03:24 2 min. Dariusz Gruszka #79 Przeszkadzanie
19:38 2 min. Mateusz Michalski #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:06 2 min. Joni Tuominen #26 Przeszkadzanie
28:05 2 min. Marek Strzyżowski #80 Uderzanie kijem
31:07 2 min. Filip Wielkiewicz #26 Zahaczenie
37:41 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
46:29 2 min. Marek Strzyżowski #80 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:50 2 min. Krzysztof Zapała #19 Zahaczenie
- Koniec Meczu.
- 59 min. - GOL! 1-4! Do pustej trafia Tapio.
- 58:14 - Czas dla Podhala.
- 58 min. - Jokila nie trafia do pustej bramki.
- 58 min. - Na 2:22 przed końcem meczu, do boksu zjeżdża Missiaen.
- 58 min. - Haverinen z niebieskiej, odbija Missiaen.
- 57:06 - Czas dla Sanoka.
- 57 min. - Gospodarze już bez wiary...
- 56 min. - Kostecki trafia w boczną siatkę.
- 55 min. - Podanie wzdłuż bramki ale Michalski z bliska nie trafia w bramkę.
- 54 min. - Dahlman w dobrej sytuacji, ale czekał zbyt długo - jak zawsze i krążek wybił mu spod kija obrońca.
- 53 min. - Niedokładność w ekipie sanockiej to już robi się ich wizytówką.
- 52 min. - Strzyżowski z bulika nad bramką.
- 51 min. - Strzał Haverinena odbija Missiaen.
- 50 min. - Danton miał leżącego Raszkę ale nie trafił czysto w krążek.
- 48 min. - Ouellette jechał sam na sam, ale z obrońcą na plecach, jechał bardzo ciężko i obrońca bez problemu go zatrzymał.
- 47 min. - Missiaen odbija strzały Ałeksiuka i Wronki.
- 46 min. - Strzał Saliji dobijał Ouellette ale nawet leżącego Raszki nie potrafił pokonać.
- 45 min. - GOL! 1-3! W zamieszaniu pod bramką Gruszka pakuje gumę do bramki.
- 43 min. - Strzyżowski uderzył bez wiary w dogodnej sytuacji na przeciw bramki Raszki prosto w niego.
- 42 min. - Strzał Zapały ze środka tercji gospodarzy łapie Missiaen.
- 41 min. - Mrugała objechał bramkę, ale jego strzał odbija Missiaen.
- 41 min. - Danton spod bandy, spokojnie mrozi gumę Raszka.

- Koniec II tercji. Strzały: 15 - 10.
- 40 min. - Ćwikła minął obrońcę, ale jego strzał zatrzymuje Raszka, dobitka Robertsa też bez skutku.
- 39 min. - Kolejna przewaga gospodarzy bez pomysłu.
- 38 min. - Ćwikła dobija strzał Sproule, ale z bliska nie trafia w bramkę.
- 38 min. - Danton dobijał strzał Robertsa ale obok słupka.
- 37 min. - Tapio dwukrotnie, ale na posterunku Missiaen.
- 36 min. - Bryniczka dostał podanie przed bramkę, ale uderza prosto w Missiaena.
- 35 min. - Ouellette minął obrońcę ale upadając trafia prosto do łapaczki Raszki.
- 34 min. - Ćwikła chciał krążek wsadzić zza bramki, ale parkan Raszki był przy na miejscu.
- 33 min. - GOL! 1-2! Wielkiewicz wkręcił w lód Robertsa i w sytuacji sam na sam, lekko uderzył w okienko bramki Missieana. Efektowna akcja nowotarżanina.
- 32 min. - Sanoczanie kolejną przewagę rozgrywają bardzo niedokładnie.
- 30 min. - Strzyżowski wyszedł z ławki kar, zdążył za bramkę do krążka, objechał ją ale podał niedokładnie do wolnego Dantona.
- 29 min. - Strzał Jokili i Różańskiego z trudem broni Missiaen, przydał się jego wzrost bo strzał leciał na wysokości jego szyi.
- 28 min. - GOL! 1-1! Gdy wyszli już nowotarżanie, Danton z trudem ale trafił do pustej bramki. Wymęczony gol strasznie!
- 27 min. - Tragiczna przewaga gospodarzy, którzy w podwójnej przewadze trzy razy trafiali w rywala.
- 25 min. - Agresywnie Ałeksiuk i Wronka zaatakowali gospodarzy pod bramką Raszki i sanoczanie zagrają 2 min. 5 na 3.
- 25 min. - Ouellette nad bramką uderzył, krążek odbił się przed Raszkę ale skaczący krążek nie zdołał dokładnie dobić Strzyżowski.
- 24 min. - GOL! 0-1! Gruszka objechał jak juniora Sproule i ulokował gumę pod poprzeczką bramki Missiaena.
- 23 min. - Sliwinski spod bandy, łapie Raszka.
- 22 min. - Bryniczka z okolicy bulika ale na posterunku Missiaen.
- 21 min. - Roberts z niebieskiej odbija Raszka, do krążka doszedł Breault ale został zablokowany.

- Koniec I tercji. Strzały: 8 - 8.
- 20 min. - Ćwikła pogubił się w dobrej sytuacji w okolicy bulika.
- 19 min. - Akcja Podhala pod bramką Sanoka, ale sędzia gwiżdże faul za bramką Missiaean i gospodarze zagrają w przewadze.
- 17 min. - Jokila indywidualnie, wymanewrował obrońcę, ale przegrał pojedynek z Missiaenem, sanocki bramkarz odbił uderzenie parkanem.
- 15 min. - Indywidualna akcja Robertsa, ale strzał zza obrońcy odbija Raszka, do bezpańskiego krążka dochodzi Ćwikła ale uderzył bardziej w lód niż krążek.
- 13 min. - Haverinen z niebieskiej obok bramki. Tapio obok słupka.
- 12 min. - Wronka do Bryniczki a ten nieatakowany nie trafił do pustej bramki, uderzył w boczną siatkę.
- 11 min. - Kostecki wzdłuż bramki do Sliwinskiego ale ten nie uderzył od razu i pogubił się gdy Raszka był przy drugim słupku.
- 10 min. - Neupauer uderzył z dwóch metrów - ale odbija parkanem Missiaen.
- 9 min. - Danton przed bramkę do Breaulta, ale ten uderzył niedokładnie i na raty broni Raszki.
- 8 min. - Sliwinski do Białego, ten był dwa metry przed bramką, ale uderzył zbyt lekko w Raszkę.
- 7 min. - Mocny strzał Dantona spod bandy, łapie do raka Raszka.
- 6 min. - Sproule w dobrej sytuacji nie zdążył do bezpańskiego krążka i ten wyszedł z tercji gości.
- 5 min. - Roberts z okolicy niebieskiej, prosto w bramkarza.
- 4 min. - Gruszka sfaulował w dogodnej sytuacji Strzyżowskiego i sędzia kieruje zawodnika Podhala na ławkę kar.
- 4 min. - Strzał Jokili z bulika mrozi Missiaen. Zaraz Bryniczka z backhandu, obok słupka.
- 3 min. - Teraz akcja Podhala, ale też ruszona bramka i wznowienie pod bramką gospodarzy.
- 3 min. - Krążek w bramce, ale Danton wpakował po gwizdu gdy bramka była ruszona.
- 2 min. - Michalski ruszył na bramkę Missiaena ale uderzył z okolicy bulika obok słupka.
- 1 min. - Sproule wrzucił gumę z niebieskiej, łapie spokojnie Raszka.
- 1 min. - Pierwszy strzał Danton z niebieskiej, odbija Raszka do boku.