28:11 2 min. Kara tech. dla drużyny Nadmierna liczba graczy na lodzie
46:27 2 min. Maciej Sulka #76 -
46:51 2 min. Kamil Kalinowski #10 -
47:49 2 min. Mateusz Michalski #88 -
59:34 2 min. Dmitrij Samarin #33 Zahaczenie
60. min - GOOOL! 3:1! Rzeszutko umieszcza gumę w pustej bramce
59. min - Odrobny opuszcza swój posterunek.
58. min - Twarda, męska walka na lodowisku w Tychach.
57. min - Pobudza swoich kolegów John Murray, uderzając kijem o lód.
56. min - Samarin! Murray zdążył złączyć parkany i odbić ten strzał.
55. min - Czas powoli zaczyna pracować na korzyść tyszan.
54. min - Biezais uderzył z nadgarstka. Murray stanął na wysokości zadania, bo nie był to łatwy strzał - sprzed obrońcy.
53. min - Tyszanie trzecim golem chcą przesądzić o losach spotkania. Tymczasem "Szarotki" szukają wyrównania. Dobry, twardy, mecz walki oglądamy w Tychach.
52. min - Power break.
52. min - Jeziorski! Nie zdołał pokonać Odrobnego strzałem z najbliższej odległości.
51. min - Ależ ofiaranie bronią się nowotarżanie.
50. min - Tyszanie rozgrywają kolejną przewagę. Tym razem 5 na 4. Bez powodzenia.
49. min - Kontra "Szarotek" i uderzenie Wielkiewicza. John Murray broni ten strzał odbijaką.
49. min - Kotlorz z niebieskiej, ale trafił w Szczechurę. Kanadyjczyk zwija się z bólu.
48. min - Dwie minuty karne dla Michalskiego. Tyszanie zagrają w czwórkę przeciwko trójce nowotarżan.
48. min - Tomasik spod niebieskiej, poprawka Michlaskiego. Broni tyski golkiper.
48. min - Trudne minuty przed Murrayem.
47. min - Kary posypały się jak z rogu obfitości. Kamil Kalinowski wędruje na ławkę kar.
47. min - Sulka złapał karę. Koniec przewagi "Szarotek".
46. min - Sulka! Jak on tego nie strzelił? Miał przed sobą tylko Murraya, ale nie zdołał podnieść krążka.
46. min - Jachym dwie minuty karne. Szansa dla Podhala, aby odrobić jednobramkową stratę.
45. min - GOOOL! 2:1! Filip Komorski pokonuje Przemysława Odrobnego. Wykorzystał podanie zza bramki Alexa Szczechury. Tyszanie są na prowadzeniu
45. min - Piękna dwójkowa akcja Klimienko-Cichy. Strzał tego drugiego broni Odrobny.
44. min - Kara dla Krzysztofa Zapały. Już w sumie czwarta, a przed meczem mówił, że jego zespół nie może seryjnie łapać kar.
43. min - Bryk! Potężny strzał. Z trudem broni Odrobny.
42. min - Akcje przenoszą się spod jednej bramki pod drugą.
41. min - Tyszanie w pełnym składzie.
41. min - Kocioł pod bramką Murraya. Biezais, Sulka, ale guma nie znajduje drogi do siatki.

40. min - Podhale rozgrywa zamek, ale na razie bez efektu bramkowego.
39. min - Sygnalizowana kara dla GKS-u.
39. min - Górale wyszli z kontrą 2 na 1. Wielkiewicz nie zdołał pokonać Murraya.
37. min - Galant zamiast uderzać, starał się dograć do Witeckiego. Byłoby groźnie, ale Sulka ładnie wygarnął krążek.
36. min - Dobre tempo tego spotkania. Trzeszczą tez bandy. Fajnie oglada się ten mecz.
35. min - Sporą ochotę do gry ma dzisiaj Mateusz Bryk. Kolejna dobra indywidualna akcja, zakończona strzałem.
35. min - Obustronne wykluczenie. Galant i Zapała.
34. min - Suną kolejne ataki tyszan, ale Odrobny jest dzisiaj w wyjątkowo dobrej formie. Ma też kupę szczęścia.
33. min - Power break.
32. min - Zawodzą dzisiaj tyscy napastnicy. Grają bez polotu i bez skuteczności.
31. min - Gramy w pełnych składach.
30. min - Gra GKS-u w przewagach wygląda dzisiaj fatalnie. Brakuje dokładności, precyzji przy oddawaniu strzałów.
29. min - Tyszanie przez 79 sekund będą grać w podwójnej przewadze. Kara techniczna dla nowotarżan.
28. min - Dwie minuty karne dla Ogorodnikowa.
27. min - GOOOL! 1:1! Górny pokonuje Odrobnego.
26. min - Mamy obustronne wykluczenie. Galant i Wielkiewicz.
25. min - Pierwsze od dłuższego czasu uderzenie nowotarżan. Sposób na Murraya próbował znaleźć Jaśkiewicz.
25. min - Dobre uderzenie Rzeszutki, ale poprzeczka uratowała Odrobnego!
24. min - świetna interwencja Sulki, który wybił gumę z linii bramkowej.
24. min - Kalinowski! Ładnie strącił krążek z powietrza, uderzył po lodzie, ale Odrobny końcem łyżwy odbił gumę.
24. min - Agresywnie grają tyszanie. Mocny forechecking i górale mają problem.
23. min - Kolejna dobra okazja dla GKS-u. Jeziorski postawił na wariant indywidualny zamiast dograć do lepiej ustawionego Galanta.
22. min - Cichy uderzył z pełnego zamachu. Jak mocno, tak niecelnie.
21. min - Ładnie do akcji podłączył się Bryk. Soczyste uderzenie,
21. min - Zaczynamy drugą odsłonę.

20. min - Gramy w pełnych składach.
20. min - Pociecha z dystansu! Broni Odrobny.
19. min - Komorski strzelał, ale złamał kij. Krążek wybity.
19. min - Ale kolejny raz tyszanie słabo rozgrywają przewagę.
18. min - Faulowany Rzeszutko. Będzie kara dla Zapały.
18. min - Zapała! Broni Murray.
17. min - Witecki! Był o krok od pokonania
17. min - Kontra nowotarżan. Wielkiewicz! Uderzenie "Kojota" nie miało jednak odpowiedniej jakości, by zaskoczyć Murraya.
16. min - Gramy w pełnych składach. Słabo rozegrana przewaga tyszan.
15. min - Komorski! To powinien być wyrównujący gol. Świetnym refleksem popisał się "Wiedźmin".
14. min - Tyszanie w przewadze. Pociecha potężnie z niebieskiej, ale Odrobny pewnie broni.
14. min - Bagiński zza bramki do Rzeszutki, ale ten nieczysto trafił w krążek. Dobijać próbowałm Bryk, ale był faulowany przez Zapałę.
13. min - Kolejny groźny strzał Ogorodnikowa. Guma podbita i mogła spaść Murrayowi za kołnierz.
12. min - Power break.
12. min - Szybki mecz oglądamy w Tychach. Nie ma też przerw w grze.
11. min - GOOOOL! 0:1! Ogorodnikow w sytuacji 2 na 1 pokonał Murraya. Bramkarz GKS-u liczył na to, że Rosjanin będzie dogrywał do Kolusza. Zdecydował się jednak na zaskakujący strzał
10. min - Klimienko do Kalinowskiego! Ten ładnie przymierzył, ale "Wiedźmin" dobrze obronił ten strzał.
9. min - Akcja przeniosła się do nowotarskiej tercji. Uderzał Jachym, ale Odrobny interweniuje odbijaczką.
8. min - Z niebieskiej uderzał Pichnarczik. Murray odbił krążek!
7. min - Ładna akcja nowotarżan zakończona potężnym strzałem Mateusza Michalskiego. Dobra interwencja Murraya.
6. min - Rozkręcaja się tyszanie. Świetną okazję miał Jeziorski. Odrobny był na posterunku.
5. min - Zamieszanie pod bramką Podhala. Uderzał Szczechura.
4. min - Pierewszy kąśliwy strzał tyszan. Bagiński, ale minimalnie niecelnie.
3. min - Widać, że nowotarżanie dzisiaj grają agresywniej. Starają się wykorzystać każdą okazję do kontry.
2. min - Tyszanie na razie bez kąśliwego strzału.
2. min - Teraz Zapała! Broni Murray.
1. min - Kolusz z prawego bulika, broni Murray.
1. min - Zaczynamy.

- Prosimy naszych użytkowników o klikanie w reklamy na portalu Hokej.Net. Was to nic nie kosztuje, a nam pomoże w rozwoju. Nie chcemy robić płatnych dostępów do tekstów jak na niektórych portalach. Wystarczy kliknąć i docenić naszą pracę :-)
#21 Miloslav Jáchym PO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0