08:38 2 min. Patryk Krężołek #16 Zahaczenie
12:39 2 min. Maciej Sulka #40 Zahaczenie
28:59 2 min. Patryk Wsół #6 Zahaczenie
34:15 2 min. Michał Bernacki #10 Atak kolanem
43:48 2 min. Jauhienij Kamienieu #17 Natarcie
59:30 2 min. Jakub Blanik #17 Zahaczenie
60 min. - Podhale założyło zamek. Próbował Franek po podaniu Nattinena. Próbował Neupauer. Ale wynik nie ulega zmianie. Koniec spotkania. Podhale wygrywa 6:2.
60 min. - Mocny akcent Podhala na koniec. Dziubiński do Franka. Jeszcze będzie wykluczenie.
58 min. - Po lodzie uderzał Michałowski, goście wyraźnie nabrali animuszu.
57 min. - Gol dla Kadry U-23 Krężołek wpisał się na listę strzelców, ale całą akcję zrobił Pelaczyk ze skrzydła za bramkę i dograł na środek przed bramkę.
56 min. - Kapica raz po raz sprawdzany. Znowu próbował Krzyżek.
55 min. - Moment uśpienia Podhala i większej aktywności gości.
54 min. - Krężołek do Wróbla i znowu było zagrożenie pod bramką gospodarzy. Jeszcze strzelał Krzyżek po przejęciu na niebieskiej.
53 min. - Dziubiński rozgrywał z Wielkiewiczem pod bramką gości, ale zabrakło precyzji.
52 min.- Nattinen próbował po lodzie po podaniu Sveca.
51 min. - Bomba Mrugały spod niebieskiej.
50 min. - Gol dla Kadry PZHL . Honorowe trafienie dla Kadry U-23, Pelaczyk od słupka pokonał Błażeja Kapicę.
49 min. - Gol dla Podhala! Svec wrzucił do Nattinena, ale do krążka dopadł Petterson i po lodzie umieścił go w bramce gości.
49 min. - Franek wyprowadził, Neupauer świetnie przez całą szerokość lodowiska dograł do Petterssona, jak to nie wpadło? Świetnie broni Kotuła.
48 min. - Suominen Worwa Neupauer Kamienieu - strzał, krążek krążył jak po sznurku.
47 min. - Wsół do Seeda, kąśliwy strzał z dystansu po lodzie.
46 min. - Zamek gości, Wróbel do Krężołka przed bramkę, strzał obok słupka Kapicy.
45 min. - Gra toczy się pod bramką gości, choć to oni mają przewagę. Worwa miał doskonałą okazję z bliska.
44 min. - Florczak przebijał się do tercji gospodarzy, Kamienieu przy nim. Odgwizdana kara, chociaż wydaje się, że obrońca Podhala specjalnie nie pomógł w wywrotce gracza gości.
43 min. - Nattinen wjeżdżał do tercji gości i zagrywał do Sveca, ale sędziowie dopatrzyli się spalonego.
42 min. - Suominen i Kamienieu wymienili krążek na linii niebieskiej. Strzał tego ostatniego obronił bramkarz.
41 min. - Seed na bramkę, strącał Jencik. W odpowiedzi Glazer strzelał na bramkę Podhala.
Rozpoczynamy III tercję przy stanie 5:0 dla Podhala.

40 min. - Dosyć długo w tej tercji Szarotki nie mogły znaleźć sposobu na Kotułę, ale ostatecznie dwie bramki zaaplikowali. Koniec II tercji.
39 min. - Worwa z Neupauerem zakręcili w tercji gości. Neupauer bliski zdobycia swojej trzeciej bramki dzisiaj.
38 min. - Gol dla Podhala! Świetna akcja Wielkiewicza, wyczekał bramkarza, zagrał do Jencika, który umieścił krążek w siatce.
36 min. - Gol dla Podhala! Dwukrotnie Svec podawał do Neupauera na środek, za drugim razem się udało. Piękny strzał od słupka, środkowego Podhala.
35 min. - Napór Podhala, składnie rozgrywany zamek.
34 min. - Pettersson przedzierał się przy bandzie do tercji ataku, ale stracił krążek. Będzie wykluczenie. Nattinen nieprawidłowo atakowany.
33 min. - Franek sprytnie zagrywał backhandem do tyłu na środek w tercji ataku, ale partnerzy się nie zorientowali.
32 min. - Koniec kary, ale ta przewaga gości dużo lepiej wyglądała. Michałowski huknął spod niebieskiej, już w pełnych składach.
31 min. - Blanik świetnie zagrywał do Bezwińskiego, ale ten nie opanował krążka przed bramką i nie oddał strzału.
30 min. - Kara dla Podhala. Goście spokojnie założyli zamek. Strzelał Krężołek.
29 min. - Wsół uderzał, Jencik przed bramką próbował dobijać z backhandu.
28 min. - Bardzo szybka gra. Nowotarżanie się rozgrzali. Czas dla jednej z drużyn.
27 min. - Svec sam na sam, ale za dużo przekładał na kiju krążek i nie oddał strzału.
26 min. - Obstrzeliwanie bramki gości. Nattinen z Suominenem coraz lepiej się rozumieją w zagraniach.
25 min. - Neupauer w pełnym biegu uderzał na bramkę, ale chybił, wywalczył jeszcze krążek i zagrywał do Sveca pod niebieską. Broni bramkarz.
24 min. - Kadra U-23 ma problemy z założeniem zamka.
23 min. - Filipek próbował się odgryźć, ale blokowany pod bramką gospodarzy. Zdaniem sędziów nieczysto, będzie wykluczenie.
22 min. -Świetnie dogrywał Nattinen do Petterssona przed bramkę, natychmiastowy strzał minimalnie niecelny.
21 min. - Podhale agresywnie od początku. Suominen w roli napastnika, najeżdżał na bramkę gości.
21 min. - Seed wywalczył krążek przy bandzie i zagrał na środek do Wielkiewicza. Kojot zablokowany. Jeszcze Wsół poprawiał spod niebieskiej.
Rozpoczynamy II tercję przy stanie 3:0 dla gospodarzy. W bramce Szarotek Błażej Kapica.

20 min. - Krężołek najaktywniejszy w drużynie gości znowu próbował napsuć krwi Odrobnemu. Ale w tej tercji nic już się nie wydarzy.
19 min. - Gol dla Podhala! Świetne szybkie wyjście z tercji, Nattinen z Petterssonem wychodzili 2 na 1 i po profesorsku to rozegrali. 3:0. Gol Szweda.
18 min. - Dobra kontra gości, strzelał Pelaczyk z prawego bulika, Odrobny pewnie broni.
17 min. - Zamek Podhala, choć gramy w równych składach.
16 min. - Svec świetnie wjechał na bramkę, zasłonił się ciałem i uderzył z ostrego kąta, w poprzeczkę.
15 min. - Świetne zagranie przed bramkę do Krężołka, goście próbują ukąsić Podhale w przewadze.
14 min. - Będzie wykluczenie dla Podhala. Maciej Sulka powędruje na ławkę kar.
13 min. - Gol dla Podhala! Neupauer świetnie wyszedł do podania z tercji obronnej zagrał do Franka, który pewnie technicznie pokonał Kotułę.
12 min. - Krężołek z Blanikiem wywalczyli krążek w tercji gospodarzy, strzelał Khoperia. Odrobny chwyta bez większych problemów.
11 min. - Ładne rozegranie krążka w przewadze, Seed, Svec, Pettersson, strzelał Franek, bramkarz gości czujny. Koniec kary.
10 min. - kara dla gości. Zamek w wykonaniu Podhala. Strzelał Seed spod niebieskiej.
9 min. - Bernacki przejął krążek na niebieskiej, wjechał ze zwodem i strzelił na bramkę, ale w Odrobnego.
8 min. - Wsół do Seeda po niebieskiej. Strzał, jeszcze próba dobitki. Nie ma gola.
7 min. - Aktywny Wielkiewicz próbował indywidualnie pod bramką gości, lepiej ustawiony był Dziubiński.
7 min. - Ofensywne wejście Radzieńczaka, próbował wcisnąć krążek w krótki róg, ale Odrobny zasłonił bramkę.
6 min. - Blanik dogrywał do Krężołka w szybkim wyjściu do ataku gości, ale spalił minimalnie na niebieskiej.
5 min. - Khoperia huknął spod niebieskiej, Wiedźmin sparował kijem krążek ponad bramkę.
4 min. - W odpowiedzi Franek szarżował na bramkę Kotuły, jeszcze dobijał Wielkiewicz, ale ponad bramką.
4 min. - Świetnie zagranie Pelaczyka do Michałowskiego w kontrze gości. Broni Odrobny.
3 min. - Słowakiewicz z rogu zagrywał przed bramkę do Kapicy. Strzał, odbija bramkarz.
2 min. - Gol dla Podhala! Worwa wjechał prawym skrzydłem do tercji. Zagrał przed bramkę do Neupauera, który nie miał problemów z ulokowaniem krążka w siatce.
1 min. - Akcja gości, z lewego bulika strzelał Radzieńczak,
Rozpoczynamy. W bramce Podhala Przemysław Odrobny, w bramce gości Marcel Kotuła.

Zapraszamy na relację z Nowego Targu. KH Podhale Nowy Targ podejmuje Kadrę PZHL U-23.
#25 Błażej Kapica B 2 3.00 11 11 0 0 0 0 81.82 40:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#90 Przemysław Odrobny B 0 0.00 8 8 0 0 0 0 100.00 20:00 0 0 0 0.00 0 0 0 0 0 0 0
#61 Krystian Dziubiński ŚR 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0