2:0 Michael Danton #34 ( Michael Cichy #78, Alexander Szczechura #28 ) +/-
09:09 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
12:20 2 min. Rafał Dutka #29 Uderzanie kijem
18:27 2 min. Robert Kostecki #10 Zahaczenie
28:18 2 min. Kacper Guzik #10 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:34 2 min. Marek Strzyżowski #80 Atak z tyłu
30:34 10 min. Marek Strzyżowski #80 Kara za niesportowe zachowanie 10min
38:00 2 min. Jared Brown #11 Uderzanie kijem
- 60 min. - Czas dla Cracovii. 32 sekundy do końca spotkania
- 59 min. - Cichy z backhandu do pustej bramki ale obok słupka.
- 59 min. - 1:23 do końca, Radziszewski w boksie.
- 57 min. - Urbanowicz praktycznie sam na sam, ale efektownie do raka łapie krążek Missiaen.
- 56 min. - Strata we własnej tercji, Kruczek uderzył z nadgarstka, mrozi pewnie Missiaen.
- 55 min. - Kontra gospodarzy, 2 na 1 Cichy ze Szczechurą, ten drugi uderza nad poprzeczką.
- 54 min. - Drzewiecki wjechał przed bramkę, ale Missiaen mrozi gumę w parkanach.
- 54 min. - Dziubiński do Guzika ten huknął obok słupka.
- 53 min. Sliwinski pod bramkę, krążek odbija przed siebie Radzik ale nie było żadnego z zawodnika do dobitki.
- 52 min. - Kapica dwukrotnie z bliska, ale ponownie lepszy Missiaen. Cracovia przycisnęła w tercji rywala.
- 51 min. - Svitana z metra nie zdołał pokonać Missieaena, Kanadyjczyk odbił gumę parkanem.
- 50 min. - Ogromne zamieszanie pod bramką gospodarzy, Kapica groźnie uderzał, zaraz Urbanowicz nie zdołał pokonać Missiaena a sędzia gwiżdże spalonego w polu bramkowym.
- 50 min. - Kucewicz z bulika odbija Missiaen.
- 48 min. - Błąd defensywy pod bramką, Svitana po kiju jednak nad bramką.
- 47 min. - Rozklepana defensywa gości, ale z bliska gumy do bramki nie wpakował Kartoszkin.
- 46 min. - Uderzenie Svitany pewnie mrozi Missiaen.
- 45 min. - Brown do Sliwinskiego ale ten z ostrego kąta obok słupka.
- 43 min. - Strzyżowski pod bramką do Kosteckiego ale ten zablokowany.
- 42 min. - Kapica i Urbanowicz pod bramką gospodarzy ale w ostatniej fazie krążek wybijają obrońcy.
- 41 min. - Kontra gospodarzy, Cameron do Tarasuka, jednak jego strzał ląduje nad bramką.
- 41 min. - Sinagl wjechał w tercje przeciwnika, jego mocny strzał ugrzązł w parkanach Missiaena.

- Koniec II tercji.
- 39 min. - Słupek z bliska po strzale Rompkowskiego, krążek zatańczył na linii bramkowej Sanoka, świetnie Missiaen jeszcze asekuruje gumę, bramka ruszona jednak sędzia dopiero po 3 sekundach używa gwiazdka.
- 38 min. - Kara dla Browna, zawodnik gości wpada na Missiaena który traci kask.
- 38 min. - Słupek po strzale Adama Domogały.
- 37 min. - Cichy pod bramką Radzika, uderzył nad poprzeczką.
- 36 min. - Biały z kontrą, ale zbyt wolno i z bulika jego strzał odbija Radziszewski.
- 36 min. - Dziubiński zamieszał pod bramką, ale zatrzymany przez rywala.
- 36 min. - Strzał Guzika z czterech metrów odbija Missiaen.
- 35 min. - Sinagl wjechał prawą stronę, jego strzał odbija Missiaen.
- 34 min. - Zamieszanie pod bramką, Kruczek z Vidgrenem się poodpychali, bez kar.
- 33 min. - Brown w indywidualnej akcji, wjechał przed bramkę ale nie dał się zaskoczyć Radiszewski, sędzia odgwizduje jeszcze spalonego w polu bramkowym.
- 33 min. - Tarasuk podcięty w kontrze, oddaje jeszcze strzał, odbija Radziszewski.
- 32 min. - Turon z niebieskiej wrzucił gumę, łapie pewnie Missiaen.
- 31 min. - Zamieszanie pod ławką Cracovii, Strzyżowski ukarany 2+10 za atak z tyłu.
- 30 min. - GO! 2-0! Danton dostał podanie do pustej bramki od Cichego i lokuje gumę w siatce.
- 29 min. - Szczechura przejechał całe lodowisko, wjechał między obrońcami i w sytuacji sam na sam nie zdołał pokonać Radziszewskiego.
- 27 min. - Brown wycofał do Sproule, ale ten prosto w bramkarza.
- 27 min. - Brown wzdłuż bramki, Sliwinski kilkakrotnie dobija, sędzia jednak pokazuje że nie ma bramki. Nie chce też sprawdzić wideo.
- 26 min. - Strzał Svitany odbija przed siebie Missiaen.
- 25 min. - Drzewiecki zmienił lot krążka, ale nad bramką. Z bliska Guzik odbija Missiaen.
- 24 min. - Radziszewski z dwóch metrów odbija strzał Cichego, dobitka Szczechury padła także łupem leżącego już bramkarza Cracovii.
- 24 min. - Danton z okolicy bulika, jego strzał po łapaczce Radziszewskiego obok bramki.
- 23 min. - Z bulika Kisielewski, odbija przed siebie Missiean, z dobitką najeżdżał Wróbel, ale gumę wybili mu spod kija obrońcy.
- 22 min. - Kontra gospodarzy, Kostecki z Brownem 2 na 1, ale Kanadyjczyk zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału.
- 22 min. - Drzewiecki z trzech metrów, odbija Missiaen.
- 21 min. - Cichy oddał mocny strzał, ale zablokowany.

- Koniec I tercji.
- 20 min. - Cracovia w przewadze, ale bez zagrożenia pod bramką Missiaena.
- 18 min. - Olearczyk z ostrego kąta, ale bez efektów.
- 17 min. - Brown powalony na lód, ale sędzia bez reakcji.
- 16 min. - Kisielewski zbijał krążek przed bramką, ale ten minimalnie minął słupek.
- 15 min. - Kontra gości po stracie Robertsa, ale w ostatnim momencie Vidgren wybija gumę rywalowi.
- 14 min. - GOL! 1-0! Sędzia wskazuje na środek, bomba Tarasuk w bramce rywala.
- 14 min. - Potężna bomba Tarasuka i krążek odbił się od środkowej części bramki i wypadł przed, sędzia sprawdza wideo. Radość w obozie gospodarzy.
- 13 min. - Vidgren z niebieskiej, pewnie w parkanach gumę mrozi Radziszewski.
- 12 min. - Danton rzucił na bandę Dutkę, ten mu się odpłacił i siada na ławkę kar.
- 10 min. - Missiaen pewnie łapie do raka gumę po strzale Dutki.
- 9 min. - Gospodarze popełniają ewidentny błąd i kara za nadmierną ilość zawodników na lodzie.
- 9 min. - Z trzech metrów uderzył Guzik, odbija ramieniem Missiaen.
- 9 min. - Kontra 2 na 1 gości. Sinagl do Svitany, ale z dwóch metrów nie dał się oszukać Missiaen.
- 9 min. - Kartoszkin z pierwszego krążka, odbija Radziszewski.
- 8 min. - Strzał Browna zablokowany przez Wajdę, zaraz Strzyżowski z backhandu dobijał, mrozi Radziszewski.
- 7 min. - Vidgren z pierwszego krążka z niebieskiej, ale zbyt lekko i odbija spokojnie Radziszewski.
- 6 min. - Wróbel z bulika, mrozi gumę Missiaen.
- 6 min. - Słaboń zmienił lot krążka przed bramką gospodarzy, ale ten przeleciał nad poprzeczką.
- 5 min. - Krążek w bramce Radziszewskiego, ale sędzia uznał że był spalony.
- 4 min. - Drzewiecki był z boku przed Missiaenem, ale uderzył nad bramką.
- 3 min. - Szczechura z bliska dobija ale po rykoszecie przelatuje obok słupka.
- 3 min. - Svitana zza bulika nad bramką.
- 1 min. - Cameron wjechał przed bramkę, przy biernej postawie obrońców ale z backhandu strzelił nad poprzeczką.

UWAGA: Szanowni kibice! Tradycyjnie wszystkich zachęcamy do wsparcia portalu. To nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju! Wystarczy, że klikniecie raz dziennie w reklamy obok panelu logowania na górze strony głównej portalu lub nad shoutboxem. Dziękujemy!

Masz swoje typy? Lubisz ryzyko? Masz swojego faworyta? Zgarnij kasę! Wejdź i odbierz bonus do 400 zł! >>>
#80 Marek Strzyżowski PS 0 0 0 0 0 0 12 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Alexander Szczechura PS 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#44 Steven Tarasuk LO 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#26 Joni Tuominen PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#3 Tony Vidgren PO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#1 Michael Łuba B 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0:00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#31 Rafał Radziszewski B 2 2.00 32 32 0 0 0 0 93.75 60:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0