18:00
II runda / 13 kolejka
1:0 Bartłomiej Pociecha #67 ( Jakub Witecki #66, Bartosz Ciura #6 ) 5/5 15:12
1:1 Arciom Mianciuk #90 ( Daniel Minge #15, Tomáš Pařízek #25 ) (+1) 5/4 25:48
2:1 Andrij Michnow #28 ( Adam Bagiński #3, Peter Novajovský #88 ) (+1) 5/4 32:42
Koniec spotkania. GKS Tychy wygrywa 3-1

58min. Szczechura uderza a Spesny efektownie wyłapuje gumę
57min. Dobre uderzenie Jaworskiego, nie dał się zaskoczyć Murray
56min. Czas dla drużyny KH Energa Toruń
56min. Szczechura po podaniu Klimienki prosto w bramkarza
55min. Szczechura, Cichy uderzają na bramkę bez powodzenia
53min. GOOL!!! Michnow wyłuskał krążek i zagrał precyzyjnie do Sykory a ten w
sytuacji sam na sam pokonuje Spesnego!
51min .Szybka akcja tyszan, Sykora uderza na bramkę a Komorski nie zdążył z dobitką
51min. Murray łapie krążek po strzale Jaworskiego
50min. Pociecha do Szczechury i.... nie ma bramki
49min. Novajovsky zabrał się z krążkiem wzdłuż linii niebieskiej i uderzył na bramkę, odbija Spesny
47min. Bagiński nie trafia do pustej bramki
46min. Kolejny raz słupek ratuje torunian przed utratą bramki, strzelał Pociecha
45min. Zieliński trafiony odbitym krążkiem w głowę zjeżdża do boksu
45min. Torunianie w pełnym zestawieniu
43min. Rajd Witeckiego przerwany faulem... sygnalizowana kara, tyszanie długo utrzymują się w tercji gości aż do momentu strzału Pociechy i interwencji Spesnego
42min. Klimienko z bulika, łapie Spesny
41min. Błyskawicznie stwarzają zagrożenie tyszanie.... uderzenie Komorskiego, Michnowa i Ciury... Spesny broni jak w transie
41min. Wznowienie dla GKSu

PRZERWA

39min. Rzeszutko szukał miejsca przy krótkim słupku... nie znalazł
37min. Prześcigają się tyszanie kto zmarnuje lepszą okazję... Sykora trafia w słupek... do krążka dopada Michnow i obija drugi słupek bramki Spesnego
36min. Kotlorz mocno przymierzył i Spesny szczęśliwie przebija nad poprzeczkę
36min. Górny z dystansu... Spesny bez trudu łapie gumę
35min. Komorski mija obrońców jak tyczki, będąc oko w oko z bramkarzem niepotrzebnie oddaje do zdezorientowanego Sykory
34min. Świetna ale zmarnowana okazja Galanta
33min. Klimienko… za lekko by pokonać Spesnego
33min. GOOOL!!! Michnow z bliska po dograniu Bagińskiego. 2-1
32min. Rzeszutko marnuje świetną okazję
32min. Michnow z bliska i Sykora z dystansu... Spesny broni
30min, Klimienko z najbliższej... nadal 1-1
29min. Rajd Jeziorskiego i uderzenie Witeckiego
26min. GOOOL!!! Wyrównująca bramka autorstwa Artioma Mianciuka który uderzył z przestrzeni między bulikami... 1-1
24min. W odpowiedzi goście i świetna okazja Oriechina
24min. Sykora objechał bramkę i wystawił Komorskiemu krążek jak na tacy... tysli napastnik nie trafia
24min. Galant trafia prosto do łapaczki bramkarza gości
23min. Obstrzał toruńskiej bramki, Cichy w długi róg... kapitalnie rozciąga się Spesny i broni parkanem
23min. Szczechura z bliska i broni Spesny
22min. Kamienkow po lodzie
21min. Spesny łapie krążek po strzale Gościńskiego
21min. Przed szansą Sykora… zablokowany strzał
21min. Wznowienie dla GKSu

PRZERWA

20min. Rzeszutko obok słupka.... koniec I tercji
20min. Goście nie potrafią opuścić swojej tercji... świetna interwencja Spesnego po strzale Komorskiego
18min. Jeziorski z najbliższej odległości
18min. Jeszcze raz Novajovsky, Cichy wepchnięty na bramkarza. Akcja przerwana
17min. Novajovsky z niebieskiej... znowu miał problemy Spesny… poprawka Szczechury.
16min. GOOOOL!!! Indywidualna akcja Bartka Pociechy, krążek wypada Spesnemu spod pachy i powolutku wtacza się do bramki! 1-0
14min. Akcja Bryka z Jeziorskim... GKS bardzo bliski zdobycia bramki
13min. Zakotłowało się pod tyską bramką, uderzał Oriechin
12min. Oriechin prosto w Murraya
12min. Tomas Parizek z dystansu, któryś z toruńskich graczy próbował zbijać krążek ale bez powodzenia
9min. Uderzenia Novajovskiego i Kotlorza, pewnie broni Spesny
8min. Dobra okazja Garszyna… będzie wykluczenie dla tyskiego gracza
7min. Demjaniuk bez przyjęcia, Murray łapie... odpowiedź GKSu i niezłe uderzenie Kotlorza
7min. Zagranie Oriechina wzdłuż bramki i ofiarna interwencja Pociechy zapobiega utracie bramki
6min. Minge po lodzie, zbija za bramkę Murray
5min. Dobra okazja gości, żle trafia w krążek Karczocha
4min. Rajd Mikhnowa zakończony ładnym strzałem, nie ma bramki
2min. Kotlorz spod bandy... za lekko
2min. Jarek Rzeszutko próbował zaskoczyć Spesnego strzałem zza obrońcy
1min. Zaczynamy. Pierwsze wznowienie dla drużyny gości

Masz już Hokejowy Niezbędnik Kibica na sezon 2018/19? Zapraszamy do zakupy --- > https://allegro.pl/niezbednik-kibica-polskiej-hokej-ligi-2018-19-i7564149089.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku i wpiszesz kod HOKEJ otrzymasz 20 zł całkiem za darmo a jeśli zasilisz swoje konto to możesz otrzymać do 1000 zł! ----- >>>> https://www.totolotek.pl/cw/partnerzy/236/hokejnet