11:35 2 min. Marek Strzyżowski #80 Przeszkadzanie
12:58 2 min. Tomasz Pastryk #68 Przeszkadzanie
13:47 2 min. Quinn Sproule #29 Wysoko uniesiony kij
22:46 2 min. Nathan Sliwinski #13 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:01 2 min. Jared Brown #11 Przeszkadzanie
38:20 2 min. Tomasz Kulas #10 Przeszkadzanie
39:49 2 min. Kamil Górny #17 Wysoko uniesiony kij
46:56 2 min. Tobiasz Bigos #48 -
47:43 2 min. Michael Cichy #78 Uderzanie kijem
49:01 2 min. Jan Látal #24 Atak kijem trzymanym oburącz
- Koniec Meczu 1-0.
- 59 min. - GOL! 1-0! Brown podał spod bandy do nadjeżdżającego Kosteckiego, jego pierwszy strzał odbił Zabolotny ale przy dobitce był bez szans.
- 58 min. - W ostatnim momencie sanoccy obrońcy wyłuskali krążek przy próbie strzału z bliska Laszkiewicza.
- 56 min. - Kartoszkin zza obrońcy, odbija instynktownie Zabolotny.
- 53 min. - Potężny strzał Laszkiewicza odbija odbijaką Missiaen.
- 50 min. - Brown z backhandu zbyt lekko, i pewnie Zabolotny.
- 49 min. - Bordowski z bliska, miał szansę, ale dobrze Missiaen.
- 48 min. - Uderzenie mocne Robertsa odbija Zabolotny.
- 47 min. - Kontra Kosteckiego, jego strzał z bulika ląduje w parkanach Zabolotnego.
- 46 min. - Wyśmienita interwencja Missiaena, Bordowski już uderzał na pustą bramkę z metra a kanadyjski bramkarz wyciągnął w ostatnim momencie parkan odbijąc gumę!
- 44 min. - Bielec przed bramką, ale został zablokowany w ostatnim momencie i Zabolotny bez problemu odbił gumę.
- 43 min. - Sanok od 3 minut w tercji rywala, ale Ci skutecznie się bronią.
- 41 min. - Cichy przed bramką, uderzył - ale świetnie do raka łapie Zabolotny, kibice już widzieli krążek w bramce.

- Koniec II tercji. Strzały po II tercjach: 10 - 11.
- 39 min. - Brown na przeciwko bramki, ale uderza nad poprzeczką. Tarasuk objechał bramkę, ale efektownie do raka łapie krążek Zabolotny.
- 38 min. - Bigos z niebieskiej, ale obok bramki.
- 36 min. - Roberts z pierwszego krążka, obok słupka.
- 33 min. - Sliwinski dostał doskonałe podanie od Browna, ale Zabolotny obronił odbijaczką gumę lecącą pod poprzeczkę.
- 30 min. - Brown w sytuacji sam na sam, ale nie zdołał pokonać Zabolotnego, dobijał Danton i też bez skutku.
- 30 min. - Laszkiewicz zamieszał pod bramką Missiaean ale nie zdołał zmieścić krążka obok parkanu bramkarza.
- 29 min. - Kulas zmienił lot krążka, ale ten wylądował nad poprzeczką.
- 28 min. - Sliwinski na pełnej szybkości pojechał w sytuacji sam na sam, chciał lekko krążek posłać pomiędzy parkanami ale nie dał się oszukać Zabolotny.
- 27 min. - Wrzutka pod bramkę Missiaena ale ten spokojnie łapie gumę.
- 25 min. - Kontra 2 na 1, Kostecki wzdłuż bramki ale Kartoszkin nie zmieścił gumy w pomiędzy słupkiem a parkanem Zabolotnego.
- 23 min. - Missiaen na posterunku po akcji pierwszego ataku gości.
- 22 min. - Potężny strzał Janacka, ale nad poprzeczką.

- Koniec I tercji
- 19 min. - Górny uderzył zza bulika, ale prosto w bramkarza.
- 18 min. - Roberts z połowy lodowiska, Zabolotny odbił gumę przed siebie, zdezorientowany nie wiedział gdzie jest krążek w porę pomógł mu partner z drużyny.
- 18 min. - Jak na razie gra obu drużyn nie porywa, mało dogodnych sytuacji pod bramkami.
- 16 min. - Zamieszanie pod bramką Missiaena, ale nikt nie potrafił skutecznie dobić strzał do bramki gospodarzy.
- 14 min. - Strzał Górnego odbija Missiaen.
- 12 min. - Spalony w polu bramkowym, ale wcześniej w dobrej sytuacji przestrzelił Łukasz Nalewajka.
- 10 min. - Kulas praktycznie poszedł sam na sam, ale Roberts do końca mu przeszkadzał i nie dał oddać strzału.
- 8 min. - Danieluk dostał dobre podanie przed bramkę, ale nie opanował krążka.
- 7 min. - Fatalna przewaga w wykonaniu gospodarzy, zbyt dużo podawali między sobą zamiast uderzać na bramkę Zabolotnego.
- 7 min. - Strzał Sproule odbija Zabolotny.
- 6 min. - Świetna sytuacja Szczechury, który z bliska źle trafił w krążek i ten przeleciał koło słupka.
- 5 min. - Sanoczanie zagrają 5 na 3 przez 1:39 po faulu Laszkiewicza na Strzyżowskim.
- 4 min. - Mamy pierwszą karę w tym spotkaniu pod bandą Kosteckiego trzymał Gimiński.
- 2 min. - Kulas pod bramkę, ale spokojnie krążek mrozi pod bramką Missiaen.

Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Obstawiasz PHL? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>