Rozgrywki: 2018/19 - Ekstraliga: Play-off
Play-Off / Półfinał 2
33:41 2 min. Bartłomiej Pociecha #67 Przeszkadzanie
34:32 2 min. Krzysztof Zapała #19 Przeszkadzanie
47:14 2 min. Filip Wielkiewicz #86 Spowodowanie upadku przeciwnika
- 58 min. - GOL! 7-1! Zamieszanie pod bramką a Klimenko dobija swój strzał!
- 57 min. - Kilka okazji Podhala, ale tyszanie już spokojnie czekają na koniec spotkania.
- 54 min. - Murray spokojnie łapie strzał rywala, wznowienie pod bramką tyszan. Tolvanen obok słupka.
- 51 min. - GOL! 6-1! Do pustej bramki gola zdobywa Andrij Michnow!
- 51 min. - Tomek Valtonen zdecydował się na ściągnięcie bramkarza....
- 51 min. - Power Break, przerwa na czyszczenie lodu.
- 51 min. - Mocny strzał Wielkiewicza obok bramki.
- 49 min. - Dość spokojnie gospodarze w przewadze, widać że wynik jest na tyle bezpieczny że nie forsują już tak ataków.
- 47 min. - Kara dla Michalskiego i gospodarze zagrają w przewadze.
- 44 min. - Moiso zmienił lot krążka po strzale Dziubińskiego, łapie Murray.
- 43 min. - To mogła byś błyskawiczna odpowiedź gospodarzy, ale Cichy nie trafił w gumę po wyłożeniu przez Witeckiego.
- 42 min - GOL! 5-1! Pierwsza bramka dla gości! Wygrane wznowienie przez Zapałę, spod niebieskiej uderzył Jaśkiewicz, jego strzał odbił Murray, ale przy dobitce Sammalmmy był bezradny.
- 41 min - Zaczynamy trzecią odsłonę.

- 39 min. - Uderzenie Cichego ląduje na kasku Odrobnego.
- 38 min. - GOL! 5-0! Kogut z najbliższej odległości dobija gumę po wcześniejszym uderzeniu Sykory!
- 37 min. - Zamieszanie pod bramką Murraya, ale ten mrozi gumę.
- 35 min. - Kontra Tolvanena, uderzył po wjechaniu w tercje ale spokojnie Murray.
- 34 min. - Zapała wpadł w Murraya, będzie kara dla nowotarżanina.
- 34 min. - Pierwsza kara w tym spotkaniu, na ławce Pociecha.
- 33 min. - Kontra tyszan, ale z nadgarstka uderzenie Sykora obok bramki.
- 32 min. - Aktywnie pojechał na bramkę Jefimienko, ale zatrzymany przez obrońców upadł obok bramki.
- 30 min. - GOL! 4-0! Strata w środkowej strefie Dziubińskiego, Komorski uruchomił Jefimienkę, który z bliska uderzył po lodzie.
- 28 min. - Indywidualna akcja Michnowa, ale odbija dobrze Odrobny, dobitka zablokowana.
- 27 min. - Dwukrotnie Cichy, pierwszy strzał łapie Odrobny, drugi był niecelny.
- 26 min. - Górny sprzed bulika, ale spokojnie Odrobny.
- 24 min. - Kontra Jefimienki z Klimienko, ale ten drugi nie zdołał dokładnie uderzyć na bramkę Odrobnego.
- 22 min. - Sykora był przed szansą na zdobycie czwartej bramki, ale ofiarnie zablokował go Różański gdy była odsłonięta część bramki przy słupku.

20 min. - Z boku Guzik, łapie Murray.
20 min. - Uderzenie w boczną siatkę bramki gospodarzy, mrozi Murray.
20 min. - Michalski wpadł na Murraya, przerwa w grze.
19 min. - Moisio uderzał z nadgarstka, ale odbija Murray. Nikt nie zdążył jednak z dobitką.
18 min. - Uderzenie Neupauera, odbija Murray.
16 min. - Podhalanie wyraźnie zagubieni, bez wiary już w nawiązanie walki z tyszanami.
15 min. -GOL! 3-0! Sykora objechał bramkę i uderzył pod poprzeczkę!
15 min. - Akcja pod bramką Odrobnego, ale obok słupka Sykora.
13 min. - Przerwa na czyszczenie lodu.
13 min. - Ponownie tyszanie, Bryk ale bez skutku.
12 min. - Spod niebieskiej uderzył Górny, ale odbija dobrze parkanem Odrobny.
11 min. - Jefimienko na wprost bramki, ale uderzył obok słupka.
10 min. - Z boku Michalski, ale prosto w parkan Murraya.
9 min. - Zapała wjechał tercje rywala, ale jego strzał spokojnie odbija Murray.
8 min. - Dziubiński oddał pierwszy od dłuższego czasu strzał, ale niezbyt groźny.
7 min. - Podhale nie może wyjść ze swojej tercji, nawet nie stworzyli sytuacji pod bramką Murraya.
5 min. - Atakują gospodarze, ale spalony.
4 min. - Czas dla drużyny Podhala.
4 min. - GOL! 2:0! Jefimienko podwyższa wynik!
4. min - Rzeszutko! Broni Odrobny.
3. min - GOOOL! 1:0! Tyszanie obejmują prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Alex Szczechura
3. min - Wajda z niebieskiej. Murray mrozi krążek.
2. min - Jefimienko! Broni Odrobny.
1. min - Wajda z niebieskiej! Poprawka Tolvanena. Broni "Jasiek Murarz". Nie da się ukryć, że od postawy bramkarzy będzie dziś sporo zależeć.
1. min - Zaczynamy. W bramkach Odrobny i Murray.

#17 Kamil Górny LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#21 Aleksiej Jefimienko PS 2 1 1 0 3 0 0 0 0 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
#91 Bartłomiej Jeziorski LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#15 Gleb Klimienko LS 1 2 1 1 3 0 0 0 0 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#68 Patryk Kogut ŚR 1 1 1 0 2 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#33 Michael Kolarz LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#5 Filip Komorski ŚR 0 3 1 2 3 0 0 0 0 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
#87 Michał Kotlorz LO 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#28 Andrij Michnow PS 1 1 0 1 2 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
#67 Bartłomiej Pociecha LO 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#13 Jarosław Rzeszutko ŚR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#74 Tomáš Sýkora LS 1 2 2 0 3 0 0 0 0 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
#8 Alexander Szczechura PS 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#66 Jakub Witecki LS 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 6 6.05 39 39 0 0 0 0 84.62 59:30 0 0 0 0.00 0 0 0 0 1 0 0