 nie potrafią oddać strzału

45 min - Wiliams po lodzie wzdłuż bramki, krążek wybił jeden z defensorów GKS Tychy

44 min - KH Sanok grając w przewadze nie jest w stanie zamknąć rywala we własnej tercji

42 min - Kolusz z bliska w słupek, mocne otwarcie w wykonaniu GKS

40 min - Koniec drugiej, bardziej emocjonującej tercji

40 min - Równo z syreną Sokół uderzył na bramkę Pittona. Po chwili przepychanek pojedynek na pięści stoczyli Turon i Bagiński

39 min - GOOL! Vitek dobija strzał Woźnicy z bliska i GKS wychodzi na dwubramkowe prowadzenie

38 min - Znakomita szansa Kolusza, który mając przed sobą już tylko Pittona nie trafił w światło bramki

37 min - Drużyna z Sanoka ma problem z założeniem zamka mimo liczebnej przewagi

35 min - Sprytny strzał Bagińskiego po przejęciu krążka, szczęście po stronie Pittona

34 min - Krążek w bramce, lecz gola nie ma. Wymiana ciosów między zawodnikami, posypią się kary

33 min - Kostecki sam na sam, górą Zigardy

31 min - Po strzale Mojzisa gumę do ciała mocno przycisnął Pitton

30 min - Kolejne spięcie zawodników, tym razem bez kar

28 min - Sinagl ponownie w natarciu, krążek po jego strzale wylądował na zewnętrznej części bramki Zigadryego

27 min - Sanok w natarciu, Zapała mocno nad lodem lecz wprost w bramkarza GKS

25 min - Kolejna szansa hokeistów z Podkarpacia, Sinagl nie zdołał skierować krążka w stronę bramki

23 min - GOOL! Szybka odpowiedź sanoczan, Endal z niebieskiej przy słupku i mamy kontaktowe trafienie

22 min - GOOL! Po akcji Guzika krążek odbił się od Pittona i trafił wprost pod kij Kuzina. Ten strzałem do pustej bramki dopełnił formalności

22 min - Gorąco pod bramką sanoczan, Kolusz strzelił nad lodem. Szczęśliwie krążek do boku zdołał zbić bramkarz KH Sanok

21 min - Dobre otwarcie w wykonaniu GKS, mocny strzał Bagińskiego z trudem broni Pitton

20 min - Pierwsze 20 minut za nami. Zapraszamy ponownie za kwadrans

19 min - Endal mógł szybko odpowiedzieć, lecz nie zdołał skierować krążka w odsłoniętą przez bramkarza lukę

18 min - GOOL! Vitek ze ściąganej perfekcyjnie pod poprzeczkę i mamy 1:0

17 min - Boczna siatka po strzale Sinagla. Spięcia między zawodnikami, zapowiada się zacięty pojedynek

16 min - KH Sanok grając w przewadze próbuje wykończyć zamek. Bomby Dutki i Turona broni Zigardy

14 min - Lekkie przepychanki za bramką Sanoka i mamy pierwsze wykluczenia

12 min - Poprzeczka po strzale Rzeszutko

11 min - Mało ciekawych akcji, widać nerwowe rozgrywanie krążka w obu zespołach

10 min - Galant próbował zaskoczyć Pittona strzałem po lodzie, lecz jego próbę skutecznie powstrzymał bramkarz rywali. Chwilę później po akcji Kuzina krążek zatrzymał się przed bramką. W Krakowie nadal 0:0

9 min - Vitek po akcji wpadł przypadkowo w bramkarza KH Sanok

8 min - Ferenc z niebieskiej wprost w Pittona, dobitka Rzeszutko również padła łupem bramkarza sanoczan

7 min - Zamieszanie pod bramką GKS, jednak nadal bez bramek w finałowym pojedynku

6 min - Kuzin z wysokości bulika posłał krążek nad lodem, broni Pitton

4 min - Nerwowe akcje po obu stronach. Grupy kibiców głośno dopingują swoje drużyny

2 min - Ćwikła próbował pomknąć lewą stroną przy bandzie, lecz został powstrzymany przez jednego z defensorów GKS

1 min - Pierwszy celny strzał, Woźnica próbował z bliska zaskoczyć Pittona

1 min - Gramy, krążek dla GKS

0 min - Czas na Mazurka Dąbrowskiego

0 min - Doskonała oprawa multimedialna spotkania, startujemy za 5 minut

0 min - Witamy z Krakowa, za ok. 15 minut początek finałowego pojedynku. Obie drużyny już zjechały po rozgrzewce. Zapraszamy od 18:30