1:11 Benjamin Breault #36 ( Michael Danton #34, Bogusław Rąpała #23 ) +/-
1:12 Kamil Olearczyk #9 ( Marek Strzyżowski #80, Robert Kostecki #10 ) +/-
(-) Bryk #21, Gościński #16, Nowak #2, Skrodziuk #17, Zieliński #4
1:13 Marek Strzyżowski #80 ( Marcin Biały #88, Bogusław Rąpała #23 ) +/-
(+) Biały #88, Kostecki #10, Olearczyk #9, Rąpała #23, Strzyżowski #80
5/5 54:41
14:02 2 min. Marcin Biały #88 Uderzanie kijem
16:54 2 min. Arkadiusz Nowak #2 Spowodowanie upadku przeciwnika
60 min - KONIEC MECZU. Komplet pkt jedzie do Sanoka
58 min - Dwie ostatnie minuty spotkania. Pechowa 13 dla SMS?
56 min - Dwójkowa akcja sanoczan. Jeden z zawodników zgubił krążek. Chwilę później Danton wprost w łapaczkę Studzińskiego
55 min - GOOL! Strzyżowski wykorzystał odbity krążek od bandy i skierował go za linię bramkową
53 min - Śliwiński wjechał z krążkiem przed bramkę i mógł wybrać gdzie chce strzelić. Ostatecznie strzelił w bramkarza SMS
51 min - Tuominen już przebrany w dresie spaceruje po lodowisku. Goście już z mniejszym zapałem atakują bramkę Studzińskiego
49 min - Strzyżowski na raty próbował z bliska podwyższyć prowadzenie swojej drużyny. Bramkarz Orląt zdołał wybić krążek
48 min - Roberts próbował zaskoczyć Studzińskiego strzałem zza bulika. trafił jednak wprost w bramkarza SMS
46 min - Goździewicz mocno po lodzie, parkanem krążek odbił Hućko
44 min - GOOL!Kolejna bramka dla gości. Olearczyk z niebieskiej pokonuje Studzińskiego
43 min - GOOL! Breault pociągnął pod poprzeczkę ze środka bulika
41 min - Pierwsza interwencja młodego bramkarza gości. Strzelał Sroka
40 min - W bramce STS debiut. Hućko zmienił Skrabalaka
40 min - Uff. Koniec drugiej odsłony. Zapraszamy za 15 minut
39 min - Kostecki przymierzył w okienko. Jego strzał zdołał powstrzymać bramkarz SMS
38 min - GOOL! Szybka wymiana krążka pomiędzy zawodnikami STS. Ölander po lodzie strzela dziesiątą bramkę dla gości
37 min - GOOL! Kostecki wykorzystał pustą lukę pozostawioną przez Studzińskiego i pewnie wykorzystał nagranie Strzyżowskiego
34 min - GOOL! Krężołek urwał się defensorom przyjezdnych. Upadając na raty pokonał Skrabalaka dosłownie wpychając krążek za linię bramkową.
32 min - Multum strzałów na bramkę lub w stronę bramki gospodarzy. Wynik bez zmian. Orlęta zamknięte we własnej tercji
30 min - Ölander dwukrotnie mocno, jednak jego próby wybronił Studziński
29 min - W odpowiedzi Sroka po lodzie. Parkanem do boku gumę przekierował Skrabalak
28 min - Demkowicz pociągnął z wysokości koła, krążek odbił przed siebie bramkarz gospodarzy
27 min - Naparło z bulika wprost w bramkarza SMS
25 min - Kostecki nie spodziewał się chyba postawy jednego z defensorów SMS i padł na lód niczym odbity od ściany
24 min - Ćwikła leżał przez chwilę przy bandzie po chwili o własnych siłach zjechał do boksu
23 min - GOOL! Roberts przejechał z krążkiem przed bramką. Jego strzał zdołał wybronić Studziński, lecz przy dobitce Dantona nie miał żadnych szans
22 min - Jarosz strzelił wprost w łapaczkę Skrabalaka
21 min - GOOL! Danton z nadgarstka szybko znalazł sposób na zmiennika Czernika
21 min - Studziński w bramce SMS. Drugą tercję od wygranego wznowienia rozpoczęli
20 min - Koniec I tercji. Dominacja gości na lodzie od pierwszych minut. Zapraszamy za kwadrans
19 min - GOOL! Breault przejechał przed bramką Czernik i zdołał wstrzelić się między parkany młodego bramkarza "Orląt"
17 min - GOOL! Strzyżowski mocno z bulika i mamy 0:5
17 min - Tuominen mocno, lecz w poprzeczkę
16 min - W strzałach celnych naliczonych przez nas w chwili obecnej jest 2-21
16 min - Danton wyjechał z kontrą w liczebnym osłabieniu, jednak krążek po jego strzale minął poprzeczkę Czernika
15 min - Pierwsze wykluczenie w dzisiejszym spotkaniu. Biały na ławce kar, jednak gospodarze mają problem z założeniem zamka
12 min - Roberts wrzucił gumę nad lodem, krążek do boku zbił bramkarz SMS
10 min - Strzyżowski wjechał przed bramkę, lecz nie zdołał czysto uderzyć w światło bramki. Chwila oddechu dla młodych hokeistów
8 min - GOOL! Kolejna bramka dla gości. Ćwikła z bliska podwyższa prowadzenie sanoczan
7 min - GOOL x 2!!. Śliwiński po lodzie pięknym strzałem przy słupku podwyższył prowadzenie. Chwilę później Biały pięknie huknął z najazdu wykorzystując podanie Kosteckiego

5 min - Ölander mocno z niebieskiej, szczęśliwie krążek zatrzymał Czernik
4 min - Breault po lodzie, krążek po kiju rywala opuścił taflę
3 min - Sroka próbował strzelić przy słupku. Skrabalak nie musiał interweniować, gdyż uderzenie było bardzo niecelne
2 min - W drużynie gości Travis Oullette pauzuje dzisiaj jeden mecz za dwie kary po 10 min w poprzednich spotkaniach
1min - GOOL! Po strzale Demkowicza krążek odbił się od Naparło i zaskoczył bramkarza SMS
1 min - Mocne rozpoczęcie gości. Ölander mocno lecz barkiem zdołał wybronić Czernik
0 min - Witamy z Sosnowca. Za chwilę początek spotkania. Orlęta już na lodzie. Z szatni wychodzą właśnie sanoczanie

#24 Michał Czernik B 6 18.00 18 18 0 0 0 0 66.67 20:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#1 Mateusz Studziński B 7 10.50 35 35 0 0 0 0 80.00 40:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#23 Bartosz Bichta LS 0 0 0 0 0 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Krzysztof Bryk PS 0 0 0 0 0 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Kordian Chorążyczewski LO 0 0 0 0 0 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0