33:07 2 min. Bogusław Rąpała #23 Opóźnianie gry
38:28 2 min. Samuel Roberts #4 Zahaczenie
47:32 2 min. Jan Daneček #7 Uderzanie kijem
47:32 2 min. Mateusz Adamus #61 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:09 2 min. Jan Daneček #7 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:09 10 min. Jan Daneček #7 Kara za niesportowe zachowanie 10min
51:36 2 min. Samuel Roberts #4 Zahaczenie
57:00 2 min. Jared Brown #11 Uderzanie kijem
57:45 2 min. Quinn Sproule #29 Atak kijem trzymanym oburącz
57:45 2 min. Robert Kostecki #10 Ostrość
57:45 2 min. Sebastian Kowalówka #12 Ostrość
Koniec.
59. min - Oświęcimianie pewnie zmierzają do zwycięstwa.
58. min - Danton delikatnie prowokuje miejscową widownie.
58. min - Sędziowie zastanawiają się, jak rozdzielić kary. Sproule uderzał leżącego Vosatkę i wywiązała się mała sprzeczka.
57. min - Dwie minuty karne dla Browna.
57. min - Kowalówka, potem Haas, ale oba strzały obronił Skrabalak.
56. min - Zaczynają się wzajemne prowokacje. W roli głównej - a jak - Mike Danton.
55. min - Oświęcimianie starają się kraść cenne sekundy. Zmuszają Skrabalaka, by mroził krążek.
54. min - Gramy w pełnych składach.
53. min - Jakubik! Dobijał uderzenie Vosatki. Niewiele mu zabrakło.
53. min - Wojtarowicz, który w zastępstwie Daneczka odsiadywał karę mniejszą, jest już na lodzie.
52. min - Roberts fauluje Vosatkę. Będziemy grać po czterech.
52. min - Sanoczanie w przewadze, ale na razie nie wygląda to najlepiej.
51. min - Daneczek dostał podanie od Kowalówki. Wjechał do tercji, uniknął "kleszczy" i zdaniem sędziego Kępy faulował Strzyżowskiego. Kontrowersyjna decyzja. Czech ukarany również 10 minutami za niesportowe zachowanie.
50. min - Wybronili się oświęcimianie.
50. min - Teraz szybka wymiana krążka między Dantonem a Azarim. Uderzenie tego drugiego broni Witek i nakrywa gumę rakiem.
49. min - Na razie nie idzie ta gra w przewadze sanoczanom. Kysela, Gabryś i Kowalówka dobrze bronią.
49. min - Robert Kostecki nie zgadza się z decyzjami sędziego Kępy, który odesłał go od wznowienia.
48. min - Dwie kary dla oświęcimian. Sanoczanie przez 120 sekund w podwójnej przewadze.
47. min - Sanoczanie pewniej czują się pod bramką Witka.
46. min - GOL! 1:4! Sliwinski strzałem z bekhendu pokonał Witka. Poprawił uderzenie Camerona. Obrona Unii w tej akcji na stojąco
45. min - Demkowicz. Uderzył kąśliwie spod niebieskiej. Broni Witek.
43. min - Jakubik ostro zaatakowany za sanocką bramką. Nie ma faulu - orzekł Przemysław Kępa.
42. min - Wanat ładnie się przedarł przez sanocką defensywę. Zabrakło jednak wykończenia. Nie zdołał podnieść krążka.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - GOL! 4:0! Wojtarowicz zza bramki do Szewczyka. Ten uderzył, a gumę zbił jeszcze Vosatko. Skrabalak nie miał szans.
39. min - Haas z łatwością ograł Robertsa, a następnie był przez niego faulowany. Oświęcimianie zagrają w przewadze.
38. min - GOL! 3:0! Kowalówka dograł do wychodzącego na czystą pozycję Jana Daneczka, a ten w sytuacji sam na sam wymanewrował Mateusza Skrabalaka
37. min - Niezła tercja w wykonaniu obu ekip. Kibice mogą narzekać tylko na fakt, iż nie ma bramek.
36. min - Gramy w pełnych składach.
35. min - Daneczek przejechał z krążkiem przed bramkarzem rywali. Nie udało mu się zmieścić gumy między jego parkanami.
35. min - Kontra sanoczan! Brown uderzał, ale jego strzał zdołał jeszcze zablokować powracający Vosatko.
35. min - Brown jest już na lodzie.
34. min - Unia przez 38 sekund w podwójnej przewadze. Rąpała zmierza do boksu kar. Wystrzelił krążek poza taflę, będąc we własnej tercji.
33. min - Leży na lodzie Vidgren. Fiński defensor podnosi się z lodu i o własnych siłach opuszcza taflę.
33. min - Vosatko! Po dobrym rozprowadzeniu akcji, nieczysto trafił w krążek. Ma czego żałować doświadczony Czech.
32. min - Będzie kara dla sanoczan, a konkretnie dla Browna.
31. min - Sanoczanie największe zagrożenie stwarzają wówczas, gdy na lodzie jest pierwszy atak. Teraz ich groźną akcję przerwał Bezuszka.
30. min - Wojtarowicz! Huknął z przestrzeni między bulikami. Niewiele zabrakło, a pokonałby Skrabalaka.
29. min - Paszek! Miał groźną okazję, ale zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału.
28. min - Modrzejewski popisał się ładnym bodiczkiem i powalił na lód Dahlmana.
28. min - W końcu zatrzeszczały bandy, tego brakowało od pierwszych minut.
27. min - Przycisnęli teraz sanoczanie, którzy przez kilkadziesiąt sekund utrzymywali się w oświęcimskiej tercji i oddawali strzały. Witek nie dał się pokonać.
26. min - Azari z lewego bulika uderzał w kierunku długiego rogu. Witek łapię tę gumę do raka.
25. min - Modrzejewski wrzucał krążek na bramkę do Daneczka. Ten zmienił tor lotu krążka. Szczęście było blisko.
25. min - Kowalówka ładnie wjechał do tercji, sprytnie oszukując dwóch obrońców. Potem uderzył, ale guma trafiła w podstawę bramki.
24. min - Bardzo żywy mecz. Dobre tempo po przerwie.
23. min - Roberts. Ładnie podłączył się do akcji ofensywnej. Oddał strzał, ale Witek był na posterunku
22. min - Ładna Kontra oświęcimian. Szewczyk do Haasa, ten uderzył z klepy, ale krążek został podbity przez powracającego defensora.
21. min - Brown starał się z zerowego kąta uderzyć. Zadźwięczał słupek.
21. min - Tarasuk! Groźnie uderzał z lewego bulika, ale minimalnie niecelnie.

20. min - Haas uderzył z prawego bulika. Broni Skrabalak. Później uderzenie Szewczyka. Nie ma bramki.
19. min - Gramy w pełnych składach.
18. min - Oświęcimianie dobrze wybijają krążek. Najpierw Bezuszka, potem Vosatko. Sanoczanie na nowo muszą konstruować akcję.
17. min - Na lodzie pierwsza formacja gości. Kilka dobrych wymian krążka. Do momentu aż krążek trafił do Tarasuka, który stracił go na niebieskiej.
17. min - Modrzejewski fauluje Dantona. Sanoczanie zagrają w przewadze.
16. min - Brown wzdłuż bramki do Sliwinskiego! Witek w ostatniej chwili wystawia parkan i odbija uderzenie.
15. min - Biały ostro wrzucał krążek na bramkę. Zatrzymał się na podstawie bramki.
14. min - Widać, że sanoczanie szukają kontaktowego gola.
13. min - Cameron idealnie dograł do nadjeżdżającego Browna. Ten nie zdołał znaleźć sposobu na Witka.
12. min - Kostecki odesłany z punktu wznowień. Zaczepił najpierw Piotrowicza, a potem Budzowskiego. Sędzia napomniał go.
12. min - GOL! 2:0! Gabryś strzałem spod linii niebieskiej pokonuje Skrabalaka i podwyższa prowadzenie
12. min - Dwie minuty karne dla Sproulea.
10. min - Kolejna akcja pierwszego ataku sanoczan. Brown szukał Camerona, ale Kysela przeciął to zagranie.
9. min - A trener Rauhanen od razu prosi o czas.
9. min - GOL! 1:0! Oświęcimianie powalczyli o krążek pod bramką. Budzowski umieścił go w siatce. Gospodarze wychodzą na prowadzenie.
9. min - Brown! Sprytnym strzałem próbował zaskoczyć Witka. Ten jednak był czujny.
8. min - Pierwsza formacja sanoczan robi różnice. Szybko przedostają się do oświęcimskiej tercji.
7. min - Szewczyk! Starał się zmieścić gumę między parkanami Skrabalaka. Sanocki bramkarz broni ten strzał i dla pewności mrozi krążek.
6. min - Zakotłowało się pod bramką gości. Uderzał Piotrowicz, poprawiać Budzowski. Szczęście uśmiechnęło się do Skrabalaka.
6. min - Teraz naprawdę ładna akcja sanoczan. Dalekie podanie Tarasuka do Camerona, ten odegrał do Browna, a ten mając przed sobą Witka, uderzył wprost w niego.
5. min - Sanoczanie wręcz przeciwnie. Idzie im to sprawnie.
4. min - Na razie oświęcimianie mają problem z konstruowaniem akcji. Inna sprawa, że sanoczanie dobrze się bronią.
3. min - Cameron ładnie przedarł się lewym skrzydłem. Uderzył w kierunku dalszego rogu, ale Witek dobrze broni.
2. min - Na początek partia szachów, wzajemne badanie się.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Skrabalak i Witek.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>

Drodzy Państwo mamy dla Was ciekawą PROPOZYCJĘ. Przedstawiamy system, który jest przez nas przetestowany i sprawnie działa! Wejdź i zobacz jak przez internet możesz zarobić pieniądze. Już tysiące Polaków skorzystało z tej metody a miliony na świecie! Kliknij tutaj i sprawdź jak możesz generować nowe dochody nie wychodząc z domu, zarejestruj się i sam przetestuj system a będziesz zadowolony! >>> (KLIK)
#37 Michal Fikrt B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Przemysław Witek B 1 1.00 33 33 0 0 0 0 96.97 60:00 0 0 0 0.00 1 0 0 0 0 0 0
#61 Mariusz Jakubik LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#12 Sebastian Kowalówka PS 0 1 1 0 1 1 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#88 Dariusz Wanat ŚR 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Wojciech Wojtarowicz LS 0 2 1 1 2 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Ciarko PBS Bank STS
#30 Bartosz Hućko B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#25 Mateusz Skrabalak B 4 4.00 28 28 0 0 0 0 85.71 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0