05:24 2 min. Matej Cunik #74 Atak kijem trzymanym oburącz
18:56 2 min. Dominik Jarosz #98 Przeszkadzanie
26:27 2 min. Andrej Dubinin #98 Atak kijem trzymanym oburącz
28:59 2 min. Andrej Dubinin #98 Atak kijem trzymanym oburącz
29:46 2 min. Maciej Urbanowicz #92 Zahaczenie
33:05 2 min. Łukasz Nalewajka #20 Zahaczenie
37:55 2 min. Patryk Matusik #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:37 2 min. Michał Działo #12 Zahaczenie
45:11 2 min. Patryk Matusik #24 Spowodowanie upadku przeciwnika
46:11 2 min. Matej Cunik #74 Spowodowanie upadku przeciwnika
54:20 2 min. Jakub Michałowski #5 Spowodowanie upadku przeciwnika
55:04 2 min. Dominik Nahunko #57 Przeszkadzanie
- 59 min. - GOL! 7-0! Czernik niepewne po strzale Kasperlika, wypuszcza krążek a z bliska dobił Urbanowicz!
- 58 min. - Strzał Tyczyńskiego ląduje na klatce Marka.
- 57:21 - Na ławkę ląduje Gimiński, ale po naradzie sędziów przywołali zawodnika na lód i kara została anulowana. Wcześniej Nahunko sędziów poinformował, że nie był faulowany i sam się przewrócił. Sędzia najpierw nie chciał słuchać ale następnie Przemysław Kępa po rozmowie z drugim arbitrem zmienił decyzje swojego kolegi. Postawa napastnika Zagłębia godna nagrody fair-play.
- 57 min. - Tyczyński wzdłuż bramki, ale Kaluza pod bramką nie opanował dokładnie krążka i ten poleciał obok słupka.
- 56 min. - Urbanowicz ruszył z boku, uderzenie z bulika ale łapie Czernik.
- 55 min. - Paś na niebieską do Górnego, jego mocny strzał odbija Czernik.
- 54 min. - Kara dla Michałowskiego, ale bez efektu dla gości.
- 53 min. - Sygnalizowana kara dla gospodarzy, z metra Kozłowski prosto w bramkarza.
- 52 min. - Jass łamie kija przy strzale, rzucił jedną z końcówek przed siebie co spowodowało pretensje z boksu Zagłębia w kierunku sędziego.
- 51 min. - Cunik spod niebieskiej guma obok bramki, ale sprawiła kłopoty Markowi bo odbiła się od bandy i wyszła przed bramkę.
- 50 min. - Uderzenie Jabornika odbija Czernik.
- 48 min. - GOL! 6-0! Michałowski podał pod bramkę do niepilnowanego Sawickiego, ten uderzył po lodzie a krążek prześlizgnął się pod parkanem Czernika.
- 46 min. - Cunik dostał dobre podanie przed bramkę, ale minął się z krążkiem i do tego faulował jeszcze rywala, siły na lodzie się wyrównały.
- 45 min. - O czas poprosił trener Zagłębia, Marcin Kozłowski.
- 45 min. - GOL! 5-0! Jarosz wjechał w tercje zagrał do Sołtysa, a krążek po uderzeniu wturlał się do bramki po odbiciu od Czernika.
- 44 min. - Sędzia po analizie wideo uznaje czwartą bramkę dla JKH.
- 44 min. - GOL! 4-0! Paś do Jassa a ten zza bulika przymierzył w długi róg! Sędzia jeszcze sprawdza wideo.
- 42 min. - Na ławkę kar siada Działo, w przewadze JKH.

- Koniec II tercji.
- 38 min. - Goście w przewadze, lecz mają problem z złożeniem zamku i skonstruowaniu groźnej akcji.
- 37 min. - Efektownie do raka łapie strzał Kozłowskiego bramkarz gospodarzy David Marek.
- 33 min. - Mocny strzał Jabornika, łapie Czernik.
- 31 min. - Oriechin zza obrońcy, odbija parkanem Marek
- 30 min. - Paś do Sawickiego, ale ten pod bramką niedokładnie przyjął gumę, powalczył pod bandą i ukradł trochę czasu rywalowi.
- 29 min. - Kara dla Dubinina a za minutę siły się wyrównały bo na ławkę powędrował Urbanowicz.
- 28 min. - GOL! 3-0! Rohtla obsłużył Kasperlika a ten z bliska pakuje gumę do bramki!
- 27 min. - Kara dla Dubinina, gospodarze w przewadze.
- 26 min. - Sam na sam Nahunko, ale Marek łapie gumę do raka.
- 25 min. - Strzał Kostka odbija Czernik, z dobitką czyhał Sawicki ale został zablokowany.
- 25 min. - Sołtys próbował objechać bramkę, ale pogubił się w tym wszystkim i akcja straciła swoją moc.
- 24 min. - Po wznowieniu uderzył Oriechin, ale nad bramką.
- 23 min. - Z jednej strony uderzył Kozłowski, odbił Marek a zaraz z drugiej poprawił Stoklasa i mrozi już gumę w parkanach bramkarz gospodarzy.
- 22 min. - GOL! 2-0! Kontra gospodarzy, z ławki kar wyszedł Dominik Jarosz popędził na bramkę gdzie obsłużył go dokładnym podaniem Górny i mamy 2-0.
- 21 min. - Po wygranym wznowieniu i wycofaniu do tyłu, uderzył spod niebieskiej Jabornik, łapie Czernik.

- Koniec I tercji.
- 20 min. - W przewadze goście, ale dobrze wybijają jastrzębianie gumę ze swojej tercji.
- 19 min. - Kozłowski wypuścił Dubinina, ten sam na sam, ale faulowany i jego strzał odbija Marek.
- 18 min. - Khoperia z daleka, ale prosto w klatkę Marka.
- 17 min. - Zamieszanie pod bramką gości, próbował Wróbel.
- 17 min. - Paś zza obrońcy, ale guma powędrowała obok słupka.
- 16 min. - Cunik ruszył na bramkę JKH, odbija Marek.
- 15 min. - Teraz z bólu zwija się Salamon, ale również gwizdek milczy.
- 15 min. - Ucierpiał na środku tafli Łukasz Nalewajka, ale sędziowie nie dopatrzyli się faulu.
- 14 min. - Tyczyński ruszył na bramkę Marka, ale zatrzymany tuż przed bramkarzem gdy krążek jeszcze skakał.
- 13 min. - Świetna okazja gospodarzy! Kasperlik idealnie wzdłuż bramki do niepilnowanego Urbanowicza ale jego strzał z pierwszego krążka efektownie broni Czernik!
- 12 min. - Z ostrego kąta Jabornik, ale spokojnie łapie Czernik.
- 11 min. - Zamieszanie pod bramką Czernika, próbował powalczyć Sawicki. Przerwa w grze.
- 10 min. - GOL! 1-0! Urbanowicz zza bramki do Jabornika, ten mocnym strzałem z klepy pokonuje Czernika.
- 9 min. - Mocny strzał z niebieskiej Kaluzy, powędrowała guma ponad poprzeczkę.
- 8 min. - Jabornik ucierpiał przy bandzie, była potrzebna pomoc służb medycznych.
- 7 min. - Kontra Zagłębia, Stoklasa na przeciw bramkarza, ale jego strzał przy słupku odbija parkanem Marek.
- 7 min. - Błąd na niebieskiej, ale Górny zatrzymuje Stoklase
- 6 min. - Zza bulika Maciej Urbanowicz, łapie Czernik.
- 5 min. - Na ławkę kar wędruje Cunik, gospodarze w przewadze.
- 2 min. - Dwa razy zatrudniony David Marek przez zawodników Zagłębia.
- 1 min. - Od początku ostrzał bramki Zagłębia. Z niebieskiej Gimiński, prosto w bramkarza.
- 1 min. - Spod niebieskiej Kostek, łapie Czernik.

Przedsprzedaż Hokejowego Niezbędnika Kibica na sezon 2019/20! Zapraszamy do zakupy --- > http://hokej.net/pl/news,artykul,5,52800,przedsprzedaz-hokejowego-niezbednika-kibica-20192020.html

Tylko u nas gdy zarejestrujesz się z naszego linku otrzymasz 50 zł całkiem za darmo bez wymogu obrotu! ----- >>>> https://media.pzbuk.pl/tracking.php?tracking_code&aid=110084&mid=2321&sid=374398&pid=723