11:39 2 min. Jakub Jaworski #13 Trzymanie przeciwnika
15:53 2 min. Quinn Sproule #29 Zahaczenie
17:38 2 min. Łukasz Nalewajka #20 Wysoko uniesiony kij
25:10 2 min. Marcin Biały #88 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:38 2 min. Jakub Jaworski #13 Wysoko uniesiony kij
33:55 2 min. Patrik Stantien #69 Zahaczenie
36:52 2 min. Steven Tarasuk #44 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:21 2 min. Michal Plichta #15 Ostrość
45:54 2 min. Grzegorz Rostkowski #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
51:23 2 min. Artūrs Salija #55 Ostrość
51:51 2 min. Tomasz Pastryk #68 Spowodowanie upadku przeciwnika
- 61 min. - GOL? 6-5! Cameron! Sędzia jeszcze będzie sprawdzał wideo! Krążek wturlał się do bramki!

- Koniec III tercji, będziemy mieli dogrywkę.
- 59 min. - Tuominen z niebieskiej dwukrotnie, ale Zabolotny na posterunku.
- 58 min. - Plichta objechał bramkę, ale Skrabalak domknął do słupka parkan i zatrzymał gumę.
- 58 min. - Janacek dostał podanie zza bramki, ale strzelił obok niej.
- 57 min. - Uderzenie z niebieskiej Janacka, odbija wysoko na siatkę za bramką Skrabalak.
- 57 min. - Jastrzębie zmienia piątki do wznowienia, pretensje mają gospodarze do sędziego za opóźnianie gry.
- 56 min. - Potężny strzał Kosteckiego z dwóch metrów ląduje na kasku Zabolotnego.
- 55 min. - GOL! 5-5! W sytuacji sam na sam z backhandu Brown lekkim precyzyjnym strzałem w okienko doprowadza do wyrównania. Dwie bramki gospodarzy w przeciągu 12 sekund!
- 55 min. - GOL! 4-5! Olearczyk z niebieskiej, krążek odbił się od łyżwy obrońcy i do pustej skierował ją Cameron.
- 52 min. - Danton faulowany gdy wychodził na czystą sytuację, faulował Pastryk.
- 51 min. - Stantien pod bramkę, tam w zamieszaniu obrońcy pomagają Skrabalakowi wybić gumę.
- 51 min. - Tuominen z niebieskiej prosto w bramkarza.
- 50 min. - Efektowny atak ciałem Strzyżowskiego na Górnym.
- 50 min. - Czas dla Jastrzębia.
- 49 min. - Strzał Olearczyka z niebieskiej, po rykoszecie odbija parkanem Zabolotny.
- 48 min. - Uderzenie Tuominena odbija barkiem Zabolotny.
- 47 min. - Potężnie Laszkiewicz po wjechaniu w tercje gospodarzy, obok słupka
- 46 min. - Z bulika Brown, łapie Zabolotny.
- 46 min. - Salija z niebieskiej, ale nie trafił w bramkę.
- 44 min. - Walka o krążek za bramką Zabolotnego, kotłowało się pod bandą sędzia przerywa grę.
- 42 min. - GOL! 3-5! Ponownie niepewna interwencja Missiaena, który odbił strzał Bordowskiego odbijaczką a krążek wpadł do bramki. Zmiana bramkarzy za Missiaena wchodzi Skrabalak.
- 41 min. - Chwilowa przerwa przez lekkie uszkodzenie pleksi za bramką.
- 41 min. - Latal z niebieskiej, odbija do boku Missiaen.

- Strzały: 6 - 6.
- 40 min. - Koniec II tercji. Na pewno w trzeciej będą emocje.
- 38 min. - Missiaen odbija mocny strzał Laszkiewicza a dobitka Bordowskiego, również odbija parkanem przez bramkarza.
- 37 min. - Teraz w przewadze zagrają goście. Ale na krótko bo po spalonym Plichta uderzył Saliję.
- 35 min. - GOL! 3-4! GOL! Azari pod bramkę a tam z bliska Dahlman pakuje gumę do bramki.
- 34 min. - Uderzenie Camerona dobijał Danton, ale bezskutecznie.
- 32 min. - GOL! 2-4! Strata Dantona pod bramką, Rostkowski od razu uderzył z bulika czym zaskoczył całkowicie zasłoniętego Missiaena.
- 31 min. - Uderzenie z niebieskiej Tuominena, lot krążka zmienił przed bramką Strzyżowski, odbija skutecznie Zabolotny.
- 30 min. - Fatalny błąd w rozegraniu zamka i Plichta sam na sam, ale łapie Missiaen.
- 29 min. - Teraz gospodarze zagrają w przewadze.
- 27 min. - Sanoczanie skutecznie obronili się w osłabieniu.
- 26 min. - Plichta z bliska nie trafił krążek po podanie wzdłuż bramki.
- 25 min. - Strzał Latala z niebieskiej odbija Missiaen.
- 24 min. - Missiean wyszedł przytomnie i wybił gumę sprzed Laszkiewicza który wychodził do sytuacji 1 na 1.
- 23 min. - Strzał Tarasuka odbija Zabolotny, z bliska dobitka Browna też nieskuteczna.
- 21 min. - GOL! 2-3! Cameron wjechał przed bramkę, w zamieszaniu wpakował gumę pod poprzeczkę.

- Koniec I tercji. Strzały: 14 - 6.
- 20 min. - Strzał z pierwszego krążka Robertsa, trafia w kask Zabolotnego, przerwa w grze.
- 19 min. - Azari wyjechał sam na sam, ale zahaczał go Petro i sanoczanie przez 14 sekund 5 na 3.
- 18 min. - Strzał Browna z niebieskiej odbija zasłonięty Zabolotny.
- 18 min. - Łukasz Nalewajka zaatakował Rafała Ćwikłę.
- 17 min. - GOL! 1-3! Laszkiewicz zza bramki do Górnego a ten huknął po długim rogu stojącego w miejscu Missiaena.
- 16 min. - Sproule podciął Plichtę i goście zagrają w przewadze.
- 15 min. - Bielec za niebieskiej, ale zbyt lekko i mrozi Zabolotny.
- 15 min. - Błąd w obronie sanoczan, ale Najlewajka Radek z półobrotu obok słupka.
- 14 min. - GOL! 1-2! Sliwinski wjechał do środka i strzałem z nadgarstka trafia w okienko bramki Zabolotnego.
- 13 min. - Strzyżowski z dwóch metrów prosto w bramkarza.
- 12 min. - W przewadze gospodarze, mocny strzał niepilnowanego Tarasuka, obok słupka.
- 11 min. - Brown z pierwszego krążka spod bandy, ale na posterunku Zabolotny.
- 9 min. - Dahlman pod bramkę, ale akcji nie zamyka Strzyżowski.
- 8 min. - GOL! 0-2! W przeciągu 24 sekund Jastrzębie zdobywa drugą bramkę. Złe ustawienie Missiean wykorzystuje Juraj Petro, jego strzał przechodzi ponownie pod łapaczką.
- 8 min. - GOL! 0-1! Strata Browna i Stantnien pakuje gumę pod łapaczką bramkarza.
- 6 min. - Sliwinski przejechał pół lodowiska, jego strzał z bulika odbija Zabolotny.
- 5 min. - Z ostrego kąta huknął Danton, odbija przed siebie Zabolotny, ale nie ma nikogo do dobitki.
- 4 min. - Z boku strzał Radosława Nalewajki odbija Missiaen.
- 3 min. - Strzyżowski do Robertsa, jego mocny strzał mija bramkę Zabolotnego.
- 3 min. - Laszkiewicz pod bramkę do Bordowskiego, jednak jego lekki strzał zatrzymuje pod parkanem Missiaen.
- 2 min. - Z niebieskiej strzał Olearczyka zablokowany.
- 1 min. - Strzał Dantona spod bandy odbija Zabolotny wysoko nad bramkę.

UWAGA: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

#33 Jason Missiaen B 5 7.24 14 14 0 0 0 0 64.29 41:27 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#25 Mateusz Skrabalak B 0 0.00 4 4 0 0 0 0 100.00 19:11 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#20 Łukasz Nalewajka ŚR 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Radosław Nalewajka LS 0 0 0 0 0 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#68 Tomasz Pastryk PO 0 0 0 0 0 -1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#89 Juraj Petro ŚR 1 1 0 1 2 1 2 1 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Michal Plichta PS 0 1 1 0 1 0 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Grzegorz Rostkowski LS 1 0 0 0 1 -1 2 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0