05:22 2 min. Josef Vítek #73 Atak kijem trzymanym oburącz
15:32 2 min. Steven Tarasuk #44 Atak kijem trzymanym oburącz
22:12 2 min. Filip Komorski #5 Przeszkadzanie
27:03 2 min. Radosław Galant #24 Ostrość
27:03 2 min. Samuel Roberts #4 Atak kijem trzymanym oburącz
29:50 2 min. Radosław Galant #24 Zahaczenie
30:54 2 min. Mikołaj Łopuski #82 Zahaczenie
40:42 2 min. Mateusz Bepierszcz #77 Zahaczenie
53:35 2 min. Michael Danton #34 Uderzanie kijem
- Będziemy mieli rzuty karne.
- 65 min. - Potężny strzał Bepierszcza ląduje po rykoszecie pod dach Areny.
- 65 min. - Strzał Camerona odbija Kosowski. Wcześniej sytuację zmarnował Biały.
- 64 min. - Skrabalak nie wiedział gdzie guma po strzale Łopuskiego, na jego szczęście powędrowała obok bramki.
- 63 min. - Tyszanie przycisnęli w tercji rywala, ale bez groźnego strzału.
- 62 min. - Kostecki pod bramkę, odbija Kosowski.
- 62 min. - Pod bramką długo przy krążku utrzymywał się Sproule, ale nie zdołał wpakować gumy do bramki.

- Koniec III tercji, będzie dogrywka.
- 59 min. - Pociecha spod bandy, odbija Skrabalak.
- 57 min. - GOL! 1-1! Wreszcie udało się sanoczanom zdobyć gola, Danton przed bramką dograł idealnie do Kosteckiego a ten trafił praktycznie do pustej bramki.
- 56 min. - Sokół pod bramkę, ale Rzeszutko został zablokowany pod bramką.
- 55 min. - Kotlorz minimalnie obok słupka.
- 53 min. - Ładna akcja indywidualna Witeckiego, wjechał przed bramkę i niewiele zabrakło by zmieścił gumę pomiędzy słupkiem a parkanem Skrabalakiem.
- 52 min. - Cameron z bulika, ale po rykoszecie pada łatwym łupem bramkarza gości.
- 50 min. - Strzał Tarasuka nad poprzeczkę, poprawia Sproule ale Kosa wyciągniętym jak struna odbija parkanem.
- 49 min. - Naparło dostał podanie przed bramkę, ale po jego strzale krążek mija bramkę.
- 48 min. - Strzał Woźnicy spod bandy spokojnie łapie Skrabalak.
- 46 min. - Danton przed bramkę, ale Kostecki niedokładnie i krążek mrozi Kosa.
- 45 min. - Witecki na wprost bramki, ale Skrabalak na posterunku.
- 45 min. - Sliwinski najechał z prawej strony, ale trafił prosto w Kosowskiego.
- 44 min. - Gazda z niebieskiej minimalnie obok słupka po rykoszecie.
- 43 min. - Witecki dostał podanie pod bramkę, ale nie trafił czysto w krążek.
- 41 min. - Danton do Kosteckiego, który wyjeżdżał na czystą pozycję, ale zahaczył go Bepierszcz i trafia na ławkę kar.

- 39 min. - Sproule wrzucił gumę pod bramkę, zasłonięty Kosowski odbija parkanem gumę.
- 37 min. - Kontra tyszan, ale Skrabalak świetnie parkanem odbija strzał z bliska Łopuskiego w sytuacji 2 na 1.
- 36 min. - Kosowski wyciągnął się jak struna po uderzeniu z niebieskiej Sproula.
- 35 min. - Tarasuk obok słupka stojąc na przeciw bramki, krążek chciał jeszcze do bramki wrzucić Azari ale mrozi Kosowski.
- 33 min. - Naparło z daleka, łapie do raka spokojnie Kosa.
- 33 min. - Biały z bliska ale zbyt mocno, przez co złamał kija.
- 33 min. - Strzał Robertsa spokojnie łapie Kosowski.
- 32 min. - Sanoczanie niedokładnie w przewadze, Tyszanie dwukrotnie wybijają gumę ze swoje tercji.
- 31 min. - Łopuski zahaczył Sliwinskiego, który był sam przed Kosowskim. Sanoczanie zagrają 5 na 3 przez 55 sekund.
- 29 min. - Vitek z metra trafia już w leżącego Skrabalaka.
- 27 min. - Danton z Galantem wymienili się uprzejmościami, sędzia odsyła ich na ławkę kar.
- 25 min. - Tarasuk z dwóch metrów w słupek. Mocno rozregulowane celowniki gospodarzy.
- 25 min. - Komorski zza bulika, ale mrozi w parkanach gumę Skrabalak.
- 24 min. - Danton z metra nie trafia do pustej bramki.
- 22 min. - Azari z metra nie wykorzystał podania wzdłuż bramki Robertsa.
- 21 min. - Potężnie uderzył Bepierszcz po wjechaniu w tercje gospodarzy, obok słupka.
- 21 min. - Brown ruszył na bramkę Kosowskiego, ale zbyt lekko uderzył z backhandu.

- Koniec I tercji.
- 18 min. - Z klepy uderzył Łopuski ale wysoko nad poprzeczką.
- 17 min. - Mocny strzał Camerona zza bulika, krążek trafił w bark Kosowskiego i wyszedł na siatkę otaczającą lodowisko.
- 16 min. - Skrabalak ofiarnie ale skutecznie broni z metra dobitkę Rzeszutki.
- 15 min. - Mocno uderzył z okolicy bulika Łopuski ale guma otarła się tylko o bok siatki bramkowej.
- 14 min. - Roberts z daleka, odbija Kosowski.
- 13 min. - Biały uderzył bezpański krążek pod bramką, ale zablokowany.
- 12 min. - Strzał Kolarza odbija Skrabalak
- 9 min. - Strzał Galant spod niebieskiej odbija Skrabalak.
- 8 min. - Brown w doskonałej sytuacji, ale z bliska broni Kosowski.
- 6 min. - Gospodarze w przewadze, strzał Touminen na wprost bramki, ale uderzył obok słupka.
- 3 min. - GOL! 0-1! Galant z nadgarstka otworzył wynik meczu.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>

Drodzy Państwo mamy dla Was ciekawą PROPOZYCJĘ. Przedstawiamy system, który jest przez nas przetestowany i sprawnie działa! Wejdź i zobacz jak przez internet możesz zarobić pieniądze. Już tysiące Polaków skorzystało z tej metody a miliony na świecie! Kliknij tutaj i sprawdź jak możesz generować nowe dochody nie wychodząc z domu, zarejestruj się i sam przetestuj system a będziesz zadowolony! >>> (KLIK)
#33 Jason Missiaen B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Mateusz Skrabalak B 2 1.85 39 39 0 0 0 0 94.87 65:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 1