14:22 2 min. Kamil Charousek #8 Zahaczenie
18:25 2 min. Matej Cunik #74 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:02 2 min. Roman Kowalenko #44 Uderzanie kijem
28:45 2 min. Dominik Raška #66 Atak kijem trzymanym oburącz
44:54 2 min. Jakub Blanik #87 Spowodowanie upadku przeciwnika
50:57 2 min. Miroslav Zaťko #6 Spowodowanie upadku przeciwnika
59. min - GOOOL! 1:4! Tyczyński pokonuje Saundersa i ratuje honor Zagłębia,
58. min - Luża z niebieskiej! Broni Czernik.
57. min - Unia przez 150 sekund zamknęła sosnowiczan w ich tercji. Szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy, bo strzały Pretnara, Kalana i Koblara nie miały odpowiedniej mocy.
55. min - Wanacki! Zbyt długo składał się do tego strzału. Czernik mógł się dobrze ustawić.
55. min - Unia wyraźnie lepsza, więcej gra krążkiem.
54. min - Teraz trochę walki w narożnikach, ale wynik jest już rozstrzygnięty.
53. min - Zatko jest już na lodzie.
52. min - Na razie biało-niebiescy dobrze się bronią.
51. min - Zatko faulował szarżującego Nahunkę. Sosnowiczanie zagrają w przewadze,
50. min - GOOOL! 0:4! Koronkowa akcja Unii. Themar do Wanata, ten do Malickiego, który popisał się ładną sztuczką techniczną i pokonał sosnowieckiego golkipera.
49. min - GOOOL! 0:3! Trandin do Meidla, a ten pokonuje Czernika
48. min - Kozłowski! Uderzył z pełnego zamachu. Broni Saunders.
47. min - Unia nie wykorzystała gry w przewadze.
46. min - Luza popełnił błąd na niebieskiej. Kontra sosnowiczan i Bernacki trafił w słupek.
45. min - Kara dla Blanika. Unia ponownie w przewadze.
45. min - GOOOL! 0:2! Przygodzki potężnym uderzeniem z pełnego zamachu pokonał Czernika
45. min - Strata Przygodzkiego, kontra sosnowiczan, ale nie zamieniona na bramkę.
45. min - Trandin wygrał wznowienie. Przygodzki uderzył. Broni Czernik.
44. min - Wygrany bulik i krążek po strzale Krzemienia odbił się od poprzeczki.
43. min - Tempo spotkania jakby wzrosło.
41. min - Oświęcimianie mocniej zaczęli. Groźne wrzutki Zatki i Pretnara. Czernik odbił krążek.
41. min - Zaczynamy ostatnią odsłonę.

40. min - Sosnowiczanie aktywniejsi w ostatnich minutach.
39. min - Nahunko do Stoklasy! Ten wypalił z pierwszego krążka, ale Saundersa uratowała poprzeczka.
38. min - W miejsce Szaura trener Nik Zupanczicz wystawił Patryka Noworytę.
37. min - Świetnie Saunders obronił dwa uderzenia sosnowiczan.
36. min - Luża! Starał się zmieścić gumę między parkanami Czernika. Nie ma gola.
36. min - Jakub Szaur jest opatrywany. Jeśli dobrze dostrzegłem lekarze badają jego kość jarzmową.
35. min - Przygodzki starał się na raty pokonać Czernika. Młody sosnowiecki golkiper broni bardzo dobrze.
35. min - Leży na lodzie Jakub Szaur. Dostał w twarz krążkiem. Fatalnie to wyglądało.
34. min - Sosnowiczanie po kilku minutach są teraz bardziej aktywni.
33. min - Wanat wprasował w bandę Stoklasę. Ładny i czysty atak.
32. min - Sprawnie rozegrany kontratak Unii. Uderzenie Themara! Efektownie broni Czernik.
31. min - Unia wybroniła osłabienie.
30. min - Tomasz Kozłowski mógł doprowadzić do wyrównania. Świetna interwencja Sundersa.
29. min - Raszka złapał karę w tercji ataku.
28. min - Ależ szczęście uśmiechnęło się do Zagłębia. Unia w kontrze 3 na 1. Malicki do Themara. Ten uderzył, Czernik obronił, ale słowacki napastnik dopadł do krążka, objechał bramkę i starał się zmieścić gumę między słupkiem a parkanem sosnowieckiej bramki. Świetna interwencja Czernika.
28. min - Kontra Unii! Meidl potężnie uderzył z bulika. Jak mocno, tak niecelnie.
28. min - Dobra interwencja Wanackiego w destrukcji. Powstrzymał szarżującego Stoklasę.
26. min - Oświęcimianie zamknęli sosnowiczan w ich tercji.
25. min - Aktywny jest dzisiaj Klemen Pretnar. Kolejny strzał w wykonaniu słoweńskiego defensora. Znów świetnie Czernik.
24. min - Ogromny kocioł pod bramką Zagłębia.
23. min - Szaur uderzył z niebieskiej! Słupek ratuje Czernika.
23. min - Przygodzki! Sosnowiecki bramkarz broni z problemami.
22. min - Trandin potężnie! Dobra interwencja Czernika.
21. min - Kolejna sygnalizowana kara dla Zagłębia.
21. min - Unia przez 25 sekund jeszcze w przewadze.

20. min - Pretnar potężnie! Guma powędrowała nad poprzeczką.
20. min - Kalan starał się zmieścić gumę w krótkim rogu. Minimalnie niecelny strzał.
19. min - Meidl z bulika. Broni Czernik.
19. min - Cunik przewrócił Trandina. Unia ponownie zagra w przewadze.
17. min - Zagłębie w pełnym składzie.
16. min - Meidl uderzył z trzech metrów! Czernik zdołał złączyć parkany
15. min - Charuosek udaje się do boksu
14. min - Unia utrzymuje się przy krążku. Strzelali Pretnar i Kalan.
13. min - Sygnalizowana kara dla Charouska.
13. min - Malicki ładnie zjechał z lewego skrzydła do środka, oddał strzał, ale Czernik był na posterunku.
11. min - Szaur z niebieskiej! Czernik łapie gumę do raka.
11. min - Koblar zza bramki dostrzegł Kalana. Uderzenie ze slotu! Minimalnie niecelne.
10. min - Zatko wjechał do tercji, uderzył, Czernik z problemami broni ten strzał.
9. min - Wrzutka Wanackiego! Przekierowanie Wanata, dobitka Malickiego. Szczęście uśmiechnęło się do Czernika.
8. min - Sosnowiczanie podrażnieni, starają się szybko zdobyć wyrównującego gola.
7. min - GOOOL! 0:1! Pretnar uderzył spod linii niebieskiej, pole widzenia Czernikowi zasłonił Koblar, a następnie zmienił tor lotu krążka. Sosnowiecki golkiper nie zdążył ze skuteczną interwencją.
6. min - Drugie uwolnienie z rzędu w wykonaniu biało-niebieskich. Nie weszli jeszcze dobrze w mecz.
5. min - Teraz Meidl dostrzegł Trandina, ten pociągnął z nadgarstka. Niecelny strzał.
3. min - Na razie oświęcimianie nie oddali kąśliwego strzału.
2. min - Sporo niedokładnej gry z obu stron.
1. min - Stoklasa! Mógł szybko otworzyć wynik spotkania. Guma przeskoczyła mu nad łopatką kija.
1. min - Pierwszy bulik dla Zagłębia.
1. min - Zaczynamy! W bramkach Czernik i Saunders.

PROMOCJA! Niezbędnik Kibica 16 zł z przesyłką i gratis poprzedni numer! Kup już teraz --- > https://allegrolokalnie.pl/oferta/dwie-edycje-